Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

26 October 2017

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

Zobacz najfajniejsze pomysły Gymkhana gry dla dzieci i dorośli!

Brałam udział w wielu konkursach w moim życiu, że nie wiedziałby liczyć je teraz. Zawsze będę mieć miłe wspomnienia z tych momentów, wśród przyjaciół na różnych etapach życia. Okrzyki wojenne zespołów - Link, Link, Link, jestem żółty! - i radość spełnienia zadanie przed przeciwnikami. zamiatacz polowania nie są niczym więcej niż zabawnych zadań lub dowód, że dwie lub więcej grup starają się nawiązywać i utrzymywać. Każdy, niezależnie od wieku, uwielbiają się bawić i to poprzez zabawę, że możemy dowiedzieć się więcej o sobie. Tak więc idea posiadania bardzo żywy konkursu, z udziałem i to nie tylko w rodzinie, ale także przyjaciół i rodzinę, to jest bardzo udany wśród młodszych dzieci nie tylko z tej prostej przyjemności grania, a także poszukiwaniu nagrody przewidziane wynagrodzić wysiłek ,

Konkursy są wielkie możliwości do zabawy i tworzenia moment interakcji między uczestnikami. Zazwyczaj gry padlinożerne są dla dzieci, ale teraz wiele firm i partie proponują zajęcia dla dorosłych, którzy chcą się zrelaksować. W tych uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę, poznać siebie i pracy zespołowej. Najważniejszy jest socjalizacja grupa (zarówno dorośli i dzieci) i wzajemny szacunek.

Play dla dorosłych zamiatacz ulic polować

Niektóre gry są już dobrze znane przez uczestników, zwłaszcza tych, którzy grali jako dzieci. Inne są świetne dla dorosłych i stają się trochę bardziej skomplikowane dla niektórych młodszych dzieci.

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

muzyczne krzesła

Jest to stary znajomy, a nasz sukces został robi dla jego dynamiki w czasie. Aby rozpocząć dopiero tworzą się na wózku inwalidzkim i innych ludzi. Liczba miejsc powinna być zawsze o jeden mniejsza od liczby uczestników. Zamieścić żywej muzyki dla ludzi chodzić koło krzesła. Zatrzymać muzykę kiedy to nastąpi każdy powinien pracować, aby usiąść na dowolnym krześle. Osoba jest pominięta. Gra powinna postępować z krzesłem w ręku i tak dalej pozostanie jedno krzesło dla 2 graczy. Ta ostatnia sytuacja wyjdzie zwycięzcą.

Pichorra

Pęcherz jest zawieszony na szczycie i przedstawiciele zespołów, a następnie z zawiązanymi oczami i strzał, należy nakłuć go kijem, kierując się odpowiednimi zespołami.

Blind kręgle

Grają jednego uczestnika z każdej drużyny. Jest to wspólne kręgle, ale uczestnicy grać z zawiązanymi oczami. Celem gry jest, aby powalić ostatnią szpilkę, bez względu na to jak wiele komunikaty były, jak kiedy ktoś błądzi, to przełom drugiego. Kto wygrywa.

Ping - płuco

Ta gra może być wykonane z zespołami lub indywidualnie. Wyjąć stół do ping-ponga sieci i postawić kropkę w środku. Przedstawiciel każdej drużyny wybiera po jednej stronie stołu. Z rąk zawrócił, gracze muszą wiać piłkę i sprawiają, że dotrzeć do następnego przeciwnika. Wygrać zawodnika lub zespół, który może sprawić, że piłka wpadnie w bok przeciwnika częściej.

Stopić lód

Zespoły formie. Przed meczem trzeba wypełnić foremek na lód i umieścić kawałek plastikowej obiektu w obrębie każdego małego placu. Każdy zespół podczas zawodów otrzyma kostkę lodu w plastikowym kubku. Nie dotykać lodu rękami lub innymi przedmiotami, a nie usunąć lód z szyby. Gracz musi rozgrzać szklankę z ręki lub innych części ciała, że ​​osiągnięcie go najpierw stopić i dostarczyć mały kawałek wygrywa.

polowanie

To żart dokonywane w parach. Wyścig jest w obie strony dla każdej pary. Gracz musi chodzić przykucnął z rękami na podłodze, podczas gdy inne przejażdżki na plecach. Po drodze para będzie przód i tył wokół, nie mogąc odwrócić.

szalony węzeł

Tworząc koło. Wszyscy gracze przedłużyć ramię do przodu. Monitor sygnalizuje koło jest zamknięte i każdy człowiek powinien posiadać dwie inne ręce albo. Celem jest, aby cofnąć węzeł i trzymać się za ręce w jakikolwiek sposób. Przeszedł pod pachami. Zespół, który spadnie zostanie zdyskwalifikowany. A do dostać się wygrywa.

