Gecikmeli adet görme (menstruasyon Çaylar aşağı!)

26 October 2017

Gecikmeli adet görme (menstruasyon Çaylar aşağı!)

ile belirtilmektedir menstruasyon gecikmeli? Bazı unutmayın Alt menstruasyon çaylar Bunlar düzensiz durumlarda veya düzensiz döngüsü için iyi bir alternatiftir. Hayız 3 ila 5 gün geciktirebilir ve her zaman gebeliğin belirtisi olamaz. 

Kim ile gergin asla cevapsız dönemi ilk taşı! Eh, bu kadınların hayatlarında sık görülen bir sorundur ve çeşitli nedenler vardır düşündüğünüzden daha fazla ilgili olabilir!

Her ne zaman âdet gecikmesi, otomatik olarak bir hamilelik götürür bizi, ama bu bir kural değildir ve birçok durumda onunla hiçbir bağlantı yoktur.

Birçok sorun adetin gecikmesi ile ilgili olabilir, ancak gecikme birkaç gün ise panik yapmayın, sonuçta normal kabul edilir cevapsız dönem için bir tolerans vardır.

âdet, geç nedenleri

Gecikmeli adet görme

Her ay, kadın bedeninin ovulates ve hazırlanıyor gebelik. rahim embriyo almazsa, kendi iç duvarları, üreme döngüsü bir parçası olan bir ölçekleme bırakın. Bundan dolayı, adet kanı kan ve endometriyum kombinasyonunun bir sonucudur.

süresi gecikmeli

gecikmesine neden nedenleri adet Bunlar çoktur, fakat her durumda farklı bir durumdur. Birçok etkileyen faktörler gecikmeye neden olabilir adet, vb stres, travma, anksiyete, gerginlik, sinirlilik, psikolojik sorunlar da dahil olmak üzere

bir şey sizin için sorun getiriyor eğer dikkat edin, yoksa oldukça sık sorunlara neden kolej kanıtı, iş yerinde basınç, hatta deli diyetler ile stresli yürümek eğer bu sebepler klasik ve genellikle adetin gecikmesi ile bağlantısı vardır.

Menstruasyona nedenleri Gecikmeli

Diğer durumlarda, adet gecikmesi yumurtalıklarda kist ilgili olabilir, ayrıca polikistik yumurtalık denilen ve böylece adet görme bir jinekolog takip etmek çok önemlidir bu durumlarda inmesi için sürebilir. adet gecikmesi aşağıdaki faktörlere bağlı olabilir:

 • Hormonal dengesizlikler / Polikistik yumurtalık / Aşırı östrojen / Menopoz
 • uterus disfonksiyonu / doğum
 • İlaçlar / Kemoterapi
 • Kafein / Alkol / Sigara / İlaçlar
 • Yanlış diyet / vitamin eksikliği / Zayıflama / Kilolu
 • Aşırı egzersiz

Gecikmeli adet görme gebelik işaretidir?

Hayır, her zaman değil. kadın hamile ve henüz hala eksik âdet olmadığı durumlarda, hava adet gören olmadan 3 ay üst üste ulaşan uzatmak, özellikle dikkatli olmak iyidir. Bu tür durumlarda muhtemeldir, döngü düzenlilik yokluğu hastalığı çeşit görüntülüyor.

süresi gecikmeli

aybaşı gecikme

dikkate alınması gereken bir diğer faktör dönemi son zamanlarda ilk kez geldiyse, ilk yıllarda oldukça yaygın gecikmeler yaşayabilir olmasıdır. İki yıl sonra üreme sistemi zaten şaşırmayın, daha düzenli bir temeli vardır adet gören bir düz bağcıklı döngüsü yok ilk birkaç kez eğer.

Genellikle sinyal vermez yeni doğum yapmış Bazı kadınlar, ayrıca ilk ay adet düzeninde kaygısız olabilir. Birinci aydan sonra daha sonra işler normale dönecek ve her şey önceki kadar düzenli çalışır. sabit olduğunda menstrüel gecikmeler davanızı değerlendirmek ve menstrüel gecikme tanı için bir jinekolog yardımını istemek için kritik öneme sahiptir.

alt menstruasyon İpuçları

Bazı durumlarda gecikme adet görme aslında bir hamilelik bağlanabilir, fakat diğerlerinde çok sayıda faktöre bağlı olabilir ve genel hormonal konularda mutlaka gebelik. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın, çok tehlikeli olabilir. Ama öte yandan, kullanımı ve büyükanneden chazinhos tarifleri kötüye çalıştıkları eğilimindedir ve sağlık risklerini sunmuyoruz.

