Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

26 October 2017

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

havalı fikirleri görün Çocuklar için atletizm yarışması oyunları ve yetişkinler!

Ben şimdi onları saymak bilemeyiz hayatımda birçok yarışmalara katılmıştır. Hep hayatın çeşitli aşamalarında arkadaşlar arasında o anlardan hoş anıları olacaktır. takımların savaş çığlıkları - bağlantı, bağlantı, bağlantı, ben sarı benim! - ve rakiplerinin önünde bir görevi yerine getiren zevki. Hazine avı eğlenceli görevler ya da iki ya da daha fazla grup yapıp tutmaya çalışın kanıt başka birşey değildir. Herkes, yaşı ne olursa olsun, oynamayı seviyorum ve biz kendimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz oyun yoluyla olduğunu. Yani karıştığı ve bir çok canlı yarışma düzenliyor fikri ailesi değil, aynı zamanda sadece arkadaş ve aile içerir, ödül için Arama motorlarının yanı sıra oynamanın basit zevk için, çaba ödüllendirmek öngörülen sadece genç çocuklar arasında çok başarılı .

yarışmalar eğlenmek ve katılımcılar arasında etkileşimin bir an yaratmak için harika fırsatlardır. Genellikle çöpçü oyunları çocuklar için yapılmış, ama şimdi birçok şirket ve partiler dinlenmek isteyen yetişkinler için aktiviteler öneriyorlar. Bu katılımcılar bilgilerini test edebilirsiniz yılında birbirleri ve takım hakkında bilgi. En önemli grup sosyalleşme (ya yetişkin ya da çocuk) ve karşılıklı saygıdır.

Yetişkin çöpçü avı için oyna

Bazı oyunlar zaten iyi katılımcılar, çocuklar olarak oynanan olanlar başta olmak üzere tarafından bilinmektedir. Diğerleri yetişkinler için mükemmeldir ve biraz daha karmaşık bazı küçük çocuklar için olmak.

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

Müzikal sandalyeler

Bu eski bir tanıdık ve başarımızın zamanla, dinamizmi yapıyor. Sadece başlamak bir tekerlek sandalye ve diğer insanları oluşturmak. koltuk sayısı her zaman katılımcı sayısı birden az olmalıdır. insanlar sandalyeler tekerleğe dolaşmak için canlı müzik koyun. Bu herkesin herhangi sandalyeye oturmaya çalışmalıdır oluştuğunda müziği durdurun. kişi dışında bırakılır. Oyun elinde bir sandalye sürdürmesi gerektiğini ve benzeri 2 oyuncu için bir sandalye kalması. Bu son durum galip gelir.

Pichorra

Bir mesane üstünde asılı olan ve takımların temsilcileri, daha sonra gözleri ve mermi, ilgili ekipler tarafından yönlendirildiği, bir sopayla hıyar gerekir.

Kör bowling

Onlar her takımdan bir katılımcıyı oynarlar. Bu yaygın bir bovling, ancak katılımcıların gözü bağlı oynarlar. Oyunun amacı biri unutacak zaman, diğerinin sırası olarak, ne olursa olsun birçok bültenleri ne kadar, son pimi yıkmak etmektir. Kim kazanır.

Ping - Akciğer

Bu oyun takımlarla veya ayrı ayrı yapılabilir. Ağın pinpon masası çıkarın ve ortada bir nokta koyun. Her takımın bir temsilci tablonun bir yan seçer. eller döndü, oyuncular topu darbe ve sonraki rakip ulaşmak yapmalısınız. top daha sık rakibin tarafındaki düşmek yapabilirsiniz oyuncu ya da takım kazanın.

buzu eritin

Takımlar oluşturun. Maçtan önce bir buz kalıpları doldurmalıdır ve her küçük kare içinde plastik nesnenin bir parçası eklenir. yarışma sırasında Her takım plastik bir kap içinde bir buz küpü alacaktır. Ellerinizi veya diğer nesnelerle buz dokunmayın ve buz cam çıkarmayın. oyuncu ilk eritin başarmak elinizde veya diğer vücut kısmı ile camı ısınır ve parça kazanır vermek zorundadır.

av

Yani çiftler halinde yapılacak bir şaka. ırk her çifti için gidiş-dönüş olduğunu. Bir oyuncu diğer sürmek ise sırtında, yerde elleri ile çömelmiş yürümek gerekir. Yolda yapamaz olacak ön ve arka tarafa çifti, etrafında çevirmek.

