Opóźniona miesiączka (Herbaty dół do miesiączki!)

26 October 2017

Opóźniona miesiączka (Herbaty dół do miesiączki!)

Należy zauważyć, że z opóźnienie miesiączki? Należy pamiętać, że niektóre herbatki do dolnej miesiączki Są one dobrą alternatywą dla przypadków rozregulowany lub nieregularnego cyklu. Miesiączka może opóźniać od 3 do 5 dni i nie zawsze może być oznaką ciąży. 

Kto nigdy nie spięty z nieodebranych okres pierwszy rzuci kamień! Cóż, jest to wspólny problem w życiu kobiet i może być związana istnieje kilka powodów, więcej niż myślisz!

Ilekroć opóźnienie miesiączki, to automatycznie prowadzi do ciąży, ale nie jest to regułą, aw wielu przypadkach nie ma połączenia z nim.

Wiele problemów może być związane z opóźnieniem miesiączki, ale nie panikuj, jeśli opóźnienie wynosi kilka dni, mimo wszystko, nie ma tolerancji dla nieudanego okresu, które jest uważane za normalne.

miesiączki, późny-przyczyny

opóźniona miesiączka

Każdego miesiąca, ciało kobiety ovulates i przygotowuje się do ciąża. Gdy macica nie otrzyma się zarodka, jego wewnętrzne ścianki uwolnienia skalowania, który jest częścią cyklu rozrodczego. W związku z tym menstruacyjny krwi jest wynikiem kombinacji krwi i endometrium.

Okres opóźnione

Do przyczyn, które powodują opóźnienia miesiączka Jest ich wiele, ale każdy przypadek jest inny przypadek. Wiele czynników wpływających może spowodować opóźnienie miesiączka, w tym stres, uraz, lęk, napięcie, nerwowość, problemy psychologiczne, itp

Zauważ, jeśli coś przynosi ci obawy, czy idziesz dość podkreślił z dowodem college'u, ciśnienie w pracy, a nawet szalonych diet często powodują problemy te powody są klasyczne i zwykle mają związek z opóźnieniem miesiączki.

Przyczyny miesiączki Opóźnione

W innych przypadkach, miesiączka opóźnienie mogą być związane z torbieli w jajnikach, zwany również policystycznych jajników, a więc miesiączka może podjąć, aby zejść w tych przypadkach jest bardzo ważne, aby przestrzegać ginekologa. Miesiączkowego opóźnienia może być również związany z następującymi czynnikami:

 • Brak równowagi hormonalnej / policystycznych jajników / Nadmiar estrogenów / Menopauza
 • zaburzenia macicy / poród
 • Leki / Chemioterapia
 • Kofeina / Alkohol / Palenie / Leki
 • nieprawidłowa dieta / brak witamin / Odchudzanie / Nadwaga
 • nadmierne ćwiczenia

Opóźniona miesiączka jest oznaką ciąży?

Nie, nie zawsze. W przypadkach, gdy kobieta nie jest w ciąży, a jednak nadal występuje miesiączka, to jest dobre, aby być ostrożnym, zwłaszcza jeśli pogoda przedłużyć osiągnięciu 3 kolejne miesiące bez menstruacji. Jest prawdopodobne, w takich przypadkach, brak regularności cyklu wyświetla jakąś chorobę.

Okres opóźnione

menstruacyjny opóźnienie

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę to, że jeśli okres przyszedł po raz pierwszy w ostatnim czasie, jest dość powszechne opóźnienia Doświadczenie we wczesnych latach. Po dwóch latach układ rozrodczy jest już bardziej regularnie, więc nie zdziw się, jeśli pierwsze kilka razy, że miesiączkować, nie mają cykl prostej splecione.

Niektóre kobiety, które niedawno rodziły, mogą również być beztroski w pierwszym miesiącu miesiączką zwykle nie daje sygnału. Po pierwszym miesiącu potem wszystko unormować i wszystko działa tak regularnie jak wcześniej. Gdy nie jest stała miesiączkowania opóźnienia jest krytyczna zwrócić się o pomoc do ginekologa, aby ocenić swoje sprawy i dokonania diagnozy miesiączkowego opóźnienia.

