מסמרים קוויאר צעד אחר צעד

26 October 2017

מסמרים קוויאר צעד אחר צעד

הגל החדש של הרגע הם מסמרים הקוויאר, מישהו שמע הגאדג'ט החדש הזה פותח על ידי CIATE מותג הבריטי? מסמר הקוויאר כבר עושה את ההצלחה הרבה ביותר, הזוכה לקהל הנשי אשר פשוט אוהב חדשות esmaltístico בעולם!

בכל פעם שאני שומע חדשות בעולם של מסמרים מעוטרים, אני תמיד מנסה להביא אותך צעד אחר צעד ועם ציפורני קוויאר לא יהיה שונה, הכל כדי להפוך את חיים לקלים יותר עבור אלה נערות שאוהבים לשים את ידיהם מלוכלכות ולקשט משלהם מסמרים!

בימים אלו אנו מדברים על ציפורני קטיפה (ציפורניים עבות) כי גם עושות את ההצלחה הרבה ביותר בקרב בנות, בנוסף מסמרים מעוטרים משותף עם פרחים, מדבקות, אנחנו גם מדברים על הציפורניים מעוטרות francesinhas השונה עיתון והמסמר, אשר כולם קלים כדי להפוך והתוצאה היא יפה!

מסמרים קוויאר צעד אחר צעד

בפוסט מיוחד על ציפורניים מעוצב 2012, הכנתי רשימה של קישוטים כי תהיה מוצלחת ביותר לשנה זו, פוסט כולל מגולגל על ​​ציפורני צעד אחרת צעד מעוטר, לעשות בבית מבלי לבזבז כהוא המניקור! ��

אבל עם הגעתו של צורות החדשות אלה של ציפורניים עבות ומסמר קוויאר, קישוטים נפוצים היו עבור הבנות המיומנות ביותר המסמרים בדידים עבור מי כמו "סיבה", הציפורן החומה החדשה מבטיחה להיות הצלחה גדולה!

מסמרים קוויאר CIATE

הקוויאר מסמר יוצר על ידי CIATE מותג הבריטי ויש לו שני בקבוקים מיוחדים: זיגוג ושני עם כדורי מיני. חרוזים אלה מיושמים מעל עדיין הזיגוג הרטוב.

ציפורני הקוויאר באות עם שלושה צבעים שונים, לבנים, שחור מעורב (בצבע). הצבע יש אווירה קצת נוסטלגי ולזכור ממתקי מסיבות ילדים.

מסמרים קוויאר צעד אחר צעד

סגנון כיף וקריר יותר זה מיועד לאלה שאוהבים להשתמש וניצול לרעה של צבעים, אבל לנערות שאוהבות לשמור על קשר עם מגמות אופנת אמייל, אך באופן דיסקרטי יותר, צבעים רגילים מושלמים.

מסמר קוויאר ביצוע

כדי להפוך את ציפורני הקוויאר, תצטרך עמק ערכה או CIATE גם ליצור את הציפורניים שלך עם חרוזי קוויאר שניתן למצוא בחנויות מלאכה, facinho, נכון?

כדי להפוך מסמרי הקוויאר שלך, לשחרר את הדמיון שלך! השתמש חרוזים מאותו האמייל בצבע וגם מעז, וליצור צבעוני כל אפקט עם חרוזים בצבעים שונים.

מסמרים קוויאר צעד אחר צעד

הפוך את הציפורניים בדרך כלל לוקחות לציפורן, להכין את הציפורניים שלך עם בסיס ולאחר מכן לבחור את האמייל על פי בחירתך. כשאתה enamelling מסמר, השכבה השנייה שהשקעת החרוזים, אבל לעשות את זה באצבע אחת בכל פעם, יש צורך כי הזיגוג עדיין רטוב עבור אחיזה טובה יותר של החרוזים.

זכור לשים מטלית או מגש מתחת ידה, לא disperdiçar חרוזים שעשויים ליפול כדי לטפל בהם.

לאחר חרוזי דבק, הכל מוכן! אין להעביר כל בסיס מעל לא לשנות את הצבע של החרוזים, לעזוב הכל כפי שהוא.

מסמרי קוויאר איפה לקנות

הערכות של CIATE נמכרות Sephora, ערכת ציפורני קוויאר עולה בממוצע R 80.00 $ AR 100.00 $. מחיר מלוח, נכון? אנו מקווים כי החידוש בקרוב לבוא לברזיל!

מסמרים קוויאר צעד אחר צעד

מי יודע כמה מותג ברזילאי אינו ממציא לעשות ערכת קוויאר משלך? זה בטוח יהיה מגניב ולהשאיר הרבה יותר סביר לכולנו!

בעוד המחיר הוא גבוה גם כן, הדרך היא להשתמש באותו חרוזים, לא בנות? : p

מסמר קוויאר הדרכה

אני מוצא שקשה לעשות? ואז לראות איך לעשות ציפורני קוויאר ב צעד אחר צעד סופר קל!

מסמר קוויאר תמונה

הפרדתי כמה תמונות מהאינטרנט בשבילך, בנות! ראו כמה תמונות של ציפורני קוויאר ולקבל השראת מגמה חדשה זו!

מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד מסמרים קוויאר צעד אחר צעד