Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

26 October 2017

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

Viz ty nejlepší nápady Gymkhana hry pro děti i dospělé!

Podílel jsem se na mnoha soutěžích v mém životě, který by neznal počítat je teď. Budu mít vždy příjemné vzpomínky na ty chvíle mezi přáteli v různých fázích života. Válečné výkřiky týmů - odkazů, link, link, jsem žlutý! - a radost ze splnění úkolu před soupeřů. Mrchožrout hony nejsou nic víc než zábavné úkoly nebo důkaz, že dvě nebo více skupin snaží vytvářet a udržovat. Každý, bez rozdílu věku, rádi hrají a to je hrou, která se můžeme dozvědět více o sobě. Takže myšlenka drží velmi živou soutěž, zahrnující a zahrnují nejen rodiny, ale také s přáteli a rodinou, je velmi úspěšná mezi mladšími dětmi nejen pro prosté potěšení z hraní, jakož i pátrání po výhře stanovené odměnit úsilí ,

Soutěže jsou skvělé možnosti, jak se pobavit a vytvořit okamžik interakce mezi účastníky. Obvykle zachycující hry jsou určeny pro děti, ale nyní mnoho firem a strany navrhují aktivity pro dospělé, kteří chtějí odpočinout. V tito účastníci mohou otestovat své znalosti, dozvědět se o sebe a týmové práce. Nejdůležitější je skupina socializace (ať už pro dospělé nebo děti) a vzájemný respekt.

Play pro dospělé lov

Některé hry jsou již dobře známá ze strany účastníků, zejména těch, kteří hráli jako děti. Jiní jsou skvělé pro dospělé a stát se trochu složitější pro některé mladší děti.

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

škatule, škatule, hejbejte se

Jedná se o starý známý a náš úspěch má již svou dynamiku v průběhu času. Chcete-li spustit pouze tvořit kola židle a další lidi. Počet míst by měla být vždy o jednu menší než počet účastníků. Umístěte živou hudbu pro lidi chodit kolem židle kola. Zastavit hudbu, kdy k tomu dojde každý by měl běžet sedět na jakékoliv židli. Osoba je vynecháno. Hra by měla pokračovat na židli v ruce a tak dále zůstat jedna židle pro 2 hráče. Tato druhá situace vyjde vítěze.

Pichorra

Močového měchýře je zavěšen v horní části a zástupci týmů, poté se zavázanýma očima a střílel, měl by ji propíchnout s holí, jsou vedeny v příslušných týmů.

Blind bowling

Hrají jeden účastník z každého týmu. To je obyčejný bowling, ale účastníci hrát se zavázanýma očima. Cílem hry je porazit poslední kolík, bez ohledu na to, kolik zpráv bylo, jako když člověk mýlí, to je na řadě další. Ten, kdo vyhraje.

Ping - lung

Tato hra může být provedeno s týmy nebo jednotlivě. Odstraňte tabulky Ping-pong sítě a umístit tečkou uprostřed. Zástupce každého družstva vybere jednu stranu stolu. S rukama otočil, hráči musí vyhodit míč a učinit z něj dostat další soupeře. Vyhrajte hráče nebo tým, který dokáže, aby míč spadnout do boku soupeřova častěji.

Rozpustit led

Forma týmů. Před zápasem je třeba vyplnit ledové formy a položte kus plastového objektu v každé malé náměstí. Každý tým v průběhu soutěže obdrží kostku ledu do plastového kelímku. Nedotýkejte se led rukama nebo jinými předměty a neodstraňujte ledu sklo. Hráč musí ohřát sklenici s rukou nebo jiné části těla, které bylo dosaženo nejprve roztavit a dodat kousek vyhrává.

hon

To je vtip, které mají být provedeny v párech. Závod je okružní cesta pro každou dvojici. Hráč musí jít krčil s rukama na podlaze, zatímco ostatní jezdí na zádech. Na cestě se pár bude vpředu a kolem zad, nemohl otočit.

blázen uzel

Tvoří kolo. Všichni hráči prodloužit rameno dopředu. Monitor signál kolo se uzavře a každý člověk by měl držet další dvě ruce jeden. Cílem je vrátit uzel a držet za ruce v žádném případě. To prošlo pod paží. Tým, který klesnout diskvalifikován. A získat výhru.

Play pro Gymkhana mladé

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

smíšené boty

Každý zúčastněný skupina soutěže či soutěž zvolit počet komponent, které reprezentují vaší skupiny, v závislosti na velikosti těchto skupin může být alespoň 10 součásti každého z nich. Každá skupina by měla být umístěna na jednom konci nebo na rámu a boty složek skupiny se smíchají na druhém konci od místa, kde je umístěna skupina. Dán povel ke startu, složky každé skupiny (jeden po druhém), je nutné spustit na místo, kde se mísí boty z vaší skupiny, vezměte si boty, pokud klínovitý vrátit do své skupiny, klepněte na ruku následujícím dílem a zamířit do konce fronty. Skupina klín dosáhnout všech prvních komponent tvořit fronta je vítěz.

