Planowane kuchnie: 87 Zdjęcia i pomysły na kopiowanie specjalne!

26 October 2017

Planowane kuchnie: 87 Zdjęcia i pomysły na kopiowanie specjalne!

Jesteś typem, który kocha uzyskiwanie badania Master zaplanowana kuchnie i czuje silne pragnienie, aby z tego zrezygnować w kuchni? Sprawdź wybór modeli planowanych kuchniach wspaniałe i bardzo stylowe! Z pewnością pokochasz stroje i będą chcieli tam zrobić w domu też!

Kiedy myślisz o pięknym domu, jak film zaczyna wyobrażać sobie, że przestrzeń? Ale wiem, że wiele osób zaczyna kuchnię. Dużo miejsca do przygotowania posiłków i im służyć. Cała rodzina razem i uśmiechnięty, jak w reklamie.

Sen jest sen! Dziś ten post jest do opuszczenia tego miejsca bliżej ty sobie wyobrażałeś. Jak znaleźć, wybrać i zamówić kuchnię zaplanowany zgodnie z tym co sobie wyobrazić.

Planowane kuchnie

Planowane kuchnie

W przeciwieństwie do innych czasów, gdzie było to tylko możliwe dla klasy A (tylko w samym filmie), dziś liczba opcji daje nam bardzo wiele wątpliwości przy wyborze planowaną kuchnię, ponieważ ma na każdą kieszeń i klas.

Wszystko będzie się różnić w zależności od marki, jakości materiałów, styl kuchni i szybkości pracy. Ale jak wybrać najlepiej wyposażoną kuchnię dla swojego domu? Co ty o tym myślał? Czy nowoczesny, przytulny, vintage? Dziś problemem tutaj jest bardzo elegancki kuchnia, chodź ze mną!

Planowane kuchnie

Dlaczego Kup Kuchnie zaplanowane?

Ponieważ są nowoczesne, funkcjonalne i mieć meble, które dostosowują się do wielkości pomieszczenia. Twoja kuchnia jest dokładnie tak, jak chcesz i montaż w przestrzeni domu. Innymi słowy, to używa się meble, które standaryzuje pokój i pasuje do potrzeb tych, którzy mieszkają w domu.

kuchnie zaplanowane-modernas-

Montowanie kuchnia doda mebli oferuje wiele zalet, wśród najważniejszych z których można wyróżnić wykorzystanie przestrzeni bez narażania krążenie. Nic się ukryć w szafie i banki iść złapać każdego posiłku.

Można również dostosować łatwiej, wybierając materiały konstrukcji, koloru powłoki i rodzajów sprzętu. Twórz kombinacje tych elementów, które nie są w każdym sklepie wizytówką.

Ponieważ ten rodzaj kuchni ma strukturę funkcjonalną należy brać pod uwagę ograniczenia rezydencji i zwyczaje mieszkańców.

Myśląc o nim będzie możliwe ułożenie meblami i sprzętem AGD w pokoju. Masz wiele przedmiotów gospodarstwa domowego? W tym przypadku trzeba zainstalować szafkę z większą liczbą drzwi. Jeśli to jest wspólne, aby lekkie przekąski w ciągu dnia, więc ławka nie można przegapić. Jest to obszar do przechowywania naczyń, przygotowywania posiłków i zmywania naczyń. Położenia i wysokości elementów są zawsze dostosowane do Twoich potrzeb.

Planowane kuchnie (85)

Obowiązuje Kuchnie Planned

Co to jest przestrzeń masz w domu? Ignoruj ​​gotowych elementów kuchennych już masz. Planowana kuchnia nie będą mieli nic z tego.

Kuchnie zaplanowane

Kuchnie zaprojektowane dla środowisk Straits

Twoja kuchnia jest długi i wąski? Więc najwłaściwszym jest zainstalowanie planowaną meble liniowy, to znaczy, ze wszystkie jego komponenty dostosowane po tej samej stronie. Jeżeli przestrzeń jest dostępny w pokoju, projekt może pracować z dwoma równoległymi ścianami, w tym umywalki, blaty i piec w przedniej części lodówki.

Kuchnie zaplanowane

Kuchnie Planned Środowiska U

Jest w kształcie litery U? Następnie można utworzyć trójkąt funkcjonalnej poprzez dostarczanie niestandardowych mebli. Umywalka powinna być prostopadła do ściany pieca i lodówka mogą być instalowane na przeciwległej ścianie pieca.

Kuchnie zaplanowane

Planowane kuchennej Środowisko L

W przestrzeni domowej jest L? Dobry, przestrzeń ta jest uważana za niezwykle praktyczne i pozwala cieszyć się przestrzeń najlepiej jak to możliwe. W tym przypadku lodówki wolno umieszczać w kącie, ale zlew i kuchenka są umieszczone na przeciwległym końcu. Licznik śniadanie może być również włączone do pokoju, wypełniając „L”. Będzie idealny!

