Hap isimleri Ertesi gün (isim, marka ve fiyatlar)

26 October 2017

Hap isimleri Ertesi gün (isim, marka ve fiyatlar)

diğerleri arasında Evanor, Neovlar, Norlevo Pilem, Pozato, D Day, Previdez-2, Levonelle-2, Microvlar, Nogravid, Poslov, Nordette, Cifarma,: gibi birçok marka, hap isimlerinden sonra sabah vardır. Aradığınız geldiysen isimleri hapları sabah-sonra, sadece bulduk! Çok Şık bize kadınların eczaneden almak ve bir istemek için ne kadar utanç verici biliyorum "Sabah gün hapı" diğerleri varlığında gerçekleştirilir.

Ertesi gün hapı

Hap isimleri Ertesi gün (isim, marka ve fiyatlar)

Hap isimleri ertesi gün

biz bir yabancı bir ET gibi bize bakacağız mevcut tüm diğerleri gibi görünüyor ya RAAA" gibi şeyler düşünür, Hiçbir suç, ama biz onunla küçük bir kilit var ... O ha dün iyi bir geceydi, safadjenha ... "sonunda, bir almaya ihtiyacım olmadı ilk taşı Sabah gün hapı!

Yani can sıkıcı durumlardan kaçınmak için, bu tür bir yere not ertesi sabah hapları isim eczaneden almak ve daha zarif ilaç sormak?

"Merhaba, bir 'Pilem", "lütfen -. Daha iyi, Sesler? ��

Hap isimleri Ertesi gün (isim, marka ve fiyatlar)

Hap isimleri ertesi gün ve Oranları

 Çift doz ilaç - 2 tablet
işaretOrtalama Oranları
D günlükR $ 19.44
levonorgestrel 0.75R $ 19.23
Minipil-2 MesajR $ 23.00
NorlevoR $ 20.00
Pilem -R $ 24.00

Tek Doz İlaç 1 - Tablet
işaretOrtalama Oranları
NEODIAR $ 23.22
Levonelle BirR $ 18.78
Pozato Uni.R $ 22.36

gün hapı Morning hakkında Mitler ve Gerçekler


hap Adları sonra Morning hakkında bilmek ve hala ev gebelik testi hakkında şu makaleye göz atın orada şüpheler geçirildikten sonra ihtiyatla evinizde orada kendiniz yapabilirsiniz ev testlerin 7 türleridir.

test etmek ve hatta bunu bilmiyordum eğer, şüphe olmayın, doğru prosedür her durumda ne yapacağını yol gösterecek bir doktor çağırın, bu yüzden daha güvenli olacak.