Play dla Gymkhana młodych

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

mieszane buty

Każdy uczestniczący grupa konkursie lub konkurencji, aby wybrać liczbę komponentów, które reprezentują grupę, w zależności od wielkości grupy może wynosić co najmniej 10 składnikami każda. Każda grupa powinna zostać umieszczona na jednym końcu lub na ramie oraz buty elementów grupy muszą być mieszane na drugim końcu, z którego grupa jest umieszczony. Biorąc pod uwagę sygnał, składniki każdej z grup (po jednym na raz), musi działać tam, gdzie są mieszane buty swojej grupy, jeśli wziąć buty klina wrócić do swojej grupy, dotknąć ręki następnego elementu i głowa do koniec kolejki. Klin grupa osiągnięcia wszystkich pierwszych elementów w celu utworzenia kolejki wygrywa.

Racing Broom

Uruchamia przedstawiciela każdej drużyny w tym wyścigu jeden sposób. Celem jest, aby zrównoważyć miotłę na dłoni podczas pracy. Jeśli miotła spaść przed metą, biec z powrotem do początku i zacząć wszystko od nowa. Zwycięstwa, którzy spełniają pierwsze zadanie prawidłowo.

Bieg ramię

Biegną po dwóch przedstawicieli z każdej drużyny. Zostanie dokonana na ziemi dwa zagrożenia, każdy dokładnie dwa metry od każdego uczestnika. Uczestnicy polegać na sobie nawzajem barku, ramion. Celem jest, aby skłonić przeciwnika i spowodować, że przekracza swoje ryzyko. Którzy się go najpierw wygrywa wyścig.

Pchnąć do góry

Jest to rasa ramię, różnica jest taka, że ​​działa parę każdej drużynie, a jeden z pary będą wspinać się na góry szyi partnera i tylko montowane będą naciskać. Ktokolwiek przeciwnik dwukrotnie pokonać nas, wygrywa.

Prowadzenie siedzenia

wyścig sposób i tam, gdzie uczestnicy biegną w pozycji siedzącej i nie można używać rąk do niczego. Po drodze, idąc od przodu, z tyłu, wróć, to znaczy, nie można obracać. Kto wygrywa z powrotem pierwszy.

uchwyt

Grają dwie drużyny. Każdy zespół powinien mieć złamaną prostokąta na podłodze. Celem jest, aby każdemu pobyt w tym pokoju przez 30 sekund. Po upływie tego czasu, zespół, że udało powinny zmniejszyć przestrzeń z drugiej strony, które będą miały mniej miejsca, aby umieścić elementy. A więc gra toczy się dalej, aż prostokąt być tak małe, że nie da się utrzymać ludzi tam, dając zwycięstwo drugiej drużyny.

Wojna papieru

Grają dwie drużyny w dwóch różnych dziedzinach, oddzielając je spacją. Każdy zespół będzie miał w swoich kilkudziesięciu usuwania kulek papieru. Zaczynają grać w te kulki papieru w sądzie przeciwnika, który powinien zrobić to samo. Celem jest, aby wyjąć kulki papierowe swojej dziedzinie i rzucać przeciwnika. Pod koniec czasu, mistrz czyni licznik. Zespół, który ma mniej papieru w danej dziedzinie jest zwycięzcą.

tunel

Grają dwie drużyny z równą liczbą uczestników. Każdy zespół tworzą tunel, w którym uczestnicy stoją jeden za drugim w rozkroku. Jest to rodzaj wyścigu. W „I” kapitana, ostatni z każdego wiersza musi przejść pod tunelem i iść do przodu. Wtedy drugi robi to samo. W ten sposób ludzie tunel zdystansowanie do przodu coraz więcej. Wygrać pierwszy tunel do przekroczenia linii mety.