Závodní Broom

Spustí zástupce každého týmu v tomto závodě jedním způsobem. Cílem je dosáhnout rovnováhy koště na dlani, zatímco běží. V případě, že koště padat před cílovou čarou, běží zpět na začátek a začít znovu. Vítězství kteří řádně plní první úkol.

běh rameno

Běhají dva zástupci z každého týmu. Budou na zemi dvě rizika, z nichž každý přesné dva metry každého účastníka. Účastníci se spolehnout na toho druhého ramena, paže. Cílem je, aby se zasadila soupeře a způsobit, že překročí své riziko. Kdo si to první, vyhrává závod.

Posunout nahoru

Jedná se o závod rameno, rozdíl je, že běží pár každého týmu a jeden z páru bude stoupat na krku TOP partnerem a teprve sestaveny bude tlačit. Kdokoliv soupeř double překonat dopis, vyhrává.

Běžící na sezení

způsob, jak závod a tam, kde spustit účastníci sedí a nemůže používat své ruce k ničemu. Na cestě, vedoucí z přední, zadní, vrať se, to znamená, že nelze zapnout. Kdo vyhraje první zpět.

uchopení

Oni hrají dva týmy. Každý tým by měl být v rozbité obdélníku na podlaze. Cílem je, aby se všichni pobyt v této místnosti po dobu 30 sekund. Po uplynutí této doby tým, který se podařilo by mělo snížit prostor jiný, který bude mít menší prostor dát komponenty. A tak hra pokračuje, dokud obdélník být tak malý, aby bylo možné udržet lidi tam, dávat vítězství druhého týmu.

Paper War

Oni hrají dva týmy ve dvou různých oblastech, která budou oddělena mezerou. Každý tým bude mít k dispozici několik desítek kuliček papíru. Začnou hrát tyto papírové koule do zadní části hráčova pole, který by měl učinit totéž. Cílem je, aby se papírové koule svém oboru a hodit soupeře. Na konci doby, mistr dělá počítat. Tým, který má menší spotřeba papíru ve svém oboru, je vítěz.

tunel

Hrají dva týmy se stejným počtem účastníků. Každý tým bude tvořit tunel, ve kterém účastníci postavit jeden za druhým s nohama od sebe. Je to druh závodu. V kategorii „I“ mistra, poslední z každého řádku musí projít pod tunelem a jít kupředu. Pak druhý dělá totéž. Tímto způsobem lidé tunelu budou distancovat dopředu víc a víc. Win tunel nejprve přes cílovou čáru.

Blind opice

Dva týmy se účastní. Každý tým si zvolí svého zástupce. Velitel je velký obdélník, a to kreslí několik řádků. Oba hráči mají zavázané oči a cílem je dostat se ven z cesty a dostat se až do konce, aniž by vstoupil na tratích. Jak budou se zavázanýma očima, tým může pomoci. Kdo vkročit na řádku zpět na začátek a může mít prodej v této chvíli. Výhry, kteří jdou z cesty bez šlápnutí na trati.

2nd Floor

Double-rukojeť. Každý pár sestává z smontovány a assembler. Instalatér musí sestavit do hrdla sestavené úlovku a další, které jsou rovněž namontovány. Jen namontuje může trvat. Někdo chytil, chycen.

závod na rozdíl od

Běžců dát 25 zapne násadou od koštěte a spustit zpět na cílovou čáru. Kdo dřív přijde první, vyhrává.

Vassobol

Dva soupeři vie umístit míč do soupeřovy branky použitím koště. Vyhrát ty, kdo více gólů.

Cegobol

Fotbal společného, ​​kromě toho, že všichni hráči budou hrát se zavázanýma očima. Vyhraje tým, který dělá nejvíce gólů.

Noha s nohou

kolo zdvojnásobí závod a záda tam, kde jeden účastník stoupá partnera nohy. Na cestě, která je přeplněných by měl běžet. Na druhé straně, to bude skákat (zpět). Vítězství kdo dřív přijde ten dřív mele.

doupě

Sestavení počet otvorů (kruhy), na velké ploše. Počet otvorů musí být vždy o jednu menší než počet hráčů. V dostatečné vzdálenosti od země, kde jsou otvory, účastníci, to vše ruku v ruce na volantu, bude spuštěn při zvuku živé hudby. Když se hudba zastaví, každý by měl klesnout ruce spusťte a sedět v kruhu. Kteří nemohou je vyloučena a zhasne doupě. Výhry, kteří sedí v poslední hře.