Wskazówki do dolnej miesiączki

W niektórych przypadkach opóźnienie miesiączki może być rzeczywiście podłączony do ciąży, ale w innych może być związana z wieloma czynnikami, a niekoniecznie ciąża w ogólnych kwestiach hormonalnych. Nie należy stosować leków bez konsultacji z lekarzem, może to być bardzo niebezpieczne. Ale z drugiej strony, używania i nadużywania chazinhos receptur z babcią, mają tendencję do pracy i nie oferują zagrożenie dla zdrowia.

Herbata obniżyć opóźnione miesiączki

Ok, że cuda nie istnieją wiemy, ale istnieją tajemnice, które mogą działać jako jeśli istnieją cuda! Wielu ludzi wierzy, że stosowanie ziół leczniczych pomóc w dół miesiączki, zwłaszcza herbat gorzkich liści.

Istnieją również pewne farmaceutyki, które pomagają regulować miesiączki, z regularnym porządku ciclo.Já słyszał o cynamonowym chazinho schodzić miesiączki? No, to faktycznie działa i sprawia późnego okresu przez magię! Zanotować przepis i zawsze mają ten atut, gdy opóźnienie miesiączki!

Okres opóźnione

Cynamon herbata dla opóźnionej miesiączki

Herbata cynamonu został zużyty do wielu kobiet, aby przyspieszyć menstruację. Przyprawa, stosowany do wytwarzania napoju zawiera właściwości stymulowania przepływu krwi, a także przyczyniają się do skurczu macicy.

Kilka czynników może powodować miesiączka jest opóźniona i nie zawsze w przypadku ciąży. Kobieta może mieć problemy hormonalne, stres, lęk, zaburzenia odżywiania czy jakieś inne problemy zdrowotne. Aby rozwiązać ten problem i normalizacji cyklu miesiączkowego, potrafi postawić na spożycie cynamonu. Cynamon rozgrzewa organizm i przyspiesza krążenie, więc jest często stosowane w celu zwiększenia krwawienia miesiączkowe. Chociaż pobudzać menstruację, napój nie jest uważane za aborcję. Jednak kobieta, która jest podejrzana o ciąży należy wykonać test apteka przed podjęciem herbatę inaczej, płód może ucierpieć.

Okres opóźnione

Jak zrobić herbatę Cinnamon:

 •  1 kubek wody
 • 5 cynamonu

Przygotowanie:

 • Dodaj kij cynamon w filiżance wrzątku.
 • Udusić z pokrywką i pozostawić do ogrzania.
 • Gdy napój jest morninha tylko osłodzić go i zużyć.

obserwacje:

 • Aby zintensyfikować cynamonowe osiedli herbaty, warto dodać starty imbir w przygotowaniu.
 • Oprócz herbaty, cynamonu mogą być spożywane w inny sposób. Istnieje możliwość, aby dodać przyprawę do mleka, ciasto, ciasto, owsiankę w gorącej czekolady lub jakiś inny słodki.
 • Cynamon jest komponentem, który jest bardzo dobre dla zdrowia. Pomaga w leczeniu przeziębienia i grypy, nadciśnienie bojowej, zmniejsza uczucie zmęczenia, depresji bojowych i poprawia cholesterolu wrzody leczenia raka żołądka.

Te chazinhos pomóc wystarczy zobaczyć więcej prysznice przychodów zejść miesiączki.

Cykl miesiączkowy późno

Niektóre dziewczyny mają dość regularny cykl menstruacyjny, cykl zazwyczaj jest zazwyczaj 28 do 28 dni, ale w niektórych przypadkach cykl może się wahać od 30 do 30, 35 do 35, to wszystko zależy od każdej osoby, która może być normalne i dla niektórych regularne, można uznać za inny nieregularny cykl menstruacyjny. Kilka dni opóźnienie miesiączki jest normalny, nie ma powodu do paniki. Dowodem jest to, że kobieta, która ma regularne super-cykl, jeśli masz późny okres do około 10 dni, to nadal jest uważane za normalne, bez śladów jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Wskazówki dla opóźnionej miesiączki dół

 • Napary z innymi roślinami pomaga regulować cykl menstruacyjny, jak bylicy, rue bazylia, szafran, rumianku, pietruszka i Pennyroyal.
 • Interesującym sposobem przyspieszenia miesiączki sobą wysokie dawki witaminy C
 • Kobieta musi zastosować gorący kompres na brzuch.
 • Interesujące jest to, aby zawierać łodygi i liście selera w żywności.

Masz pytania? Zobacz ten post, który pokazuje 15 najczęstszych przyczyn opóźnienia miesiączki.