ślepa małpa

Dwa zespoły uczestniczą. Każdy zespół wybiera swojego przedstawiciela. Mistrz jest duży prostokąt, a to przyciąga kilka linii. Dwaj gracze są z zawiązanymi oczami, a celem jest wydostanie się z drogi i dostać się do końca, bez wychodzenia na liniach. Jak będą zawiązanymi oczami, zespół może pomóc. Który postawił stopę na linii z powrotem do początku i może przybrać sprzedaży na tej wizyty. Zwycięstwa, którzy udają się oczywiście bez wchodzenia na linii.

2nd Floor

Uchwyt podwójny uchwyt. Przy czym każda para składa się z części zmontowane i montera. Instalator musi zgromadzić się w szyjce zmontowanym zapadki i inne, które także są zamontowane. Tylko zamontowany może potrwać. Każdy złapany, złapany.

Wyścig w przeciwieństwie

Biegacze dać 25 obrotów na rączce miotły i uruchomić z powrotem do mety. Kto pierwszy, ten wygrywa.

Vassobol

Dwóch rywali vie umieścić piłkę w bramce przeciwnika za pomocą miotły. Wygrać tych, którzy bardziej na defensywie.

Cegobol

Piłka nożna wspólnego, oprócz tego, że wszyscy gracze będą grać z zawiązanymi oczami. Wygra zespół, który sprawia najwięcej bramek.

Stopa ze stopką

okrągły podwaja rasę i tam, gdzie jeden uczestnik wspina partnera stopy. Na drodze, która jest zdeptany powinien działać. Z kolei, będzie to skok (z tyłu). Zwycięstwa kto pierwszy ten lepszy.

nora

Sporządzenie liczbę otworów (kółka) na dużym obszarze. Liczba otworów powinna być zawsze o jeden mniejsza od liczby graczy. Z dala od ziemi, gdzie są dziury, wszyscy uczestnicy, ręka w rękę na kierownicy, zostanie uruchomiony przy dźwiękach żywej muzyki. Gdy muzyka cichnie, każdy powinien spaść ręce, biegać i siedzą w ringu. Kto nie jest wyeliminowany i wychodzi den. Zwycięstwa, którzy siedzą w ostatniej grze.

Toca Cooperative

Te same zasady „Play” powszechne. sekret w grze nie jest wyeliminowanie jakiegokolwiek uczestnika, tylko nory, czyli każdej rundzie cofnąć den a jednak każdy powinien dostać się do gry, jak to możliwe: na kolanach, leżąc na kolegów itp ... W tej grze nie ma to zwycięzcy.

przekaźnik Rodados

ty sama jak Athletics przekaźnikowych, ale przed uruchomieniem trzeba dać 25 okrążeń na miotle. Istnieją 4 uczestników na drużynę i wygrać zespół, którego ostatni uczestnik przybył pierwszy. Jeśli upadniesz, wstań i kontynuować.

artyleria

Dwa zespoły na dwa obozy oddzielone linią. Na końcu każdego pola, butelka PET jest umieszczony. Jedna osoba z każdej drużyny próbuje rzucić piłkę i powalić butelkę przeciwnika. Zespół zdjąć butelkę należy go podnieść ponownie, ale jeśli ochrona drugiego, który ma teraz autonomię balear. Ktokolwiek strzał nie może podnieść butelkę. Jeśli zespół może odbudować butelkę przed wszelkiego bytu strzał, ona wygrywa. Ale powinny być strzał i kontynuować butelkę na podłodze, druga drużyna wygrywa.

wojna maniok

Grają dwie osoby, każda z bezpiecznym manioku w połowie. Każdy z nich ma swoją kolej, aby uderzyć z pełną siłą w maniok niż inne bezpieczne. Zwycięstwa, którzy łamią manioku w pierwszym przeciwnikiem.

Rzucanie hula hoop

Pierścienie typu skoku, ale z hula hoop. Osoba będzie ofiarą i będzie 5 metrów graczy. 1 punkt, który sprawia, że ​​można dopasować obręcz w pierwszej osobie. Zwycięstwa, który ma najwięcej punktów.

wtyczka ludzki

Dynamiczny z 4 osób siedzi na ławkach. Po pierwsze, każdy uczestnik siedzi w tylnej części drugiej. Raz każdy jest już „leżący” na emeryturę banków. Jak wyjść z tej sytuacji?

golf

Grają po dwóch przedstawicieli z każdej drużyny. Każdy uczestnik będzie miał klub (każdy kawałek drewna) i długi przysługuje jeden strzał na raz. Uczestnik, który się umieścić piłkę w dołku pierwszy wygrywa mecz.

bieg z przeszkodami

Grają dwa korytarze, które należy pokonać dystans i dotrzeć do końca, w obliczu przeszkody (przeszkód będzie zakrzywione osób). Kto przekroczyć linię mety jako pierwszy wygrywa.

