Demillus Zamówienie przez internet: Oto jak TUTAJ!

26 October 2017

Demillus Zamówienie przez internet: Oto jak TUTAJ!

Demillus żądań przez Internet Jest jeden sposób, aby ułatwić dnia na dzień dealerskiej, w tym poście pokażemy jak zrobić składając zamówienie online praktyczny i bardzo prosty.

Jeśli chodzi o bielizna brazylijskie kobiety są największymi entendedoras sprawa, mimo wszystko, tutaj w Brazylii organizm kobiecy jest dobrze rozprowadzany zarówno na górze, jak na dole również Brazylijczyk kobieta dowiedział się z upływem czasu do żądania kiedykolwiek więcej jakości produktów, głównie bielizny.

Demillus

Wizja firmy zaczęły dostosowywać i do wytwarzania produktów z jakością i że idealnie pasuje do ciała kobiety i Brazylii DeMillus jest jednym z takich firm widzenie, mimo wszystko, to nic dziwnego, że jest to jeden z odnośników, jeśli chodzi w intymnej modzie i ma kilka autoryzowanych sklepów, które odsprzedaży w internecie też.

Zamówienia Demillus Internecie

Aby uczynić swoje wnioski Demillus Internet jest konieczne, aby uzyskać dostęp do witryny z Demillus i mieć e-mail i hasła zarejestrowanego złożyć zamówienie on-line.

1) Przejdź do adresu stronie DeMillus

2) Kliknij "My Order".

Demillus Zamówienia Online

3) Wpisz poprawny adres e-mail:

ZLECENIA-DeMillus

Wypełnić ten formularz:

4) Kod Revendedor.5) CPF.6) poprawny adres e-mail.

Order-DeMillus

Jak zarejestrować swój e-mail w Demillus?

Aby zarejestrować swój e-mail w Demillus, wykonaj następujące czynności:

1) Wprowadzić adres DeMillus strony:

2) Kliknij "My Order".

3) Kliknij „Rejestracja hasła”.

Kolejność-online-DeMillus

4) wprowadź kod lub CPF sprzedawcą;

5) Wprowadź hasło;

6) Powtórz hasło, aby potwierdzić;

7) Podaj datę urodzenia w formacie dzień i miesiąc (dd / mm);

8) Podaj swój adres e-mail zarejestrowany w De Millus;

9) Kliknij przycisk "OK".

DeMillus-order-handlowiec

Jak przekazać prośby Demillus?

1) Przejdź do adresu stronie DeMillus

2) Kliknij "My Order".

3) Kliknij przycisk "Make swój Order".

aplikacji DeMillus-online

Produktami DeMillus Można je kupić w sklepach specjalizujących się w bieliźnie, ale wizytówką firmy są dealerzy, rozłożone w całej Brazylii tych Dystrybutorzy stworzyć więź z klientem dalsze wzmacnianie relacji między firmą a konsumenta końcowego.

Firmy Demillus

Sprzedawcy są tak ważne dla firmy, że system online został stworzony w celu przyspieszenia zamówień, jest System DeMillus aplikacje online przez Internet, System ten ułatwia pracę w salonie, jak to tylko potrzebuje uzyskać dostęp do witryny, aby zarejestrować nową aplikację. Jedyną rzeczą, wymagane do zarejestrowania aplikacji online jest ważna rejestracja i hasło uprzednio zarejestrowany w systemie, jak pokazano powyżej. Chcesz zostać sprzedawcą? Zarejestruj się tutaj.

Jeśli jesteś DeMillus dealerskiej i nie ma rejestracji, postępuj zgodnie z instrukcjami, które zostały podane powyżej i zarejestruj się. Po rejestracji odbywa można zacząć normalnie zarejestrować swoje aplikacje za pośrednictwem witryny.