Opožděná menstruace (Čaje dolů k menstruaci!)

26 October 2017

Opožděná menstruace (Čaje dolů k menstruaci!)

Je třeba poznamenat, že s zpožděné menstruaci? Uvědomte si, že některé čaje na spodní menstruace Jsou dobrou alternativou pro případy porušenou nebo nepravidelný cyklus. Menstruace může dojít ke zpoždění o 3 až 5 dnů, a to nemůže být vždy příznakem těhotenství. 

Kdo nikdy napjaté zmeškání lhůty obsazení první kámen! No, to je běžný problém v životě žen a může souviset existuje několik důvodů, víc, než si myslíte!

Kdykoliv zpoždění menstruace, automaticky nás vede k těhotenství, ale není to pravidlem, a v mnoha případech neexistuje žádná souvislost s ním.

Mnoho problémů může souviset se zpožděním menstruace, ale nepropadejte panice, pokud je zpoždění několik dní, po tom všem, je tolerance pro zmeškání lhůty, která je považována za normální.

menstruace, pozdní-příčiny

Opožděná menstruace

Každý měsíc, ženské tělo ovuluje a připravuje se na těhotenství. Když se děloha neobdrží embryo, jeho vnitřní stěny uvolňují měřítka, která je součástí reprodukčního cyklu. Proto je menstruační krev je výsledkem kombinace krve a děložní sliznice.

Doba zpožděné

Důvody, které způsobují zpoždění menstruace Je jich mnoho, ale každý případ je jiný případ. Mnoho ovlivňující faktory mohou způsobit zpoždění menstruace, včetně stres, trauma, úzkost, napětí, nervozita, psychické problémy, atd

Všimněte si, jestli něco vám přináší obavy, nebo pokud budete chodit docela zdůraznil s dokladem o vysoké škole, tlak v práci, dokonce i bláznivé diety často způsobují problémy, tyto důvody jsou klasické a obvykle mají souvislost s zpoždění menstruace.

Příčiny menstruace Opožděná

V ostatních případech menstruační zpoždění může souviset s cysty na vaječnících, také nazývaný syndrom polycystických ovarií, a tak menstruace může trvat sestoupit v těchto případech je velmi důležité dodržovat gynekologa. Menstruační Zpoždění může být také spojena s následujícími faktory:

 • Hormonální nerovnováha / syndrom polycystických vaječníků / Excess estrogen / Menopauza
 • děložní dysfunkce / Porod
 • Drogy / Chemoterapie
 • Kofein / alkohol / Kouření / Léky
 • nesprávné stravě / nedostatek vitamínů / Hubnutí / Nadváha
 • nadměrné cvičení

Zpožděné menstruace je příznakem těhotenství?

Ne, ne vždy. V případech, kdy žena není těhotná, a přesto stále chybí menstruace, je dobré si dávat pozor, a to zejména v případě, že počasí prodloužit dosažení 3 po sobě jdoucích měsíců bez menstruace. Je pravděpodobné, že v takových případech, absence cyklu správnosti zobrazuje nějakou onemocnění.

Doba zpožděné

menstruační zpoždění

Dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je, že pokud váš období přišel poprvé v poslední době, je docela běžné praxe zpoždění v prvních letech. Po dvou letech se reprodukční systém má již více pravidelně, takže nebuďte překvapeni, pokud v prvních dobách, že menstruace, nemají cyklus rovný-oživené.

Některé ženy, které nedávno porodily, mohou být také bezstarostný v prvním měsíci menstruace obvykle nedává signál. Po prvním měsíci poté, co normalizovat a vše funguje tak často, jako předtím. Když tam je konstantní menstruační zpoždění je důležité požádat o pomoc gynekologa hodnotit váš případ a provést diagnózu menstruačního zpoždění.

Tipy na dolním menstruace

V některých případech zpoždění menstruace může být skutečně připojen k těhotenství, ale v jiných to může být spojeno s mnoha faktorech a ne nutně těhotenství obecně hormonálních problémů. Nepoužívají léky bez porady s lékařem, může to být velmi nebezpečné. Ale na druhou stranu, že používání a zneužívání chazinhos receptů od babičky, mají tendenci pracovat a neposkytují zdravotní rizika.