Uruchamianie miotła

Wyścig Broom to wydarzenie zabawa i oprócz wymagających szybkości, obejmuje również koncentrację. Aby przystąpić do egzaminu, będą potrzebne miotły. Zrobić jeden na linii startu gruntowych i punktu końcowego do przyjazdu. Każdy zawodnik musi opuścić równoważenia miotłę na dłoni (powinny być zawsze otwarte), w kierunku mety. Kto pierwszy ten wygrywa wyścig. Miotła nie może spadać i spadać sprawę, uczestnik musi wrócić do linii startu i ponownie rozpocząć test. Jeżeli więcej niż jeden uczestnik na zespół, można sprawić, że dowód jest przekaźnik.

Gymkhana gry dla dzieci

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

uników lasery

Ta aktywność ja pisał przed i zrobił kilka razy w domu. Zawsze działa i jest bardzo zabawny. Dzieci uwielbiają udając tajnych agentów lub odkrywcy lub bohaterów stojące pułapek. Na zdjęciu łóżko cat (to jest „naukowy” nazwa gry) został wykonany z łańcucha. Ale jest to również możliwe, aby papier krepa w korytarzu. W zależności od stopnia skomplikowania, począwszy od dwóch lat można grać.

To przechodzą lub opinie

Wszystko gra. Jednak w każdej rundzie, jeden zawodnik z każdej drużyny będą uczestniczyć. Byłoby interesujące, że pytania były związane z jednym temacie na raz, że ta gra jest. pytanie zostanie wykonana (nie alternatywa) do jednego z uczestników. Jeśli odpowiedzą poprawnie, daje tortada ten rywal twarz, lub odwrotnie, jeśli to źle. Jeśli nie, to przechodzi. Jeśli przeciwnik nie wie, on przechodzi. Jeśli nawet tak, pierwsze nie wiem, czy to źle, twój rywal dadzą tortada w twarz. Ale jeśli trafi, on daje tortada. Wygrać zespołowi na trafienie więcej pytań i oczywiście otrzymują mniej tortadas. OBS. Dokonywanie dziesiątki ciasta może być tańsze niż to wygląda. Wystarczy usiąść i pomyśleć tanich składników, które mogą przynieść kilka dań tortu. Np. Lama.

dżdżownica

Jest to iz powrotem, ale uczestnicy, zamiast biegać, tarzać się po podłodze. Zwycięstwa kto pierwszy ten lepszy.

pęknięcie pęcherza

Każdy udział. Każdy gracz będzie miał pęcherz wiązanej na kostce. Celem jest pop przeciwników pęcherza i ochrony. Wygrać ostatni pobyt z nienaruszonego pęcherza.

autobus

To jest wersja grupa „wyścigu z krzeseł.” Będą dwa zespoły. Członkowie każdej drużyny siedzą na krzesłach, jeden za drugim, tworząc autobus (autobus powinien być dobrze oddzielone od siebie). Teraz, uczestnicy przesunąć fotele do przodu i zacząć układać autobus chodzić. Celem autobusie przetnie linię mety w całości. Zespół, który robisz pierwszy, wygrywa.

skok w dal

Grają po dwóch przedstawicieli z każdej drużyny. Uczestnik skacze, a następnie przeciwnika. Następnie odległość wzrasta. Jeśli uczestnik jest pierwszym skoku na odległość i miss, należy mieć nadzieję, że druga również naruszył także dostać kolejną szansę. Zwycięstwa, którzy osiągają przeskoczyć odległość, że druga nie.

Grać na etapie szkoły Gymkhana po kroku

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

Pomysły grać dla ewangelicznego Gymkhana

Śpiewanie Słowo

Ten żart jest bardzo skuteczne także w konkursach ewangelicznych we wszystkich działach i dla każdego. Ta gra jest bardzo łatwe i przyjemne. Będziesz wystarczy pióro i kawałek papieru do każdej grupy.