Kuchnie zaplanowane

Planowane wielkie kuchnie

Kto ma absurdalnie ogromną kuchnię, a nawet myślał o użyciu innego pokoju w domu jak kuchni, masz więcej możliwości. Wtedy możliwe jest to kolejne elementy mebli, oprócz już wymienionych. W centrum wyspy z kuchenką i okapem, na przykład, jest świetnym rozwiązaniem, aby skorzystać z dostępnej powierzchni w centrum środowiska. To luksus! Ta sama struktura może mieć zlew i licznik śniadanie, ten model jest powszechne w nowoczesnych domów, jak również.

Kuchnia z wyspą jest idealna do integracji rodziny, a to może być wyceniane w momencie wyboru projektu, mimo wszystko, każdy może mówić na stole, gdy posiłek jest przygotowywany.

Kuchnie zaplanowane

Planowane kuchnie: od czego zacząć?

Wybierz markę planowanych kuchniach, że więcej ma do czynienia z ich możliwości finansowych i gustu. Umówić i doprowadzić podeszwę nieruchomości. Architekt, który można spotkać wskaże odpowiedni projekt, z którego rurociągów oraz podejmowanie filmu i rozplanowanie przestrzeni. On, który zaproponuje jeden z modeli, że wspomniane powyżej.

Kuchnie zaplanowane

Kolory Kuchnie Planowane

Pomyśl już w kuchni z kawałkami monochromatycznych i podkreślanie jasnych, neutralnych kolorach, takich jak biały. Opieka ta obiecuje powodować poczucie przestronności w środowisku. Ale nic nie przeszkadza cieszyć się w czerwonej kuchni, niebieski, wina lub nawet czarny. Myślę cool!

Kuchnie zaplanowane

Najlepsze Kuchnie Planowane Znaków

Kuchnie planowane Todeschini

Ze sklepów w całej Brazylii, marka rozwija własne projekty, ale także współpracuje z wieloma klientami, aby zaplanować wspaniałe kuchnie. Musisz mieć sklep w swoim mieście

Oni postawić na nowoczesnym wzornictwem, zwykle z prostych, czystych linii. Istnieje obawa w pracy z materiałów najwyższej jakości i wartości głównych trendów dekoracji. Ktokolwiek nowoczesność mogą umówić tam.

Kuchnie zaplanowane

Kuchnie planowane Dell Anno

Jest to tradycyjna marka dostosowane meble i powszechne jest myśleć o swoim domu. Dell Anno posiada także kompletną linię do kuchni.

Kuchnie zaplanowane

Kuchnie planowane Itatiaia

Jego proste i funkcjonalne kuchnie. Meble nie są tak wyrafinowane, jak inne wymienione tutaj w tym poście, ale można uzyskać dobre wyniki według znacznie niższych kosztach. Jeśli budżet jest niski w Itatiaia myśleć jak dobrym rozwiązaniem.

Planowane kuchnie (72)

Kuchnie planowane Italínea

Ta marka planuje piękne i wyrafinowane kuchnie. Wiedzieć i być oczarowany modeli Italínea.

Planowane kuchnie (75)

Ulubione Kuchnie planowane

Z wielu linii, aby zapewnić klientom faworytem jest jednym z największych i najnowocześniejszych producentów mebli planowanych w Ameryce Łacińskiej. Kuchnie produkowane są z wysokiej jakości materiałów i śledzić wszystko, co jest modne. Jest to jeden z moich ulubionych jak sama nazwa mówi.

Kuchnie zaplanowane

Kuchnie planowane Criare

Innym nowoczesnym rozwiązaniem meble Criare.

Planowane kuchnie (82)

Ceny planowanych kuchniach

Planowane kuchnia wraz z meble, sprzęt, instalacyjnych i elektrycznych systemów, koszt R $ 7000 do R $ +80.000. W latach planowania, pracy i wszystkiego udziałem w kuchni wszystko gotowe.

Jeśli masz w domu wiedzą, że warto zainwestować. Dostosować swoje szanse, działki, plan. Warto zauważyć, że istnieją zakresy wartości dla klas A, B i C. prosimy o kontakt z wyspecjalizowaną firmą i poprosić o wycenę.

Planowane kuchnie (84)

Rodzaje planowanych kuchniach

Korzystanie meble modułowe: kiedy marka (jeden z tych powyżej) zapewnia wymiary mobilne, że to działa i te wymiary są odpowiednie do działań środowiskowych. Używa części, które już mają i będą ubraniowy

Korzystanie zamówienie meble: kiedy, jak sama nazwa wskazuje, meble są produkowane według szczególnych środków projektu. Ten typ jest droższy.

Kuchnie zaplanowane

Porady planowane kuchnie

Meble kuchenne planowane zwykle składa się z szafki, blaty, szuflady z przegródkami i półkami. Aby zamontować dobry projekt mieć tutaj kilka porad architektów pracujących z kuchnią: Należy zwrócić uwagę na materiał stosowany jest zawsze wymaga MDF.

