Planlanan mutfaklar: Özel Kopyalama için 87 Fotoğraf ve Fikirler!

26 October 2017

Planlanan mutfaklar: Özel Kopyalama için 87 Fotoğraf ve Fikirler!

Sen alma araştırma seven bir tip değilsin usta-planlı mutfaklar ve mutfakta o UP vermek için güçlü bir arzu hissediyorum? harika ve süper şık planlı mutfaklar modelleri bir seçim göz atın! Elbette kıyafetler seveceksiniz ve çok evde orada yapmak isteyecek!

Film bu alanı hayal başlar başlamaz harika bir ev dendiğinde? Ama pek çok insan mutfak başlar biliyoruz. Geniş alan yemek hazırlamak için ve onlara hizmet etmek. Bütün aile bir arada ve ticari olduğu gibi gülümseyerek.

Rüya bir hayal! Bugün bu mesaj size hayal o yere yakın bırakmaktır. Nasıl bulmak, seçmek ve hayal neye göre planlanmış bir mutfak sipariş etmek.

Planlanan mutfaklar

Planlanan mutfaklar

Her bütçe ve sınıfları uygun olduğu için planlı bir mutfak seçerken o Sınıf A için mümkündü diğer zamanlarda farklı olarak (sadece filmin kendisi içinde), bugün seçeneklerinin sayısı şüphe bize çok koyar.

Her şey marka, kaliteli malzeme, mutfak tarzı ve çalışma hızına bağlı olarak değişecektir. Ama nasıl Eviniz için en iyi hazır mutfak seçilir? Bu konuda ne düşündün mü? Modern, rahat, klasik İster? Bugün burada mesele çok şık bir mutfak, benimle gel!

Planlanan mutfaklar

Neden Satın Mutfaklar Planlı?

Onlar modern, fonksiyonel ve oda büyüklüğüne adapte mobilyalar vardır çünkü. İstediğiniz ve evinizin alanı içinde uydurma Olarak mutfak tam olarak budur. Başka bir deyişle, oda standart hale ve evde yaşayanların ihtiyaçlarına uyan bir mobilya kullanır.

mutfaklar planlanmış-modernas-

Montaj bir mutfak özelleştirilmiş mobilya ile biz dolaşımını ödün vermeden alanı kullanımını vurgulamak hangi en önemlileri arasında birçok avantaj sunmaktadır. Hiçbir şey dolaba saklanmak ve bankalar her öğün yakalamak gidin.

Ayrıca yapı, renk, kaplama malzemeleri ve donanım türlerini seçerek, daha kolay özelleştirebilirsiniz. herhangi vitrin deposunda olmayan bu öğelerin kombinasyonlarını yapın.

Bu tür bir mutfak fonksiyonel bir yapıya sahip olduğu için ikamet sınırlamaları ve sakinlerinin alışkanlıklarını dikkate almak gereklidir.

Düşünüyorum odasında mobilya ve ev aletleri düzenlemek mümkün olacaktır. Birçok ev eşyalarını var? Bu durumda daha kapılı bir kabine yüklemeniz gerekir. o gün boyunca hafif atıştırmalıklar yapmak yaygındır Eğer öyleyse, tezgah kaçırmamalısınız. , Mutfak eşyaları depolanması gıda hazırlama ve bulaşık yıkamak için bir alan yoktur. adet konumları ve yükseklikleri her zaman ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

Planlanan mutfaklar (85)

Spaces Mutfaklar Planlanan

Evinizde sahip olduğunuz alanı nedir? Zaten sahip bitmiş mutfak parçaları geçiyoruz. Planlanan mutfak hiçbirini zevk olmaz.

Mutfak planlanmış

ortamlar Straits için tasarlanmış mutfaklar

Mutfağın uzun ve dar? Yani en uygun olan tüm bileşenleri aynı safta ile yani, bir planlı doğrusal mobilya yüklemektir. uzay odasında kullanılabilir durumdaysa, proje lavabo, tezgah ve buzdolabının önünde soba olmak üzere iki paralel duvarlar, birlikte çalışabilir.

Mutfak planlanmış

Mutfak Planlanan ortamlar U

Bu bir U şeklindedir? Sonra özel mobilyalar sağlanması yoluyla fonksiyonel bir üçgen oluşturabilir. lavabo duvar soba dik olmalıdır ve soğutma soba karşıt duvara monte edilebilir.

Mutfak planlanmış

Mutfak Planlanan ortamlar L

Ev Uzayda L? İyi, bu uzay son derece pratik olarak kabul ve mümkün olan en iyi şekilde boşluk keyfini olanak tanır. Bu durumda, soğutma bir köşede yer izin verilir, ancak alıcı ve soba karşı ucunda konumlandırılır. Kahvaltı sayacı da "L" tamamlayan odasına ilave edilebilir. mükemmel olacak!

