Odtwórz Christmas Creative (best !!!)

26 October 2017

Odtwórz Christmas Creative (best !!!)

W małej Narodzenia jest już tutaj, a poza spędzić wyjątkowe chwile i smaczne obok naszej rodziny i przyjaciół, możemy bawić się Boże Narodzenie gry! „Niech łączą” to nie tylko Secret Friend, co można zrobić na koniec roku, nie jest to dziewczęta? Wybraliśmy kilka bardzo zabawnych opcji, aby ożywić swój świąteczny małą imprezę z przyjaciółmi i rodziną. Do kogo to może dotyczyć (i jeszcze masz czas!), Nie wykazały Mamy tutaj na blogu i innych sposobów prawnych do zwiększenia wartości swoich gości Holiday Party, warto kliknij tutaj i przyjrzeniu.

kreatywne gry Boże Narodzenie

Opcje Play nie brakuje! I dać to animowane w swoim rodzinnym uroczystości w rodzinie, bardzo elegancki przygotowane jakieś fajne propozycje gier, które angażują dzieci i dorosłych! Sprawdź!

Zgadnij, kto? (Z łyżeczki)

Zasada jest prosta: wystarczy blindfolding jeden z graczy, podczas gdy drugi jest przed nim. Kto jest zawiązanymi mogą tylko dotykać łyżki znajomego, aby odgadnąć, kto jest osobą. Jeśli nie uderzyć pierwszy, przyjaciel musi naśladować śmiech Santa Claus, mówiąc: „Ho, ho, ho!”. Jeśli gracz trafi, przyjaciela, który był przed tobą jest z zawiązanymi oczami i grać CV. Jeśli to znowu źle, będzie nadal gra na drugą stronę z łyżką aby zrobić to dobrze!

b2

Pęcherz Klasa / Balon Przyznawany

W tej grze, trzeba szerzyć balony wokół domu lub środowiska ustalony i umieścić w gazetach poduszek nazwiskami osób, które będą uczestniczyć w grze. Następnie każdy pasek do wybuchy balon i wyszukuje nazwę innego gościa. Intencją jest, aby wymyślić kilka działań dla każdego. Przykład: osoba może powiedzieć innym, bo jak jej niezwykłą historię, że obaj żyli razem, i tak dalej. Liczy się dobry humor i kreatywność!

Inną opcją jest dla rodzin, które nie mają dużo pieniędzy i można tylko kupić prezent na koniec roku. Można umieścić kilka zdań na balony jak „To nie było tym razem” albo „Spróbuj ponownie” lub „To nie jest” lub „Pay lekarza.” Jeśli tylko nagroda pęcherz musi mieć dar. Wszystkie balony muszą mieć takie same kolory dla każdego, kto wie, gdzie on jest!

b3

Owinąć prezent w zabawny sposób!

Wziąć ten jeden i przejść kilka warstw papieru na nim. W każdym opakowaniu umieścić etykiety z napisem: „dla najzabawniejszych rodziny” lub „najbardziej chciwy”. Chodzi o to, że to przejść przez kilka osób przed dotarciem właściciela!

b4

Bawić się z dziećmi!

Obejmują dzieci we wszystkich grach sprawia, że ​​wiele dorosłych bawić i zrelaksować się więcej! Ale jeśli masz, że wujek lub dziadek, którzy wolą coś bardziej poważnego, na przykład, można bawić małe śpiewanie piosenek, robienie MIME lub koła luz. Jednym z nich jest, aby krąg i umieścić pudełko pełne dokumenty z zadań. Następnie przekazać sprawę dla wszystkich dzieci do przystanków muzycznych lub gwizdkiem dotyku. Każdy z gotówki w kasie, usuwa jedną z ról i gra z wybranego zadania!

Boże Narodzenie grać dla rodziny

Oddziel kolejne pudełka do butów i owinąć je. W obrębie każdej wpisz pytanie, na przykład, „Kto jest najbardziej rodzina żarłok” albo „kto jest najlepszym kucharzem”, „Kto jest najbardziej irytujące” i tak dalej ... Zwolnij wyobraźnię w tym czasie. Podczas imprezy, ktoś jest odpowiedzialny za przekazywanie pola dla wszystkich gości odpowiedzieć pisemnie na czystym papierze, który jest osobą najbardziej utożsamiany z określoną jakością / wady. Skrzynki muszą przejść wszystkie osoby, tak że każdy głosowania. Po tych wszystkich głosów, ktoś musi otworzyć pudełka i liczenia głosów. Jest to czas zabawy w prawo, daje dobry śmiech!

Boże Narodzenie Zagraj z muzyką

Organizatorem będą stanowić dwie lub trzy grupy, a następnie, aby odsłonić słowa. Zespoły mają zaśpiewać piosenkę rekord na takie słowa. To naprawdę świetna zabawa! Zwycięski zespół, który wie więcej utworów, może upłynąć trochę dar $ 1.99. Po meczu wszyscy mogą bawić się śpiewając piosenki świąteczne.

Oczywiście, wszystkie powyższe uczyni to, co Boże Narodzenie przyjemniejsza i bardziej żywy, dziewczyny! Jakie gry nie lubisz najbardziej? Nie zapomnij, aby komentować! Wesołych Świąt i Nowego Roku wielki!