çılgın düğüm

bir tekerlek Form. Tüm oyuncular kolu ileri uzatın. Monitör tekerlek kapalıdır sinyal ve her kişinin ya diğer iki ellerini tutmak gerekir. Amaç düğüm geri almak ve herhangi bir şekilde ellerini tutmaktır. Bu silah altında geçti. damla ekip diskalifiye. Bir kazanç elde etmek.

Genç Gymkhana için oyna

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

karışık ayakkabı

yarışma ya da rekabet Her katılımcı grubu, grubunuzu temsil her birinin en az 10 bileşenler olabilir grupların büyüklüğüne göre bileşenlerin sayısını seçmek için. Her bir grup, bir ucunda veya çerçeve konumlandırılmalıdır ve grup bileşenlerinin ayakkabı grubu yerleştirilmiş burada diğer ucunda karıştırılmalıdır. Sinyal alındığında, her bir grup (bir defada bir) bileşenleri, grubunuza geri kama giderseniz ayakkabılarını almak, grubunuzun ayakkabılarını melezliğinin çalıştırmak aşağıdaki bileşenin elini dokunmalısınız ve sıranın sonuna doğru kafa. grup kama kuyruğu kazanır oluşturmak üzere tüm birinci bileşenleri elde eder.

Yarış Süpürge

Bu yarış bir şekilde her takımın bir temsilcisini çalıştırır. Amaç çalışırken avuç bir süpürge dengesini sağlamaktır. süpürge başlangıca geri çalışan, bitiş çizgisine önce düşecek herşeye yeniden başlayın. Düzgün birinci görevi yerine getirmek Kazanır.

Koşu kol

Onlar Her takımdan ikişer temsilci çalıştırın. Yerde iki riskleri, her her katılımcının tam iki metre yapılacaktır. Katılımcılar, birbirlerinin omzuna kolları dayanır. Amaç rakibin itme ve onun riskini aşmasına neden olmaktır. Kim ilk olsun, yarışı kazanır.

top itin

Bu fark, her takımın bir çift çalışır ve çiftin bir üst ortağın boynuna tırmanmaya ve sadece itecektir monte olduğunu bir kol ırktır. Rakibin çifte mektup üstesinden Kim kazanır.

oturma Koşu

Katılımcılar oturmuş çalıştırmak ve bir şey ellerini kullanamaz yolu ırk ve geri. Yolda, önden gidiyor, sırt, açamıyorum, yani geri gel. Kim ilk geri kazanır.

kavrama

Onlar iki takım oynar. Her takım katta kırık dikdörtgen içinde olmalıdır. Amaç 30 saniye boyunca bu odadaki herkes kalmak yapmaktır. Bu süreden sonra, yönetilen takım bileşenlerini koymak için daha az oda olacak diğerinin alanını azaltmak gerekir. diğer takıma zaferi getirdi orada insanları tutmak için imkansız olarak dikdörtgen çok küçük olması kadar Ve böylece oyun devam eder.

basın savaşı

Onlar bir boşlukla ayrılmış iki farklı alanlarda iki takım var, oynar. Her takım kağıt topları onun bertaraf onlarca olacaktır. Aynı yapmalıyım hangi rakibin mahkemede bu kağıt topları oynamaya başlar. Amacı en alanın kağıt topları çıkarıp rakip atılmasıdır. Zamanın sonunda, usta sayımını yapar. alanınızda az kağıdı olan takım kazanır.

tünel

Onlar katılımcıların eşit sayıda iki takım oynar. Her takım katılımcılar Bacaklar açık diğer arkasında durmak bir tünel, oluşturacaktır. Bu yarışın sayılır. ustanın "I", her satırın son tünelin altından geçerek ileriye gitmelidir. Sonra ikincisi aynı şeyi yapar. Bu şekilde, tünel insanlar ileriye giderek daha fazla uzaklaşma olacaktır. İlk Bitiş çizgisini tüneli kazan.

