Plánované kuchyně: 87 Fotografie a nápady pro speciální kopírování!

26 October 2017

Plánované kuchyně: 87 Fotografie a nápady pro speciální kopírování!

Vy jste ten typ, který má rád dostat bádat master-plánované kuchyně a cítí silnou touhu dávat, že UP ve vaší kuchyni? Podívejte se na výběr z modelů plánovaných kuchyní nádherné a super stylové! Jistě budete milovat oblečení a bude chtít, aby tam dělat ve svém domě taky!

Když si myslíte, nádherné doma protože film začíná představovat si, že prostor? Ale vím, že mnoho lidí začíná v kuchyni. Dostatečný prostor pro přípravu jídla a sloužit jim. Celá rodina pohromadě a úsměv, jako v reklamě.

Sen je sen! Dnes tento příspěvek je nechat blíže na toto místo jste si představovali. Jak najít, vybrat a objednat kuchyň plánovanou podle toho, co si představujete.

plánované kuchyně

plánované kuchyně

Na rozdíl od jiných dobách, kdy to bylo možné pouze u třídy A (pouze ve filmu sám), dnes je řada možností nám dává hodně na pochybách při výběru plánované kuchyně, protože to má tak, aby vyhovovaly každému rozpočtu a třídy.

Všechno, co se bude lišit v závislosti na značce, kvalitní materiály, kuchyň stylu a rychlosti práce. Ale jak si vybrat co nejlépe vybavenou kuchyň pro váš domov? Co jste si myslel o tom? Ať už moderní, útulné, vinobraní? Dnes je problém zde je velmi elegantní kuchyň, pojďte se mnou!

plánované kuchyně

Proč kupovat kuchyně Plánovaná?

Vzhledem k tomu, že jsou moderní, funkční a mají nábytek, který přizpůsobit velikosti místnosti. Vaše kuchyň je přesně tak, jak chcete, a kování v prostoru vašeho domova. Jinými slovy, používá nábytek, který standardizuje místnost a vyhovuje potřebám těch, kteří žijí v domě.

kuchyně plánované-modernas-

montáž kuchyně s nábytkem na míru nabízí mnoho výhod, mezi nejdůležitější z nich můžeme zvýraznit využití prostoru, aniž by byla ohrožena oběh. Co skrývat ve skříni a banky jít chytit každé jídlo.

Můžete také upravit snadněji, výběrem materiálů struktury, barvy nátěru a typů hardwaru. Aby kombinace těchto položek, které nejsou v žádném obchodě vitríně.

Protože tento druh kuchyně má funkční strukturu, je třeba vzít v úvahu omezení pobytu a zvyky obyvatel.

Přemýšlíte o tom bude možné uspořádat nábytek a spotřebiče v místnosti. Máte mnoho vybavení domácnosti? V tomto případě je třeba nainstalovat kabinet s více dveřmi. Pokud je to běžné, aby se lehké občerstvení během dne, takže lavice nemůže chybět. Je zde prostor pro ukládání nádobí, přípravu jídla a mytí nádobí. Polohy a výšky kousky jsou vždy šité na míru vašim potřebám.

Plánovaná kuchyně (85)

Prostory kuchyně Plánovaná

Jaký je prostor máte ve svém domě? Ignorovat hotové kuchyňské kousky, které již máte. Plánovaná kuchyně nebudou mít nic z toho.

Kuchyně plánované

Kuchyně určen do prostředí průlivu

Vaše kuchyň je dlouhý a úzký? Takže nejvhodnější je instalovat plánovaný lineární nábytek, to znamená, že se vyrovnány všechny jeho součásti na stejné straně. Pokud je k dispozici prostor v místnosti, projekt může pracovat se dvěma rovnoběžnými stěnami, včetně dřezu, desce a kamen v přední části chladničky.

Kuchyně plánované

Kuchyně Plánované Environments U

To je ve tvaru U? Pak můžete vytvořit funkční trojúhelník ve formě poskytování nábytkem na míru. Dřez by měl být kolmý ke stěně kamen a chladnička může být instalován na protější stěně kamen.

Kuchyně plánované

Kuchyně Plánované Prostředí L

Ve své domovské prostoru je L? Dobře, tento prostor je považován za velmi praktické a umožňuje nyní prostor co nejlépe. V tomto případě je chladnička mohou umístit do rohu, ale dřez a kamna jsou umístěny na opačném konci. Snídaně čítače mohou být také začleněny do místnosti, dokončení „L“. Bude perfektní!

