Hrát vánoční tvořiví (nejlepší !!!)

26 October 2017

Hrát vánoční tvořiví (nejlepší !!!)

V malém Vánoce už je tady, a kromě toho věnovat zvláštní okamžiky a chutné po boku naší rodinou a přáteli, můžeme se bavit s hrát Vánoce! ‚Pojďme spojit‘ je nejen Secret Friend, co lze udělat na konci roku, není to holky? Vybrali jsme některé docela zábavné možnosti, jak oživit svůj vánoční malou oslavu s přáteli a rodinou. Pro koho se to může týkat (a přesto budete mít čas!), Jsme tady na blogu a dalších právních způsobů, jak přidat hodnotu pro své hosty rekreační stran zobrazený, vyplatí se kliknutím zde a za pohled.

kreativní hra Christmas

Možnosti přehrávání nechybí! A dát, že animované ve svém domovském oslavu v rodině, velmi Chic připraveny nějaké zajímavé návrhy na hry, které se zapojily děti i dospělé! Zkontrolovat!

Hádej, kdo? (S lžic)

Pravidlo je jednoduché: stačí blindfolding jeden z hráčů, zatímco druhý je před ním. Kdo se zavázanýma očima se mohou dotýkat pouze přítelem lžíce uhodnout, kdo je osoba. Nemá-li zasažen první, přítel musí napodobovat smích Santa Claus, řka: „Ho, ho, ho!“. V případě, že hráč zasáhne, přítel, který byl před vámi je se zavázanýma očima a hrát pokračuje. Kdyby to zase špatně, bude i nadále hrát na druhou stranu s lžící, aby si to hned!

b2

Močového měchýře Class / Balloon udělil

V této hře, je nutné rozšířit balóny kolem domu nebo prostředí zvolené a uvedení do vaků papírů se jmény lidí, kteří se budou podílet na hře. Potom si každý proužek balónu výbuchy a najde název dalším hostem. Záměrem je vymyslet několik aktivit pro každého. Příklad: člověk může říct, jiný, protože jako ona, neobvyklý příběh, který oba žili spolu, a tak dále. To, co se počítá, je dobrá nálada a kreativita!

Další možností je pro rodiny s dětmi, kteří nemají moc peněz a můžete koupit pouze jako dárek na konci roku. Můžete si dát vět na několika balónů podobně, „Nebylo to this time“ nebo „Zkuste to znovu“ nebo „To není vaše“, nebo „Pay lékaře.“ Kdyby jen ocenění močového měchýře, musí mít dar. Všechny balóny musí mít stejné barvy, aby někdo vědět, kde je!

b3

Zabalit dárek v zábavnou formou!

Take tento jeden a projít několika vrstev papíru na něm. V každém obalu, dát štítky se slovy: „za nejvtipnější rodiny“ nebo „většina chamtivý“. Předpokládá se, že tento projít několik lidí před dosažením majitele!

b4

Hrát s dětmi!

Patří děti ve všech hrách je mnoho dospělých pobavit a uvolnit více! Ale pokud máte tu strýc nebo děda, kteří preferují něco vážnější, například, můžete pobavit malé pěvecké skladby, dělá mime nebo kolo hry. Jedním z nich je, aby se kruh a dát krabici plnou papírů s úkoly. Předat případ pro všechny děti do hudebních zastávek nebo píšťaly dotek. Každý, kdo má peníze v hotovosti, odstraňuje jednu z rolí a hraje s vybraným úkolem!

Vánoční hrát pro celou rodinu

Oddělit více bota krabice a zabalte. V každé skupině zadejte otázku, například: „Kdo je největší rodina žrout“ anebo „kdo je nejlepší kuchař“, „Kdo je ten nejotravnější“ a tak dále ... Uvolněte představivost v této době. Během party, někdo je zodpovědný za předávání políčka pro všechny hosty reagovat psaní na čistý papír, který je člověk nejvíce ztotožnit s konkrétním kvality / defektu. Krabice musí projít všechny lidi, takže každý hlas. Po všech hlasů, někdo musí otevřít krabice a sčítání hlasů. Je to zábava čas na pravé straně, dává dobrý smích!

Vánoční Play s hudbou

Pořadatel bude tvořit dvě nebo tři skupiny, a pak odhalit slovo. Oba týmy mají zpívat rekord k takovému slovu. Je to opravdu zábava! Vítězný tým, který ví více písní může trvat trochu dar ve výši $ 1.99. Po hře, každý může bavit zpěv vánočních písní.

Jistě, všechny výše uvedené učiní co Vánoce více zábavy a živý, děvčata! Jaké hry se vám líbí nejvíce? Nezapomeňte ji komentovat! Šťastné svátky a skvělý nový rok!