Tea snížit zpožděné menstruaci

Ok, že zázraky neexistují víme, ale existují tajemství, která mohou působit jako, pokud existují zázraky! Mnoho lidí věří, že použití léčivých bylin pomohl dolů menstruace, zejména čaje hořké listy.

Tam jsou také některé léčiv, které pomáhají regulovat menstruaci, s pravidelný řád ciclo.Já neslyšel skořice chazinho sestoupit menstruaci? No, to vlastně funguje a dělá pozdního období snížil o magie! Zapište si recept a vždy mít tento trumf při menstruaci zpoždění!

Doba zpožděné

Skořicový čaj pro zpožděné menstruace

Skořicový čaj byl spotřebován pro mnoho žen, aby urychlila menstruace. Koření používá pro přípravu nápoje obsahuje vlastnosti, které stimulují krevní oběh a také přispívají k kontrakce dělohy.

Několik faktorů může způsobit menstruace je zpožděn a ne vždy případ těhotenství. Ta žena může mít hormonální problémy, stres, úzkost, poruchy příjmu potravy, nebo nějaký jiný zdravotní problém. Chcete-li tento problém vyřešit a normalizovat menstruační cyklus, může si vsadit na spotřebu skořice. Skořice ohřívá tělo a urychluje proudění, takže se často používá ke zvýšení menstruaci. Ačkoli stimulují menstruaci, nápoj se nepovažuje potrat. Nicméně, žena, která je podezřelá z těhotenství by měl provést test lékáren před přijetím čaj, jinak zárodek mohly být narušeny.

Doba zpožděné

Jak si vyrobit skořice čaj:

 •  1 šálek vody
 • 5 tyčinky skořice

Příprava:

 • Přidejte skořici v šálku vařící vody.
 • Udusit s víčkem a nechá se zahřát.
 • Když je nápoj morninha jen osladit ji a konzumují ji.

pozorování:

 • Zintenzivnit skořice čajových plantážích, je třeba přidat nastrouhaný zázvor v přípravě.
 • Kromě čaje, skořice lze konzumovat i jinými způsoby. Je zde možnost přidat koření v mléce, dort, dort, kaši v horké čokolády nebo jiné sladké.
 • Skořice je složka, která je velmi dobrá pro zdraví. Pomáhá léčbu nachlazení a chřipky, bojové hypertenze, snižuje pocit únavy, bojové deprese, a zlepšuje cholesterolu léčbě žaludečních vředů.

Tyto chazinhos pomoci dost, více příjmů sprchy sestoupit menstruace.

Pozdní Menstruační cyklus

Některé dívky mají dost pravidelný menstruační cyklus, obvykle cyklus je obvykle 28 až 28 dní, ale v některých případech je cyklus může pohybovat v rozmezí od 30 do 30 ° C, 35 - 35, to vše závisí na každou osobu, která může být normální a pro některé pravidelné, lze jej považovat za jiný nepravidelný menstruační cyklus. O několik dní zpoždění menstruace je normální, není důvod k panice. Důkazem je, že žena, která má pravidelný super-cyklus, pokud máte pozdní období po dobu asi 10 dní, to je ještě považováno za normální, bez známek jakýchkoliv zdravotních problémů.

Tipy pro zpožděné menstruace dolů

 • Infuze z jiných rostlin při regulaci menstruačního cyklu, jako je například pelyňku, rue bazalka, šafrán, heřmánku, petržele a Pennyroyal.
 • Zajímavý způsob urychlení menstruace je při vysoké dávky vitaminu C.
 • Ta žena musí platit horké kompresi břicho.
 • Je zajímavé, zahrnují stonky a celer listy v potravinách.

Máte otázky? Viz tento příspěvek, který ukazuje 15 nejčastějších příčin menstruačního zpoždění.