Noel Yaratıcı oyna (En !!!)

26 October 2017

Noel Yaratıcı oyna (En !!!)

Biraz Noel zaten burada ve yanında bizim aile ve arkadaşlar ile birlikte özel anları ve lezzetli geçirmek, Noel oynamak eğlenceli olabilir! o kızlar değil, o yılın sonunda yapılabilir ancak Gizli Arkadaş değil 'en birleştirmek edelim'? Biz arkadaş ve ailenizle Noel küçük bir parti canlandırmak için bazı oldukça eğlenceli seçenekler seçti. makama için, biz burada blog ve tatil taraf konuk değer katmak için diğer yasal yolları göstermiştir (ve henüz zaman! var), buna değer burada tıklama ve bir göz alarak olduğunu.

yaratıcı oyun Noel

oyun seçenekleri eksik değil! Ve aile içinde evinin kutlama animasyon, çok şık çocuklara ve yetişkinlere meşgul edecek oyunlar için bazı serin önerilerde hazırladığını vermek! Kontrol edin!

guess who? (Kaşık ile)

Kural basittir: Sadece oyunculardan biri gözleri bağlama, diğer önünde iken. Kim tek kişi kim olduğunu tahmin etmek arkadaşı kaşık dokunabilir gözleri bağlı olduğu. O ilk isabet etmezse, arkadaş "Ho, Ho, Ho!" diyerek, Noel Baba kahkaha taklit gerekir. oyuncu çarparsa, önünüzde oldu arkadaşı gözleri ve özgeçmişlerini oynarlar. Yine yanlış ise, doğru olsun kaşıkla diğer tarafa oynamaya devam edecek!

b2

Mesane Sınıf / Balon Ödüllü

Bu oyunda, sen oyuna katılacak kişilerin adlarıyla mesanesi kağıtları içine ev veya çevre seçilmiş ve koyun etrafında balonları yaymak gerekir. Sonra, her bir balon patlamaları şerit ve başka konuğun adıyla bulur. niyeti herkes için çeşitli aktiviteler icat etmektir. Örnek: Bir kişinin, çünkü onun gibi de çok üzerinde birlikte yaşamış ve alışılmadık bir hikaye başka söyleyebilir. Önemli olan iyi mizah ve yaratıcılık!

Başka bir seçenek kadar para yoksa ve sadece yılın sonunda bir hediye almak ailelere içindir. Sen, ya da "Bu senin değil" "Tekrar dene" "Bu zaman değildi" veya benzeri birkaç balonlar üzerinde cümle koymak edebilir veya "doktor ödeyin." Eğer sadece mesane ödül hediye olması gerekir. Tüm balonlar nerede olduğunu bilmek herkes için aynı renkleri olmalı!

b3

komik bir şekilde Hediyenizi sarın!

Bunu ve bunun üzerine birçok kağıt tabakalarını geçmektedir. Her pakette, kelimelerle etiketleri koyun: ya da "en açgözlü" "komik aile için". fikri bu sahibini ulaşmadan önce birkaç kişi geçmesi olmasıdır!

b4

çocuklarla oynayın!

Bütün oyunlarda çocukların yetişkinlerin çok eğlenceli bulunuyor ve daha sakin yapar ekleyin! Örneğin daha ciddi bir şeyler tercih ettiğini amcam veya dede var Ama eğer mim veya tekerlek oyun yapıyor, küçük şarkı şarkı eğlendirmek olabilir. Bir daire yapmak ve görevlerle kağıtları dolu bir kutu yerleştirmek. Sonra müzik durur ya da düdük dokunuş kadar tüm çocuklar için durum geçmektedir. elinde nakit olan herkes, rollerinden birini kaldırır ve seçilen görev ile oynuyor!

Noel ailesi için oynamak

Ayrı çoklu ayakkabı kutuları ve onları sarın. Her kutunun içinde, bir soru yazın örneğin, şu anda hayal bırakın ... vb ve "en sinir bozucu", "en iyi aşçı" Başka veya "Kim çoğu aile obur olduğunu". parti sırasında, birisi tüm misafirler en spesifik kalite / kusur ile özdeşleşmiş kişidir boş kağıt üzerinde yazarak yanıt kutularını geçen sorumludur. herkes oy böylece kutuları, bütün insanları geçmelidir. Bütün Oylamadan sonra birileri kutuları açıp oy saymak gerekir. Bu sağda eğlence zamanı, iyi kahkaha verir!

müzik ile Noel oyna

ajanda, iki veya üç grup oluşturacak ve daha sonra bir kelime ortaya çıkarmak için. Takımlar Bir şarkıyı böyle kelimeye rekoru söylemek zorunda. Gerçekten eğlenceli! fazla şarkı bilir kazanan ekip, $ 1.99 küçük bir hediye alabilir. Maçtan sonra herkes eğlenceli şarkı Noel şarkıları sahip olabilir.

Kuşkusuz, tüm yukarıda hele de Noel daha eğlenceli ve canlı, kızlar yapacak! Hangi oyunlar en beğendiniz? Yorum yapmak unutmayın! İyi Tatiller ve büyük bir yeni yıl!