Kuchyně plánované

Velké kuchyně Plánovaná

Kdo má absurdně obrovské kuchyně nebo dokonce uvažoval o použití jiné místnosti v domě, jako kuchyně, máte více možností. Pak je možné zahrnout další součásti nábytku, kromě již výše. Střed ostrova s ​​varnou deskou a digestoří, například, je velká možnost využít dostupné plochy v centru životního prostředí. Je luxus! Tato stejná struktura může mít umyvadlo a snídaně pult, tento model je běžný v moderních domácnostech stejně.

V kuchyni s ostrůvkem je ideální pro rodinnou integraci, a to může být oceněny v okamžiku výběru konstrukce, po tom všem, každý může mluvit na stole, jak se připravuje jídlo.

Kuchyně plánované

Plánované kuchyně: Kde začít?

Vyberte značku plánovaných kuchyní, který má více co do činění s jejich finančními možnostmi a vaší chuti. Domluvte si schůzku a přivést chodidlo vaší nemovitosti. Architekt, který potkáte bude indikovat příslušný projekt, ze kterého potrubí, a výroba filmu a uspořádání prostoru. Ten je kdo navrhne jeden z modelů, které jsou uvedeny výše.

Kuchyně plánované

Barvy kuchyně Plánované

Myslet již ve vaší kuchyni s jednobarevnými kousky a zvýraznění světlo, neutrální odstíny, jako je bílá. Tato péče slibuje způsobit pocit prostornosti v životním prostředí. Ale nic nebrání tomu si můžete vychutnat v červené kuchyni, modrá, víno nebo dokonce černé. Myslím, že v pohodě!

Kuchyně plánované

Nejlepší kuchyně Plánovaná Marks

Kuchyně plánované Todeschini

S obchody po celé Brazílii, značka rozvíjí své vlastní projekty, ale také pracuje spolupracovat se svými zákazníky plánovat nádherné kuchyně. Musíte mít obchod ve vašem městě

Sázejí na moderní design, obvykle s rovnými, čistými liniemi. Panuje obava při práci s kvalitními materiály a hodnoty hlavní dekorace trendy. Kdokoliv modernity lze nyní naplánovat schůzku tam.

Kuchyně plánované

Kuchyně plánované Dell Anno

Jedná se o tradiční přizpůsobené nábytek značky a to je obyčejné myslet na svého domova. Dell Anno má také kompletní linku pro kuchyně.

Kuchyně plánované

Kuchyně plánované Itatiaia

Jeho jednoduché a funkční kuchyně. Vybavení nejsou tak propracované jako ostatní zde uvedené v tomto příspěvku, ale můžete získat dobré výsledky by za mnohem nižší cenu. Pokud je váš rozpočet je nízký Itatiaia myslet jako dobrá volba.

plánované kuchyně (72)

Kuchyně plánované Italínea

Tato značka plánuje krásné a sofistikované kuchyně. Znát a okouzleni modely Italínea.

Plánovaná kuchyně (75)

Oblíbená kuchyně plánované

S mnoha linek poskytovat zákazníkům Oblíbená je jedním z největších a nejmodernějších nábytku značek plánovaných v Latinské Americe. Kuchyně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a sledovat vše, co je v módě. Je to jeden z mých nejoblíbenějších, jak název napovídá.

Kuchyně plánované

Kuchyně plánované Criare

Další moderní nábytek možností je Criare.

Plánovaná kuchyně (82)

Ceny plánovaných kuchyní

Plánovaná kuchyně s kompletní nábytek, elektrické spotřebiče, instalatérské a elektrických systémů, náklady na R $ 7.000 až R $ 80,000. Mezi plánování, práce a vše zahrnující vaše kuchyně všichni připraveni.

Máte-li doma věděli, že stojí za investici. Přizpůsobit své šance, Parcel, plán. Je pozoruhodné, že tam jsou rozsahy hodnot pro třídy A, B a C. Prosím, kontaktujte specializovanou firmu a požádat o cenovou nabídku.

Plánovaná kuchyně (84)

Druhy plánovaných kuchyní

Pomocí modulární nábytek: kdy značka (jeden z těch výše) poskytuje mobilní rozměrů, že to funguje, a tyto rozměry jsou vhodné pro environmentální opatření. To používá díly, které již mají a budou látka

Používání zakázkový nábytek: když, jak již název napovídá, nábytek je vyroben v souladu s konkrétními opatřeními vašeho projektu. Tento typ je dražší.

Kuchyně plánované

Tipy plánovaných kuchyní

V kuchyni nábytek plánováno obvykle skládá ze skříňky, desky, šuplíky s přepážkami a policemi. Chcete-li připojit dobrý design zde několik tipů architektů pracujících s kuchyní: Musíte dávat pozor na použitém materiálu, vždy vyžaduje MDF.

 • V případě, že kuchyně je malý prostor, zkuste skříně s posuvnými dveřmi, a ujistěte se, že oběh v místnosti je příznivá.
 • Montujeme kuchyňské linky ke stropu, protože pak můžete využít vertikální prostor co nejlépe a vyhnout se hromadění nečistot.