Kör maymun

İki takım katılacak. Her takım kendi temsilcisini seçer. ana büyük dikdörtgendir ve birkaç çizgiler çizer. iki oyuncu gözleri bağlı olan ve hedef hatlarında basmadan, yoldan çekilin ve sonuna kadar elde etmektir. onlar gözleri bağlı olacak gibi, takım yardımcı olabilir. Kim geri başlangıç ​​çizgisi ayak basan ve bu süre üzerinde satış alabilir. on line basmadan rota dışına gitmek Kazanır.

2. Kat

Çift kavrama kolu. Her bir çift, bir monte edilmiş ve bir birleştiriciye oluşur. Yükleyici ayrıca monte edilmiştir monte yakalama ve başkalarının boyun araya gerekir. Sadece alabilir monte. Herkes yakalandı yakalandı.

Irk aksine

Koşucular bir süpürge sapı üzerinde 25 dönüşler verip geri bitiş çizgisine çalıştırın. İlk İlk kazanır geliyor.

Vassobol

İki rakip bir süpürge kullanarak rakibin kaleye topu koymak vie. fazla gol yapanlar kazan.

Cegobol

bütün oyuncular gözleri bağlı oynayacak olması dışında ortak Futbol,. En amaçlarını takımı kazanın.

ayakla Ayak

Yuvarlak bir katılımcı ayağının ortağı tırmanır yarışı ve arka iki katına çıkar. çalışmalıdır ezilmiş şeklinden, On. Buna karşılık, o (geri) atlayacaktır. Kazanır ilk gelenin gelir.

yuva

Geniş bir alana deliklerden (daireler) bir dizi hazırlanması. deliklerin sayısı her zaman oyuncuların sayısından bir az olmalıdır. Eh uzakta tekerlek üzerindeki el deliklerdir katılımcılar, tüm el, canlı müzik eşliğinde çalışan edilecektir yerden. Müzik durduğunda, herkes, elleri damla çalıştırmak ve bir ringde oturmak gerekir. elimine ve bir den söner olamaz Kim. Geçen oyuna oturup Kazanır.

Toca Kooperatif

"Play" aynı kurallar ortak. Hiçbir yoktur Bu oyunda ... kucağında vb meslektaşları yatarken: Oyunun sırrı herhangi katılımcıyı, sadece Burrows, yani her turda, onlar olabildiğince herkes bir oyunun içine almalısınız henüz den ve geri ortadan kaldırmak için değil kazananlar.

Röle Rodados

Aynı röle Atletizm olarak değil, çalıştırmadan önce bir süpürgeyle 25 tur vermek zorunda. Orada takımın başına 4 katılımcıları ve kimin son katılımcı ilk geldiğimde takımı kazanır. Eğer düşersen, kalk ve devam edin.

ağır silahlar

Bir çizgi ile ayrılmış iki kampa İki takım. her alanın sonunda bir PET şişe yerleştirilir. Her takımdan bir kişi topu atmak ve rakibin şişe yıkmak çalışır. Takım tekrar yükseltmek gerekir şişe aşağı çekmek, ancak şimdi Balear'ın özerklik olan, diğer koruma eğer. Kim atış şişe kaldıramıyorum. ekibi tüm varlık atış öncesinde şişe yeniden durumunda, o kazanır. Ama bütün vuruldu ve yere şişeyi devam edilmelidir, diğer takım kazanır.

Savaş Manyok

Onlar yarısında güvenli manyok olan iki kişi, her oynarlar. Her diğer güvenli daha manyok tam güçle vurmak için kendisi vardır. Cassava ilk rakibi kırmak Kazanır.

çember Fırlatma

Saha tipi yüzük, ancak hula hoop ile. Bir kişi kurban olacak ve oyuncuların 5 metre olacak. birinci tekil şahıs çember sığabilecek 1 puan yapar. En noktaları vardır Kazanır.

İnsan fiş

4 kişi banklarda oturan Dinamik. İlk olarak, her katılımcı diğer arkasında oturur. herkes zaten "yalan" olduğunu bir kez bankaları emekli. Nasıl durumdan çıkmak için?

golf

Onlar Her takımdan ikişer temsilci oynarlar. Her katılımcı bir kulüp (uzun ahşap herhangi parça) olacak ve her seferinde bir atış hakkına sahiptir. deliğe topu almak katılımcı ilk maçı kazanır.

engelli koşu

Onlar engelleri bakan bir mesafeyi kat ve sonunu ulaşmalıdır iki koridorlar, oynamak (engeller kavisli insanlar olacaktır). Kim bitiş çizgisi ilk kazanır geçmeye.