 • Jeśli kuchnia jest mało miejsca, spróbuj szafy z drzwiami przesuwnymi i upewnij się, że krążenie w pokoju to korzystne.
 • Zainstalować szafki kuchenne do sufitu, bo wtedy można skorzystać z pionowej powierzchni jak najlepiej i uniknąć gromadzenia się brudu.

Kuchnie zaplanowane

 • Trzeba sprawdzić, czy wykończenie jest dobrze zrobione, bez przycinania i nity.
 • Warto zwrócić uwagę na czas montażu i organizacji kuchni i zawsze stosować się do projektu i warunków strukturalnych, że przestrzeń otrzyma oferty kuchennych.

Planowane kuchnie (76)

 • Musimy zawsze przestrzegać belki, słupy, przewody hydrauliczne i elektryczne punkty w planowaniu każdego środowiska.
 • Jeśli kuchnia jest mało miejsca, spróbuj szafy z drzwiami przesuwnymi i upewnij się, że krążenie w pokoju to korzystne.
 • Zainstalować szafki kuchenne do sufitu, bo wtedy można skorzystać z pionowej powierzchni jak najlepiej i uniknąć gromadzenia się brudu.
 • Jeśli projekt chce mieć kuchnię najbardziej funkcjonalny, więc warto instalacji elektrycznych szuflady otwierane automatycznie i cicho. Wewnątrz każdej szuflady może mieć taśmy LED do łatwej oświetlenia.

Kuchnie zaplanowane

 • Rozważmy specyfikacje projektu i upewnić się, że są określone w umowie. Wybrano arkuszy MDF lub MDP? Które będą mierzyć każdy kawałek? Jakie są specyfikacje zawiasy, uchwyty i wiele innych akcesoriów? Wszystko to musi być ustawiony przed sfinalizowaniem zakupu.

Kuchnie zaplanowane

Wyprawa planowana do kuchni

Planowane kuchnie (70)

Rodzaje i ceny topy zlew

Jeśli zrozumieć niektóre z tych kwestii tutaj jest to element, który może pomóc w czasie, aby zrozumieć budżetu. Wierzchołek jego planowanym kuchni zazwyczaj można zrobić w kamieniu lub stali nierdzewnej. Stal nierdzewna ma tendencję do znacznie tańsze, ale nie jest on powszechnie stosowany w planowanych kuchniach, ponieważ nie jest estetyczny. Top ze stali nierdzewnej jest około R $ 1,000.00. kamień zależy od kamienia. Poniżej średniej ceny za m2 według rodzaju kamienia:

 • marmur - Cena waha się od R $ 250,00 900,00 za m2,
 • granit - Cena waha się od R $ 250,00 550,00 za m2,
 • wapień - Cena waha się od R $ 450.00 do 650.00 za m2
 • Silestone - Cena waha się od R $ 800 do 1000,00 za m2
 • Kamień kwarcowy - Cena waha się od R $ 800.00 do 1000,00 za m2
 • NANOGLASS - Cena waha się od R $ 900.00 do 1500.00 za m2,
 • Marmoglass - Cena waha się od R $ 700.00 R $ 1.000,00 m2

Kuchnie zaplanowane

Zdjęcia planowanych kuchniach

Chcesz więcej inspiracji musiał zaplanować swoją kuchnię? Oto wiele niesamowitych kuchnie do kopiowania!

kuchnia zaplanowana-16

-kuchnia-kuchnia zaplanowane nowoczesne Todeschini-13

kuchnie zaplanowane-Modern-03

kuchnie zaplanowane-Modern-04

kuchnie zaplanowane-Modern-10

kuchnie zaplanowane-Modern-09 kuchnie zaplanowane-Modern-08

kuchnie zaplanowane-Modern-07

kuchnie zaplanowane-Modern-06

kuchnie zaplanowane-Modern-05

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-10

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-18

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-24

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-25

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-19

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-11

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-14

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-23

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-22

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-21

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-20

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-26

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-28

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-29

kuchnie zaplanowane-Todeschini-Modern-27

Planowane kuchnie (65)

Planowane kuchnie (68)

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

Planowane kuchnie (64) Planowane kuchnie (63) Planowane kuchnie (62)  Planowane kuchnie (60) Planowane kuchnie (59)

immagini 073

Planowane kuchnie (57) Planowane kuchnie (56) Planowane kuchnie (55) Planowane kuchnie (54) Planowane kuchnie (53)

????????????????

????????????????

Planowane kuchnie (51) Planowane kuchnie (50) Planowane kuchnie (49) Planowane kuchnie (48) Planowane kuchnie (47) Planowane kuchnie (44) Planowane kuchnie (45) Planowane kuchnie (46) Planowane kuchnie (43) Planowane kuchnie (42) Planowane kuchnie (41) Planowane kuchnie (38)

Nie znalazłeś modelu, którego szukasz? Kto może pomóc dokładnie to, czego potrzebujesz to dobry architekt! Zobacz także: kuchenka opcje Wykazaliśmy tutaj na blogu. Powodzenia w wyborze!

/ źródło Images /

Wszystkie projekty są reprodukcje internet