Lider będzie mówić słowo i każda grupa będzie lista piosenek, które mają słowo. Lider będzie ustawić czas, który może być jedna, dwie lub trzy minuty. To nie trwa dłużej niż to. Koniec czasu, przedstawiciel z każdej grupy przechodzi do przodu z papieru. Kto mógł wymienić największą liczbę utworów, które mają kluczowe zdobywa punkt. Nie do pomylenia, lider musi przewidywać, że grupa powinna znać przynajmniej pełną wersję przytoczonych muzyki. Na papierze, trzeba mieć również nazwa utworu lub wierszem być śpiewane (z co najmniej pięciu słów, na przykład). Zastrzec minimum słów, aby być śpiewane i napisany zapobiega osoby od początku do improwizacji utwory, aby zarobić więcej punktów, albo że naśladuje poprzedniej grupy.

Play dla Gymkhana szkole, młodzieży i dorosłych

Pytania i odpowiedzi

Jednym z najprostszych gier do zrobienia jest słynna gra pytań i odpowiedzi. W tym przypadku, lider może rozwiązać problem, że grupa bada, czy robi bardziej ogólnych, nadrzędnych pytań. Jeśli grupa jest duża, to może być dobry, aby zrobić mieszankę specyficznych i ogólnych pytań. gra to pytanie może mieć różne zmienne. Pytania mogą mieć opcji lub nie; Pytania mogą być wykonane na zespoły, lub indywidualnie; Mogą one mieć różne rodzaje trudności. Aby spełnić ten cel tego tekstu, będziemy dają bardzo wyraźny przykład, z krok po kroku, w jaki sposób można uruchomić grę z pytań i odpowiedzi.

1. Oddzielne zespoły. Może być chłopców wobec dziewcząt. Albo, lider młodzież wybiera dwóch kapitanów, tak aby zebrać ich zespołów.

2. Poproś zespoły do ​​wyboru rzecznika, który zawsze będzie wyświetlany na oficjalną odpowiedź zespołu. Wybór rzecznika jest ważne, aby nie tworzyć zamieszanie w stylu „ale powiedziałem pewny, jego odpowiedź nie była warta”.

3. Prowadzący prosi kapitanowie wziąć parzysty, czy nieparzysty, aby zobaczyć, kto może odpowiedzieć.

4. Prowadzący zadaje pierwsze pytanie do grupy 1. Jeżeli grupa nie może odpowiedzieć 1, grupa 2 ma szansę, aby odpowiedzieć na to pytanie. Jeżeli grupa 2 nie odpowiedział. Żadna grupa jest liderem punktów mówi i czyni odpowiedź na następne pytanie.

5. UWAGA !!! Nie należy mylić przez kierowanie pytań. Załóżmy, że grupa 1 nie odpowiedział na pierwsze pytanie. Lider skierował pytanie do grupy 2, a ta grupa hit. Kolejne pytanie należy do grupy 2, jak poprzednie pytanie była kwestia grupy 1. Jednym ze sposobów uniknięcia nieporozumień jest notować wszystkie pytania. Więc, wiesz, że dziwne pytania będą zawsze najpierw do grupy 1, grupy rówieśniczej 2.

ostre miecze

W tej grze, lider powie słowo, a uczestnicy powinni szukać tego słowa w Biblii. Lider może określić, czy wszyscy członkowie grupy mogą uczestniczyć, i którzy uważają najpierw podnosi rękę; lub można wybrać tylko jednego przedstawiciela z każdej drużyny, aby konkurować ze sobą, jeden na jeden, który najpierw znaleźć zdobywa punkt dla swojego zespołu. Wierzymy, że aby utrzymać najbardziej zorganizowaną grę, ideałem jest, aby zadzwonić do konkurenta z każdej grupy do duelarem siebie. Lider może określić chwilę. Jeśli ktoś znaleźć w tym czasie żadna z drużyn strzeli.

Do tej gry, lider musi najpierw listę słów, które zespoły będą szukać. Alternatywnie, lider może wybrać konkretną książkę, co ułatwia wyszukiwanie. Lider może być, na przykład, wybrać księgę Objawienia i wybierać tylko słowa tej książce tak, że gra nie jest zbyt trudne.

Ta gra może mieć liczne zmiany w konkursach ewangelicznych. Lider musi zadbać, jednak ze słowami do wyboru, albo wersja Biblii. Jeśli gra jest z grupą młodych ludzi i młodzieży, słów wybór w Biblii Live wersji lub Dzisiejsze wersji angielskiej. Kolejna wskazówka jest, aby sprawdzić, czy grupy mają Biblię w wersji, która również używane, aby wybrać słowa. Zapobiega to wybrać słowa, które nie są w innej wersji.