Koşu süpürge

Süpürge yarış eğlenceli bir olaydır ve hızı gerektiren ek olarak, aynı zamanda konsantrasyon gerektirir. sınavına için süpürgeleri gerekli olacaktır. Zemin başlangıç ​​çizgisi ve geliş için bir bitiş noktası üzerinde bir olun. Her yarışmacı bitirmek doğru avuç (her zaman açık olmalı) ve kafasına bir süpürge dengeleme bırakmalısınız. İlk önce gelir yarışı kazanır. Süpürge düşüp davayı düşemez, katılımcı başlangıç ​​çizgisine geri dönüp tekrar testi başlatmak zorundadır. takımın başına birden fazla katılımcı varsa, kanıt röle olduğunu anlayabiliriz.

Çocuklar için atletizm yarışması oyunları

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

lazerler dodging

Bu etkinlik daha önce yayınlanan ve evde birkaç kez yaptım ettik. Her zaman çalışır ve çok eğlenceli. Çocuklar tuzakları bakan gizli ajanlar veya kaşifler ya kahraman gibi davranarak seviyorum. Resimde kedi yatak (bu oyunun "bilimsel" addır) dize ile yapıldı. Ama koridorda krep kağıt yapmak da mümkündür. Maça iki yıl içinde başlayan karmaşıklığına bağlı.

Geçti veya O değerlendirmeleri

Tüm oyun. Ancak, her turda, her takımdan bir oyuncu katılacak. Sorular bu oyun oynanır o bir anda tek bir konu ile ilişkili olduğunu ilginç olacaktır. Bir soru katılımcılardan birine (alternatif) yapılacaktır. bunların doğru cevap verirsen yanlış ise, tam tersi bir tortada rakip yüz verir, ya da. o yoksa, o geçer. Rakibin bilmiyorsa, o geçer. Hatta bu yüzden, ilk biliyoruz, ya da yanlış anlama varsa, rakibi yüzüne bir tortada verecektir. o vurur Ama eğer tortada verir. az tortadas almak, elbette, daha fazla soru vurmak takımı kazanın ve. OBS:. Turta onlarca göründüğünden daha ucuz olabilir yapma. Arkanıza yaslanın ve birkaç pasta yemekleri verebilmesidir ucuz malzemelerle düşünüyorum. Ör:. Lama.

solucan

Bu bir ileri geri çalışıyor, ancak katılımcılar ziyade, yerde rulo çalıştırın. Kazanır ilk gelenin gelir.

patlama Mesane

Herkes katılır. Her oyuncu ona ayak bileği bağlı bir mesane sahip olacaktır. Amaç mesane rakipler pop ve keşfetmenize korumaktır. bozulmamış mesane ile kalmak son kazan.

otobüs

Bu grup versiyonudur "sandalyeleri Race." İki takım olacak. Her takımın üyeleri bir otobüs (otobüs de birbirinden ayrılmalıdır) oluşturan, sandalye, diğerinin arkasında birinde oturuyor. ŞİMDİ, katılımcılar ileriye koltuk taşımak ve yürümeye otobüs bırakmaya başlar. otobüsün amacı tam olarak bitiş çizgisini geçecek. Ne ilk takım kazanır.

uzun atlama

Onlar Her takımdan ikişer temsilci oynarlar. Bir katılımcı daha sonra rakibin atlar ve. Bundan sonra, mesafe artar. katılımcı bir mesafe ve bayan atlayacak ilk ise, diğer aynı zamanda err başka bir şansım umut gerekir. elde Kazanır diğer o olamazdı mesafe birdirbir.

