עיצוב מודרני: כיצד הר גן אנכי

26 October 2017

עיצוב מודרני: כיצד הר גן אנכי

אלה המחפשים קישוט מודרני ושונה עבור הבית להמר על גן אנכי. מבנה זה משלב צמחים שונים וניתן להתאים לכל פינה של המגורים. הגן האנכי מתגלה פתרון נהדר עבור תושבי ליצור קשר עם הטבע בלי לצאת מהבית. זה מתאים גם בתים קטנים, או שאין להם מרחב אופקי זמין לבנות גן.

ישנן מספר טכניקות להרכיב גן אנכי, הנבדלים ביניהם בעיקר על ידי העלות. התושב יכול לרכב מבנה מתוחכם יותר ולשלם יותר או לעשות שימוש חוזר בחומרים הניתנים למחזור לקשט עם כלכלה.

גן אנכי בביתך!

בנוסף לחשוב על המבנה של הגן האנכי, חשוב גם לקחת בחשבון את הצרכים תחזוקה וטיפול. זכור כי לא כל הצמחים שמסתגלים פרויקט שנותן אנכי.

הגן האנכי אינו כולל צמחים עם שורשים גדולים, אגרסיביים. הבחירה של מינים גם תלויה בתנאי המקום, כלומר, התאורה, הלחות, המצע ואת הרוח. באופן כללי, מומלץ לעבוד עם נוף או צמחי epiphytic rupicolous.

ניתן להשתמש בחומרים שונים כדי להרכיב בגן Vertical, כאבני טרומיים, במבוק, סריגי מתכת סיבי קוקוס. בעיצובים מסוימים, הגן האנכי הופך בתמונה אמיתית.

גינה אנכית של בקבוקי PET. (רויטרס)גינה אנכית של בקבוקי PET. (רויטרס)בקבוקי PET הופכים אגרטל. (רויטרס)בקבוקי PET הופכים אגרטל. (רויטרס)

איך לעלות גן אנכי?

בדקו את נסיעת צעד-אחר-הצעד הבא גינה אנכית באמצעות בקבוקי PET. הרעיון היה מוצלח ב "Home Sweet Home" לקדירת האק.

חומרים דרושים: PET שני בקבוקי ליטר (נקיים וריקים), כביסה, מספריים, מחרוזת או חוט, חוט, אדמת צמח שינויים.

איך לעשות?

הגזיזה והשמה של חבל כביסה. (רויטרס)הגזיזה והשמה של חבל כביסה. (רויטרס)

1. השלב הראשון מורכב חיתוך הבקבוקים. הקיצוץ אמור להיות זהה בכל, דהיינו מעין פתיחת חלון הפלסטיק כדי שהמפעל יכול לגדול. המרחק בין החלק התחתון של הבקבוק, ואת הפתיחה הוא שלוש אצבעות. היא מבוססת על הציור לעיל לא להחמיץ את החתך.

2. סמן את המקומות שבהם חורים ייעשה בתוך הבקבוק. טיפול זה מבטיח סימטריה, מאז יש החורים מרחקים מקבילים.

3. מקדחה ארבעה חורים בבקבוק, ליתר דיוק באזור ליד הפתח, שני על גבי שני על התחתונה. זוהי דרך החורים הללו כי השרוכים יעברו.

4. בתחתית כל בקבוק, לעשות חורים כדי להקל על היציאה של המים שמקבל שנצבר בארץ לאחר ההשקיה.

5. כדי לשמור על חבל הכביסה המצורפת, למקם שני מנקי בתחתית הבקבוק וקושרים קשר בזמן מושלם.

6. להקים את המבנה של הגן האנכי על קיר ולטפח את הצמחים.

תמונות גן אנכיות

בנוסף גינה אנכית של בקבוקי PET, לבדוק תפאורה ומחזור השראות אחרות:

בלוקים מבטון גן אנכיים. (רויטרס)בלוקים מבטון גן אנכיים. (רויטרס)פחיות אלומיניום שימשו הר הגן האנכי. (רויטרס)פחיות אלומיניום שימשו הר הגן האנכי. (רויטרס)גן אנכי עם מבנה במבוק. (רויטרס)גן אנכי עם מבנה במבוק. (רויטרס)גינה אנכית רכובה על שער ברזל. (רויטרס)גינה אנכית רכובה על שער ברזל. (רויטרס)Crate הפך גן אנכי. (רויטרס)Crate הפך גן אנכי. (רויטרס)גינה אנכית של סיבי קוקוס. (רויטרס)גינה אנכית של סיבי קוקוס. (רויטרס)מסגרת עכביש עץ ורידים עם בסיס שטוח. (רויטרס)מסגרת עכביש עץ ורידים עם בסיס שטוח. (רויטרס)

יתרון לראות את מגמות העיצוב העדכנית ביותר עבור 2014! רעיונות וטעם רבים לביתך!