Mutfak planlanmış

Büyük mutfaklar Planlanan

Kim bir saçma sapan büyük bir mutfak vardır ve hatta mutfak gibi evin başka bir oda kullanımı hakkında düşünce, daha fazla seçenek var. Sonra önce bahsedilen ek olarak mobilya fazla bileşen dahil etmek mümkündür. Ocağın ve kaputun ile merkez ada, örneğin, çevrenin merkezinde mevcuttur alanın yararlanmak için mükemmel bir seçenektir. lükstür! Bu, aynı yapı bu model de, modern evlerde yaygın olduğu, bir lavabo ve bir kahvaltı sayacı sahip olabilir.

ada mutfak aile entegrasyon için idealdir ve bu yemek hazırlanır gibi tüm sonra, herkes masaya konuşurken edilebilir tasarım seçimi sırasında değerli olabilir.

Mutfak planlanmış

Planlanan mutfaklar: Nereden Başlamalı?

daha mali olanakları ve zevkinize ile ilgisi var planlı mutfakların markasını seçin. Randevu ve mülkiyet sole getirmek. Eğer boru hatları uygun projeyi gösterecektir buluşacak mimarı ve mekan film yapım ve düzen. O biz yukarıda belirtilen modellerinden biri önerecektir kim olduğunu.

Mutfak planlanmış

Mutfaklar Projelendirilmesinde Renkler

monokrom parçaları ve vurgulama ışığı gibi beyaz olarak nötr tonları ile mutfağınızda zaten düşünün. Bu bakım ortamında ferahlık hissi neden söz verir. Ama hiçbir şey kırmızı bir mutfak, mavi, şarap ve hatta siyah keyfini engeller. Ben serin düşünüyorum!

Mutfak planlanmış

En Mutfaklar Marks Planlanan

Mutfak Todeschini planlanan

Brezilya boyunca mağaza ile marka kendi projelerini geliştiren, aynı zamanda harika mutfaklar planlamak için müşterileri ile işbirliği içinde çalışır. Eğer şehirde bir mağaza olması gerekir

Genellikle düz, temiz çizgiler ile, çağdaş tasarıma bahis. kaliteli malzeme ve değer ana dekorasyon trendleri çalışma konusunda endişeler bulunmaktadır. Kim modernlik orada şimdi randevu yapabilirsiniz.

Mutfak planlanmış

Mutfak Dell Anno planlanan

Bu geleneksel bir özelleştirilmiş mobilya markası olduğunu ve evine düşünmek yaygındır. Dell Anno da mutfaklarda için tam bir çizgi vardır.

Mutfak planlanmış

Mutfak Itatiaia planlanan

Onun basit ve işlevsel mutfaklar. mobilyalar bu yazı burada bahsedilen diğerleri gibi sofistike değil, ama çok daha düşük maliyetle tarafından iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bütçeniz Itatiaia düşükse iyi bir seçenek gibi düşünüyorum.

planlanan mutfak (72)

Mutfak Italínea planlanan

Bu marka güzel ve sofistike mutfak planlamaktadır. Bilin ve Italínea modelleri de büyüleyecek.

planlanan mutfak (75)

Sevdiği Mutfaklar planlı

Birçok hatları müşterilerine sunmak için birlikte en iyi Latin Amerika'da planlanan büyük ve en modern mobilya markalarından biridir. mutfaklar kaliteli malzeme ile üretilen ve tüm bu moda olan izler. Bu adından da anlaşılacağı gibi benim favori biridir.

Mutfak planlanmış

Mutfak Criare planlanan

Başka modern mobilya seçeneği Criare olduğunu.

Planlanan mutfaklar (82)

Planlanan mutfaklar fiyatları

mobilya, ev aletleri, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri, R R $ 7,000 $ 80,000 maliyeti ile tam bir planlı mutfak. planlama, emek ve mutfak tüm hazır ilgili herkesin arasında.

Eve varsa yatırım değmez biliyorum. şansınızı, Parsel, plan uyarlayın. Özel bir şirkete başvurun ve bir teklif isteyin lütfen sınıflar A, B ve C için değer aralıkları vardır dikkat çekicidir.

Planlanan mutfaklar (84)

Planlanan mutfaklar Türleri

Modüler mobilya kullanma: marka (yukarıdakilerden biri) mobil boyutları sağladığında çalışır ve bu boyutların çevresel önlemlere uygun olduğunu. Zaten varsa ve çalışmalardaki olacak parçaları kullanır

ısmarlama mobilya kullanma: zaman, adından da anlaşılacağı gibi, mobilya projenizin özel önlemler göre üretilmektedir. Bu tür daha pahalıdır.

Mutfak planlanmış

İpuçları planlı mutfaklar

Normalde planlanan mutfak mobilyası bölücüler ve raflı dolaplar, mutfak tezgahı, çekmeceli oluşmaktadır. İyi bir tasarım burada mutfaklar ile çalışan mimarların bazı ipuçları var monte etmek için: Kullanılan malzemeye dikkat etmeleri gerekmektedir, her zaman MDF gerektirir.

