Demillus Řazení internet: Zde je návod ZDE!

26 October 2017

Demillus Řazení internet: Zde je návod ZDE!

Demillus podávat žádosti přes internet Je to jeden způsob, jak usnadnit každodenní obchodní zastoupení, V tomto příspěvku si ukážeme, jak vytvořit svůj objednat online praktická a velmi jednoduchá.

Pokud jde o spodní prádlo brazilské ženy jsou největšími entendedoras věc, po tom všem, tady v Brazílii ženské tělo je dobře distribuován jak nahoře tak dole také brazilská žena se naučil v průběhu času požadovat někdy více kvalita výrobků, převážně spodního prádla.

Demillus

vize společnosti začaly přizpůsobovat a vyrábět produkty s kvalitou, a že se perfektně hodí k tělu brazilské ženy a DeMillus je jedna taková vize společnosti, koneckonců, není divu, že se jedná o jeden z odkazů, pokud jde v intimním způsobem a má několik autorizované obchody, které kteří prodávají na webu taky.

Objednávky Demillus internetu

Chcete-li, aby vaše požadavky Demillus Internet je nutný pro přístup k webu z Demillus a mít e-mail a heslo zaregistrované umístit své objednávky online.

1) Přejděte na stránku s adresou DeMillus

2) Klikněte na „Moje objednávka“.

Demillus Online objednávky

3) Podepsat platný e-mail:

OBJEDNÁVKY-DeMillus

Vyplňte tento formulář:

4) Váš kód Revendedor.5) CPF.6) platný e-mail.

Objednací DeMillus

Jak se zaregistrovat svůj e-mail v Demillus?

Chcete-li zaregistrovat svůj e-mail v Demillus, postupujte takto:

1) Zadejte adresu stránky DeMillus:

2) Klikněte na „Moje objednávka“.

3) Klepněte na tlačítko „Heslo Registrace“.

order-line-DeMillus

4) Zadejte kód nebo CPF prodejce;

5) Zadejte heslo;

6) Opakujte heslo pro potvrzení;

7) Zadejte datum narození s denním a měsíčním formátu (dd / mm);

8) Zadejte e-mailovou adresu registrovanou v De Millus;

9) Klikněte na "OK".

DeMillus-order-dealer

Jak předat požadavky na Demillus?

1) Přejděte na stránku s adresou DeMillus

2) Klikněte na „Moje objednávka“.

3) Klikněte na tlačítko "Make Your Order".

aplikační DeMillus-line

Produkty DeMillus Ty lze zakoupit v obchodech se specializací na spodní prádlo, ale vlajkovou lodí firmy jsou její obchodníci, rozšířil po celé Brazílii těchto Prodejci vytvořit vazbu s zákazník dále posílit vztah mezi společností a konečnému spotřebiteli.

Prodejci Demillus

Prodejci jsou ke společnosti, že se on-line systém byl vytvořen s cílem urychlit objednávky tak důležité, je DeMillus systém on-line aplikací přes internet, Tento systém usnadňuje práci autorizovaném, protože to potřebuje pouze přístup k webu zaregistrovat novou žádost. Jediná věc, kterou musí registrovat žádosti on-line je platná registrace a heslo dříve zaregistrován v systému, jak je uvedeno výše. Chcete se stát distributorem? Zaregistrujte se zde.

Pokud jste DeMillus prodej a nemá registraci, postupujte podle pokynů, které byly uvedené výše a zaregistrovat. Jakmile je registrace provedena, můžete začít registrovat své žádosti zpravidla prostřednictvím webu.