Çay gecikmeli menstruasyon düşürmek için

Tamam, mucizeler bildiğimiz yoktur, ama mucizeler var sanki hareket edebilir sırları vardır! Birçok kişi, özellikle acı yaprakları çaylar, şifalı otlar kullanımı âdeti aşağı yardımcı inanıyoruz.

ciclo.Já düzenli sipariş âdeti inmek için tarçın chazinho duymuş ile menstruasyon düzenleyen yardımcı olan bazı ilaçlar da vardır? Eh, aslında çalışıyor ve sihirle aşağı geç dönem yapar! tarifi not edin ve her zaman bu kozu âdet gecikmesi var!

süresi gecikmeli

adet gecikmesi için Tarçın çayı

tarçın çayı âdeti hızlandırmak için pek çok kadın için tüketilmektedir. içeceği hazırlamak için kullanılan baharat kan dolaşımını teşvik etmek ve aynı zamanda rahmin kasılması katkıda özelliklerini içerir.

Birçok faktör âdet gecikmeli ve bir gebeliğin değil her zaman böyle olduğunu neden olabilir. kadın hormonal sorunlar, stres, anksiyete, yeme bozukluğu veya başka bir sağlık sorunu olabilir. Sorunu çözmek ve adet döngüsünü normalleştirmek için, o tarçın tüketimine bahse girebilirsiniz. tarçın vücudu ısıtır ve dolaşımını hızlandırır, yüzden sık sık adet akışını artırmak için kullanılır. regli uyarmasına rağmen içki kürtaj olarak kabul edilmez. Ancak, çay çekmeden önce eczane testi yapmak zorundadır hamileliğin şüpheli olduğunu kadın aksi fetus zarar verebilir.

süresi gecikmeli

Tarçın çayı nasıl olun:

 •  1 su bardağı
 • 5 çubuk tarçın

hazırlanması:

 • kaynar su bir bardak tarçın çubuğu ekleyin.
 • Bir kapaklı boğmak ve ısınmaya bırakın.
 • içki morninha olduğunda sadece tatlandırmak ve tüketmek.

gözlemler:

 • tarçın çayı mülkler yoğunlaştırmak için, hazırlık rendelenmiş zencefil ekleyerek değer.
 • çay yanında, tarçın başka şekillerde tüketilebilir. Sütteki baharat, kek, pasta, sıcak çikolata ya da diğer bazı tatlı içinde lapa eklemek için olasılığı vardır.
 • Tarçın sağlık için çok iyi bir bileşendir. Bu, soğuk algınlığı ve grip, muharebe hipertansiyonun tedavisi yardımcı yorgunluk, muharebe depresyon hissi azaltır ve kolesterol tedavi mide ülseri iyileştirir.

Bu chazinhos, yeterince yardımcı adet görme inmesi için daha fazla gelir duşları görüyoruz.

Geç Adet Döngüsü

Bazı kızlar genellikle döngüsü genellikle 28 ila 28 gündür, yeterince düzenli adet var, ama bazı durumlarda döngüsü 35 ila 35, 30 ila 30 değişebilir, bütün normal olabilir ve her kişi bağlıdır bazı düzenli için, diğer düzensiz adet döngüsü için düşünülebilir. menstruasyon geçen birkaç gün gecikme panik için hiçbir neden yoktur, normaldir. kanıtı yaklaşık 10 gün boyunca bir geç dönem varsa, düzenli süper döngüsü olan bir kadın, hala herhangi bir sağlık sorunlarının hiçbir kanıt, normal kabul edilir olmasıdır.

Aşağı adet gecikmesi için ipuçları

 • diğer bitkilerin İnfüzyonları böyle papatya, maydanoz ve pennyroyal ait misk, rue fesleğen, safran gibi, adet döngüsü düzenleyen yardımcı olur.
 • menstruasyon hızlandırmak için ilginç bir yöntem C vitamini yüksek dozda alıyor
 • kadın sıcak kompres karın uygulamanız gerekir.
 • Gıda saplarını ve kereviz yaprakları dahil etmek ilginçtir.

Sen sorun var mı? menstrüel gecikme 15 en yaygın nedenleri gösteren bu yayınına bakın.