Kuchyně plánované

 • Musíte vidět v případě, že povrch je dobře, ne oříznutí a nýty.
 • Stojí za to věnovat pozornost montážní dobu a v kuchyni organizaci a vždy dodržovat při navrhování a strukturální podmínky, že prostor obdrží kuchyňské nabídky.

plánované kuchyně (76)

 • Vždy musíme respektovat trámy, sloupy, hydraulické hadice a elektrické body při plánování do každého prostředí.
 • V případě, že kuchyně je malý prostor, zkuste skříně s posuvnými dveřmi, a ujistěte se, že oběh v místnosti je příznivá.
 • Montujeme kuchyňské linky ke stropu, protože pak můžete využít vertikální prostor co nejlépe a vyhnout se hromadění nečistot.
 • Chce-li projekt, aby co nejvíce funkční kuchyně, tak to stojí za instalaci elektrických zásuvek, které se otevírají automaticky a bez zásahu uživatele. Vnitřek každé zásuvky může mít LED pásky pro snadné osvětlení.

Kuchyně plánované

 • Podívejme se na specifikace projektu a ujistěte se, že jsou stanoveny ve smlouvě. Vybrali jste listů MDF nebo MDP? Které budou měřit každý kus? Jaké jsou specifikace pantů, klik a mnoho dalších doplňků? To vše musí být nastavena před dokončením nákupu.

Kuchyně plánované

Dokončovací plánováno pro kuchyně

Plánovaná kuchyně (70)

Typy a dřez topy ceny

Máte-li pochopit některé z této otázky je zde položka, která vám může pomoci v době porozumět rozpočtu. V horní části plánovaného kuchyně je obvykle možné provést do kamene nebo nerezové oceli. Nerezová ocel má tendenci být mnohem levnější, ale není široce používán v plánovaných kuchyní, protože to není esteticky krásný. Horní nerezová ocel je asi R $ 1,000.00. kámen závisí na kameni. Nižší než průměrná cena za m2 podle druhu kamene:

 • mramor - Cena se pohybuje od R $ 250.00 na 900,00 za m2,
 • žula - Cena se pohybuje od R $ 250.00 na 550,00 za m2,
 • vápenec - Cena se pohybuje od R 450.00 $ až 650,00 za m2
 • Silestone - Cena se pohybuje od R $ 800 až 1000,00 za m2
 • Quartz kámen - Cena se pohybuje od R 800.00 $ na 1000,00 za m2
 • NANOGLASS - Cena se pohybuje od R $ 900,00 do 1500,00 za m2,
 • Marmoglass - Cena se pohybuje od R $ 700,00 až R $ 1,000.00 m2

Kuchyně plánované

Fotografie plánovaných kuchyní

Chtějí více inspirace muset plánovat kuchyň? Zde je mnoho úžasných kuchyně pro kopírování!

kuchyně plánované-16

Kuchyně-kuchyně plánované moderní Todeschini-13

kuchyně-plánovaná-Modern-03

kuchyně-plánovaná-Modern-04

kuchyně-plánovaná-Modern-10

kuchyně-plánovaná-Modern-09 kuchyně-plánovaná-Modern-08

kuchyně-plánovaná-Modern-07

kuchyně-plánovaná-Modern-06

kuchyně-plánovaná-Modern-05

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-10

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-18

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-24

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-25

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-19

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-11

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-14

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-23

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-22

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-21

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-20

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-26

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-28

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-29

kuchyně plánované-Todeschini-Modern-27

plánované kuchyně (65)

plánované kuchyně (68)

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

Plánovaná kuchyně (64) Plánovaná kuchyně (63) Plánovaná kuchyně (62)  Plánovaná kuchyně (60) plánované kuchyně (59)

immagini 073

Plánovaná kuchyně (57) Plánovaná kuchyně (56) Plánovaná kuchyně (55) plánované kuchyně (54) plánované kuchyně (53)

????????????????

????????????????

plánované kuchyně (51) plánované kuchyně (50) Plánovaná kuchyně (49) plánované kuchyně (48) Plánovaná kuchyně (47) plánované kuchyně (44) plánované kuchyně (45) Plánovaná kuchyně (46) Plánovaná kuchyně (43) plánované kuchyně (42) plánované kuchyně (41) Plánovaná kuchyně (38)

Nenašel model které jste hledali? Kdo vám může pomoci přesně to, co potřebujete, je dobrý architekt! Viz také možnosti, kuchyňský kout, které jsme zde zobrazené na blogu. Hodně štěstí při výběru!

/ zdroj Images /

Všechny projekty jsou internetové reprodukce