 • Mutfak az yer varsa, sürgülü kapılarla dolapları denemek ve odada dolaşım olumlu olduğundan emin olun.
 • o zaman mümkün olduğunca en iyi dikey alan yararlanmak ve kir birikimini önlemek, çünkü tavana mutfak dolapları monte edin.

Mutfak planlanmış

 • Sen bitirmek de, hiçbir kırpma ve perçin yapılması olup olmadığını görmek gerekir.
 • Bu montaj zamana ve mutfak organizasyonunda dikkat ve her zaman uzay mutfak teklifleri alacaksınız tasarım ve yapısal şartlara uygun değer.

planlanan mutfak (76)

 • Her zaman, çevre planlanmasında kirişler, sütunlar, hidrolik hatlar ve elektrik noktaları saygı.
 • Mutfak az yer varsa, sürgülü kapılarla dolapları denemek ve odada dolaşım olumlu olduğundan emin olun.
 • o zaman mümkün olduğunca en iyi dikey alan yararlanmak ve kir birikimini önlemek, çünkü tavana mutfak dolapları monte edin.
 • Proje en işlevsel mutfak yapmak istiyorsa, bu yüzden otomatik olarak ve sessizce açılır elektrikli çekmeceleri yüklemeden değer. Her çekmece içi kolay aydınlatma için LED bandı olabilir.

Mutfak planlanmış

 • Projenin teknik özellikleri düşünün ve onlar sözleşmede belirtilen emin olun. Sen MDF veya MDP sayfaları seçti? Hangi her parçayı ölçeceksiniz? menteşeler, kolları ve diğer birçok aksesuar özellikleri nelerdir? Bütün bu satın alma sonlandırmadan önce ayarlanmalıdır.

Mutfak planlanmış

mutfaklar için planlanan bitirme

planlanan mutfak (70)

Türleri ve lavabo üstleri fiyatları

o sayıya bazılarını anlamak burada bütçeyi anlamak için zaman içinde size yardımcı olabilecek bir öğedir. planlanmış mutfak üst genellikle taş ya da paslanmaz çelikten yapılabilir. Paslanmaz çelik çok daha ucuz olması eğilimi vardır, ancak estetik olarak güzel değil çünkü yaygın planlı mutfaklarda kullanılmaz. Bir paslanmaz çelik üst başındadır $ 1,000.00 R. Taş taş bağlıdır. Taşın türüne göre m2 başına ortalama fiyat Aşağıda:

 • mermer - m2 başına 900.00 için $ 250.00 R Fiyat aralıkları,
 • granit - m2 başına 550,00 için $ 250.00 R Fiyat aralıkları,
 • kalker - R $ 450,00 m2 başına 650,00 için Fiyat aralıkları
 • Silestone - R $ 800 m2 başına 1000,00 için Fiyat aralıkları
 • Kuvars Taş - R $ 800.00 m2 başına 1000,00 için Fiyat aralıkları
 • Nanoglass - m2 başına 1500.00 için $ 900.00 R Fiyat aralıkları,
 • Marmoglass - $ 1,000.00 m2 R R $ 700,00 dan Fiyat aralıkları

Mutfak planlanmış

Planlanan mutfakların Fotoğraflar

daha ilham mutfağınızı planlamak zorunda kalmak ister? İşte kopyalamak için birçok şaşırtıcı mutfaklar vardır!

mutfak-planlı-16

-Mutfak-mutfak-planlı modern Todeschini-13

mutfaklar planlanmış-Modern-03

mutfaklar planlanmış-Modern-04

mutfaklar planlanmış-Modern-10

mutfaklar planlanmış-Modern-09 mutfaklar planlanmış-Modern-08

mutfaklar planlanmış-Modern-07

mutfaklar planlanmış-Modern-06

mutfaklar planlanmış-Modern-05

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-10

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-18

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-24

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-25

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-19

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-11

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-14

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-23

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-22

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-21

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-20

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-26

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-28

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-29

mutfaklar planlanmış-Todeschini-Modern-27

planlanan mutfak (65)

planlanan mutfak (68)

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

Planlanan mutfaklar (64) Planlanan mutfaklar (63) Planlanan mutfaklar (62)  planlanan mutfak (60) Planlanan mutfaklar (59)

immagini 073

Planlanan mutfaklar (57) Planlanan mutfaklar (56) planlanan mutfak (55) planlanan mutfak (54) Planlanan mutfaklar (53)

????????????????

????????????????

planlanan mutfak (51) planlanan mutfak (50) Planlanan mutfaklar (49) planlanan mutfak (48) planlanan mutfak (47) planlanan mutfak (44) Planlanan mutfaklar (45) planlanan mutfak (46) Planlanan mutfaklar (43) planlanan mutfak (42) planlanan mutfak (41) Planlanan mutfaklar (38)

Aradığınız modeli bulamadınız mı? Kim ne gereken iyi mimardır tam size yardımcı olabilir! Ayrıca biz blogda burada göstermiştir küçük mutfak seçeneklerini inceleyin. seçiminde iyi şanslar!

/ Kaynak Görüntüleri /

Tüm projeler internet tekrarıdırlar