İnternet üzerinden Demillus Sipariş: İşte nasıl BURADA!

26 October 2017

İnternet üzerinden Demillus Sipariş: İşte nasıl BURADA!

İnternet üzerinden talepte Demillus Bu günden güne kolaylaştırmak için bir yol olduğunu satıcılık, Bu mesajda biz nasıl göstereceğim senin Online sipariş Pratik ve çok basit.

Brezilyalı kadın olsun büyük entendedoras olan iç çamaşırı söz konusu olduğunda da Brezilyalı kadın hiç talep zamanla öğrenilen altta olduğu gibi, sonuçta, burada Brezilya'da kadın vücudu iyice üstündeki hem dağıtılır ağırlıklı olarak iç çamaşırı ürünlerinin daha kaliteli.

Demillus

vizyon şirketleri adapte etmek ve kalite ve Brezilyalı kadının vücuduna mükemmel olduğunu uyum ve ürünler üretmeye başladı DeMillus Sonuçta, bu samimi bir şekilde gelir ve çok web üzerinde satmak, çok sayıda yetkili mağazası bulunan bu referanslarından biri olduğuna hiç şaşırtıcı değil, böyle bir vizyon şirketleri.

Internet Demillus Siparişleri

isteklerinizi yapmak için Demillus İnternet Demillus ait sitesine erişmek ve çevrimiçi sipariş kayıtlı bir e-posta ve parola olması gereklidir.

1) DeMillus sayfa adresine git

2) "Benim Düzeni" tıklayın.

Demillus Çevrimiçi Siparişleri

3) Geçerli bir e-posta yap:

SİPARİŞLER-DeMillus

Bu formu doldurun:

4) Kodunuz Revendedor.5) CPF.6) geçerli e-posta.

Sipariş-DeMillus

Nasıl Demillus benim e-posta kayıt?

Demillus e-postanızı kaydetmek için aşağıdaki talimatları uygulayın:

1) sayfa DeMillus adresini girin:

2) "Benim Düzeni" tıklayın.

3) "Şifre Registration" tıklayın.

Sipariş-online-DeMillus

4) kodu veya CPF Bayi girin;

5) Bir şifre girin;

6) onaylamak için şifreyi tekrarlayın;

7) gün ve ay formatında (gg / aa) ile doğum tarihini girerek;

8) De Millus kayıtlı e-posta adresini girin;

9) "Tamam" ı tıklayın.

DeMillus sipariş-bayi

Nasıl Demillus taleplerini geçmek?

1) DeMillus sayfa adresine git

2) "Benim Düzeni" tıklayın.

3) "Siparişinizi yap" düğmesini tıklayın.

Uygulamaya DeMillus-çevrimiçi

ürünleri DeMillus Bunlar iç çamaşırı konusunda uzmanlaşmış mağazalarında satın alınabilir ancak şirketin amiral gemisi bayileri, Brezilya bu tamamına dağılmış bayiler Müşteri ayrıca şirket ve nihai tüketiciye arasındaki ilişkiyi güçlendirmeye ile bir bağ oluşturur.

bayiler Demillus

Bayiler çevrimiçi sistem siparişleri hızlandırmak için oluşturuldu şirkete çok önemli olduğunu DeMillus sistemi internet üzerinden çevrimiçi uygulamalar, Bu sadece yeni bir uygulama kayıt sitesine erişmek için ihtiyacı olduğu bu sistem, bayide çalışmalarını kolaylaştırır. online başvuru kaydı için gereken tek şey geçerli bir kayıt ve yukarıda gösterildiği gibi bir şifre daha önce sistemde kayıtlı. Bir bayi olmak istiyorum? Buradan kaydolun.

Eğer DeMillus bayilik ve kayıt yoksa, yukarıda verilmiş talimatları takip ve kayıt. Kayıt yapıldıktan sonra size site üzerinden normalde uygulamalarını kaydettirmeleri başlayabilir.