slabé a křehké nehty – Jak se chovat?

26 October 2017

slabé a křehké nehty - Jak se chovat?

Pokud jste trpí slabými nebo křehké nehty, existuje šance na nich zastavil svůj proces růstu, protože v případě vážné nemoci, například tělo končí distribuci jejich zdrojem bílkovin, vitaminů a obranu do životně důležitých orgánů.

 Dříve, živiny snížit nehty a vlasy, což ponechává jak slabá a neprůhledný. Ve většině případů je hlavním důvodem pro přestávky je v průběhu používání glazur a posílení formaldehydem, chemických látek a problémy s nedostatkem potravin.

 Dalším důvodem může být zvyk dělá nehty každý týden. Při použití acetonu nebo jiného odstraňovač laku na nehty, nehty i vyschnou, ztupí a bílé skvrny na povrchu.

nehty slabé

Léčba pro slabé a křehké nehty

 Při léčbě je třeba použít želatinové kapsle nebo železa a posílení jejího řešení a hydratační s močovinou a silikonem - pomáhat při tvorbě filmu, který dočasně chrání nehty.

 Další dobrý tip je odstranit zubní sklovinu dva dny předtím, než znovu dělat nehty a zneužívání v hydratační na ruce! Nezapomeňte, že je třeba se vyhnout odstranění kutikuly, neboť se jedná o hlavní chránič v boji proti bakteriím a plísním.

Nail-silná

Domácí recept pro slabé nehty

olej změkčovač

1 polévková lžíce (polévka), sezamový olej

1 čajová lžička (TSP) z avokádový olej, Macadamia a pšeničných klíčků

2 kapky silice santalového dřeva a kadidla

Smíchejte oleje do tmavého skla. Víko a uložte na chladném místě mimo dosah světla. Před použitím dobře protřepejte. Masírujte ruce a nehty.

Viz také další tipy na nehty a domácí recepty, které učí, jak to udělat nehty rostou rychleji, trochu péče může mít za následek krásné, zdravé nehty!