Adım okul atletizm yarışması adım için oyna

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

Fikirler evanjelik Gymkhana için oynamak

Kelime Singing

Bu şaka tüm bölümlerde evanjelik yarışmalarda ve tüm gruplar için de çok başarılıdır. Bu oyun çok kolay ve eğlenceli. Sadece bir kalem ve her gruba bir kağıt parçası gerekecektir.

lider bir kelime konuşacak ve her grup kelime var şarkıları listeler. lider bir, iki veya üç dakika olabilir bir zaman, ayarlayacaktır. Bundan daha fazla sürmez. zamanın sonunda, her gruptan bir temsilci kağıt ile ilerlemektedir. Kim kelime noktaya kazanır sahip şarkıların en yüksek sayıda liste olabilir. karışıklık yaratmak için değil, lider grup listelenen müziğin en azından tam sürümünü bilmeli şart olmalıdır. Kağıt üzerinde, ayrıca şarkı veya ayet adı (örneğin, en az beş kelime ile) Söylenmeyi olmalıdır. Kelimelerin en az söylenen ve yazılanlardan daha fazla puan kazanmak için şarkı doğaçlama baştan kişiyi engelleyen veya taklit önceki grup olduğunu gerekenleri kapsıyor.

Gymkhana Okulu, Gençlik ve Yetişkinler için oyun

Soru ve Cevap

yapmanın en kolay oyunlarından biri soru ve cevap ünlü oyun. Bu durumda, lider grup okuyan veya daha genel, kapsayıcı sorular yaptığını bir sorunu ele alabilir. grup büyükse, o özel ve genel soruların bir karışımını yapmak iyi olabilir. Bu Sorunun oyun farklı değişkenleri olabilir. sorular seçenekleri ya da değil sahip olabilir; soruları tek tek ekipler, ya yapılabilir; Onlar zorluklar farklı türde olabilir. Bu metnin amacı yerine getirmek için, biz soru-cevap oyununu çalıştırabilir nasıl adım adım ile, çok net bir örnek vereceğim.

1. Ayrı takım. kızlara karşı erkekler olabilir. Onların ekipleri oluşturun, böylece Veya, gençlik lideri iki kaptan seçer.

2. Her zaman resmi takım yanıtını görüntüleyecek bir sözcü, seçim için ekipler değildir. sözcü seçimi gibi karışıklık yaratmak için önemlidir "ama emin, onun tepkisi değmez dedim".

3. lideri kaptanları garip almak ve hatta cevaplamak için kimin görmek ister.

grup 1 cevap veremez ise 4. lider grubu 2 aynı soruyu cevaplamak için bir şansı var, grubu 1. İlk soruyu sorar. Grup 2 yanıt vermedi edin. Hiçbir grupta noktaları lider cevap konuşur ve bir sonraki soruya yapar.

5. DİKKAT !!! soruları yönlendirerek karıştırılmamalıdır etmeyin. grup 1 birinci soruya cevap vermedi farzedelim. lider grubuna 2'ye soru yöneltilmiş ve bu grup çarptı. önceki soru grubunun sorusu karışıklığı önlemek için 1. Tek yönlü tüm soruları listelemektir olduğu gibi sonraki soru, grubun 2 yapılmalıdır. Yani, garip sorular her zaman ilk grup 1 akran grubu 2 yapılacaktır biliyoruz.

keskin kılıç

Bu oyunda, lider bir kelime konuşur ve katılımcılar İncil'de bu sözcük için bakmak gerekir. lider grubunun tüm üyeleri katılım olup olmadığını belirlemek ve kim bulmak ilk elini kaldırır olabilir; ya da birbirlerine karşı ilk puanları ekibi için bir nokta bulmak teke tek, rekabet her takımdan sadece bir temsilci seçebilirsiniz. Biz İdeal birbirlerine duelarem için her gruptan bir rakibi çağırmak, yani en organize oyun sürdürmek inanıyoruz. lider bir süre belirleyebilir. Herkes bu süre içinde bulursanız, takımların hiçbiri skor.

Bu oyun için, lider ilk takımlar bakacağız kelimeleri içermelidir. Alternatif olarak, lider daha kolay arama için yapım belirli bir kitapla seçebilirsiniz. lideri, örneğin, Vahiy kitabı seçebilir ve oyun çok zor değildir, böylece bu kitabın sadece kelimeleri seçebilir.

Bu oyun evanjelik yarışmalarda sayısız varyasyonlar olabilir. Ancak sözlerle, dikkat etmelisiniz lideri seçilmiş veya İncil'in sürümü edilecek. Oyun Canlı sürümü veya Bugünün İngilizce Sürüm İncil gençlerin ve ergenlerin, seçim kelime grubuyla ise. Bir başka ipucu grupları da kelimeleri seçmek için kullanılan sürümünde bir İncil varsa görmektir. Bu, başka bir versiyonu değil kelimeleri seçmeye engeller.