Jména pilulku druhý den (názvy, značky a ceny)

26 October 2017

Jména pilulku druhý den (názvy, značky a ceny)

Existuje mnoho značek, ráno po jménech pilulky, jako například: Evanor, Neovlar, Norlevo Pilem, Pozato, den D, Previdez-2, Levonelle-2, Microvlar, Nogravid, Poslov, Nordette, Cifarma, mezi ostatními. Pokud jste sem přišli hledat Jména ráno-po pilulky, jste právě našli! The Very Chic vědět, jak nepříjemné to je pro nás ženy, aby si v lékárně a požádat o „Ráno po pilulce“ v přítomnosti ostatních.

Druhý den pilulku

Jména pilulku druhý den (názvy, značky a ceny)

Jména pilulku příští den

Neexistuje žádný trestný čin, ale my máme malý zámek s ním, to vypadá, že všechny ostatní přítomné bude vypadat na nás, jako bychom byli ET mimozemšťan, nebo si budou myslet, věci jako „RAAA ... Bylo to dobrou noc včera eh, safadjenha ... „konečně, obsazení první kámen, který nikdy potřebný k zaujetí Ráno po pilulce!

Tak, aby se zabránilo nepříjemné situace, například zapsat název rána po pilulek dostat v lékárně a požádejte elegantněji léky?

"Dobrý den, a‚Pilem" prosím". - Zní to lepší, že jo? ��

Jména pilulku druhý den (názvy, značky a ceny)

Jména pilulku a druhý den Ceny

 Double Dose Drug - 2 tablety
značkaprůměrné sazby
D-dayR $ 19,44
levonorgestrel 0,75R $ 19,23
Minipil-2 PostR $ 23,00
NorlevoR $ 20.00
Pilem -R $ 24,00

Single-Dose Drug - 1 tableta
značkaprůměrné sazby
NeodiaR $ 23,22
Levonelle OneR $ 18,78
Pozato Uni.R $ 22,36

Mýty a pravdy o ráno po pilulce


Poté, co věděl o Ráno po pilulky Názvy a tam jsou stále pochybuje, podívejte se na tento článek o domácí těhotenský test, 7 druhů domácích testů, které můžete udělat sami, že ve vaší domácnosti s rozvahou.

Nebuďte na pochybách, pokud si vyzkoušet, a dokonce i tak nevěděl, co má dělat, zavolat lékaře, aby vedl, co správný postup dělat v každém případě, takže budete mít bezpečnější.