Nazwy pigułka następnego dnia (nazwy, marki i ceny)

26 October 2017

Nazwy pigułka następnego dnia (nazwy, marki i ceny)

Istnieje wiele marek, rano po pigułki nazwami, takimi jak: Evanor, Neovlar, Norlevo Pilem, Pozato, D Day, Previdez-2, Levonelle-2, Microvlar, Nogravid, Poslov, Nordette, Cifarma, między innymi. Jeśli przyszedł tu szukasz Nazwy pigułka następnego dnia, właśnie znalazłeś! The Very Chic wiedzieć, jak żenujące jest dla nas kobiety, aby dostać w aptece i poprosić o "Morning after pill" w obecności innych.

Następny dzień pigułka

Nazwy pigułka następnego dnia (nazwy, marki i ceny)

Nazwy pigułka następnego dnia

Nie ma przestępstwa, ale mamy mały zamek z nim, wygląda jak wszystkie inne obecne będą patrzeć na nas jak byliśmy ET cudzoziemca lub pomyśli rzeczy jak „pękniętym tętniakiem aorty brzusznej ... To była dobra noc wczoraj eh, safadjenha ... „w końcu, pierwszy rzuci kamień, który nigdy potrzebne do potrwać rano po pigułki!

Tak aby uniknąć irytujących sytuacjach, takich zanotować Nazwa pigułki dzień po dostać w aptece i poprosić bardziej elegancko leki?

"Cześć, a„Pilem" proszę". - Brzmi lepiej, prawda? ��

Nazwy pigułka następnego dnia (nazwy, marki i ceny)

Nazwy pigułka następnego dnia i ceny

 Podwójna dawka leku - 2 tabletki
znakśrednie ceny
D-dayR $ 19.44
0,75 lewonorgestrelR $ 19.23
Minipil-2 postR $ +23,00
NorlevoR $ w wysokości 20,00
Pilem -R $ 24,00

Pojedynczej dawki leku - 1 tabletka
znakśrednie ceny
NeodiaR $ 23.22
Levonelle OneR $ 18.78
Pozato Uni.R $ +22,36

Mity i prawdy o rano po pigułki


Po wiedząc o nazwach rano po pigułki i nadal są wątpliwości sprawdzić ten artykuł na temat testu ciążowego domu jest 7 rodzajów testów w domu można zrobić samemu w domu tam z uznania.

Nie bądź wątpliwości jeśli przetestować, a nawet tak nie wiedział, co zrobić, wezwać lekarza do prowadzenia co prawidłowa procedura zrobić w każdym przypadku, tak będziesz bezpieczniejszy.