Toca Cooperative

Stejná pravidla „Play“ obyčejný. Hra je tajemství není vyloučit jakéhokoli účastníka, tak nory, tj každém kole můžete vrátit zpět doupě a přesto každý by měl dostat do hry, protože mohou: na klíně, ležící na kolegy, atd ... V této hře neexistuje vítězové.

relé Rodados

Stejné jako reléové atletiky, ale před spuštěním musíte dát 25 kol na koštěti. K dispozici jsou 4 účastníci na tým a vyhrát tým, jehož poslední účastník přišel jako první. Pokud spadnete, vstát a pokračovat.

dělostřelectvo

Oba týmy do dvou táborů oddělených linií. Na konci každého pole, PET láhve se umístí. Jeden člověk z každého týmu se snaží hodit míč a srazit láhev soupeře. Tým sundat láhev by se to znovu zvednout, ale pokud chrání druhá, která má nyní autonomii balear. Ten, kdo střílel nemůže zvednout láhev. V případě, že tým může obnovit láhev přede vším výstřelu bytí, ona vyhraje. Ale měly by být všechny výstřel a pokračovat láhev na zem, druhý tým vyhrává.

War kasava

Hrají dva lidé, každý s jeho bezpečným manioku na polovinu. Každý z nich má svůj tah na zásah s plnou silou v kasava než druhý v bezpečí. Výhry, kteří porušují první soupeře na maniok se.

Házení hula hoop

rozteč typ kruhy, ale s hula hoop. Osoba bude oběť a bude 5 metrů hráčů. Činí 1 bod, který se vejde do branky v první osobě. Výhry, který má nejvíce bodů.

Human zátka

Dynamic s 4 lidem, kteří sedí na lavičkách. Za prvé, každý účastník sedí v zadní části druhé. Poté, co všichni již „ležet“ odejít bank. Jak se dostat z této situace?

golf

Hrají dva zástupci z každého týmu. Každý účastník bude mít klub (jakýkoliv kus dlouhého dřeva) a mají nárok na jednu ránu v čase. Účastník, který si dal míč do díry jako první vyhraje zápas.

překážkový dostih

Hrají dva koridory, které by měly pokrýt vzdálenost a dostat se na konec, kterým čelí překážkám (překážky budou zakřivené osob). Kdo překročí cílovou čáru jako první vyhrává.

běžící koště

Koště závod je zábavná akce a navíc vyžaduje rychlost, zahrnuje také soustředění. Složit zkoušku, bude zapotřebí košťata. Udělat jednu na startovní čáru terénu a koncový bod pro příchod. Každý závodník musí opustit vyvažování koště na dlani (musí být vždy otevřen) a hlavou směrem k cíli. Kdo dřív přijde, vyhraje závod. Koště nemůže klesnout a spadnout případ, že účastník musí vrátit na startovní čáru a test znovu spustit. Je-li více než jeden účastník za tým, můžete provést důkaz je relé.

Gymkhana hry pro děti

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

uhýbat lasery

Tato aktivita jsem vyslán dříve a udělal několikrát doma. Vždy pracuje a je velmi zábavné. Děti milují předstírat, že tajní agenti nebo průzkumníci nebo hrdinové čelí pasti. Na obrázku kočka postel (toto je „vědecký“ název hry) byla provedena provázkem. Je však také možné, aby se krepový papír na chodbě. V závislosti na složitosti, počínaje za dva roky si můžete zahrát.

Procházet nebo Zkoumá

All hra. Nicméně, v každém kole jeden hráč z každého týmu bude podílet. Bylo by zajímavé, že otázky se týkaly jediné téma v době, že tato hra se hraje. otázka bude provedeno (žádná alternativa) k jednomu z účastníků. V případě, že odpoví správně, dává tortada soupeř obličej, nebo naopak, je-li to špatně. Pokud tomu tak není, to projde. V případě, že soupeř neví, že projde. Pokud se i tak první nevědí, nebo si to špatně, bude váš soupeř dát tortada do obličeje. Ale když udeří, že dává tortada. Vyhrát tým zasáhnout více otázek a samozřejmě dostávat méně tortadas. OBS:. Making desítky koláče může být levnější, než to vypadá. Jen sedět a myslet na levných přísad, které může přinést několik koláč jídla. Ex:. Lama.

žížala

Je to běh sem a tam, ale účastníci, spíše než běh, hod na podlaze. Vítězství kdo dřív přijde ten dřív mele.

prasknutí močového měchýře

Každý, kdo se účastní. Každý hráč bude mít měchýř vázané na kotníku. Cílem je pop zpracoval močového měchýře a chránit vaše. Vyhrát poslední zůstat s neporušenou močového měchýře.

autobus

Jedná se o verzi skupina „Race of židlí.“ K dispozici budou dva týmy. Členové každého družstva sedí na židlích, jedna za druhou, tvořící sběrnice (sběrnice by měla být dobře odděleny od sebe). Nyní, účastníci posunout sedadla vpřed a začít položit autobus chodit. Účelem tohoto autobusu se přes cílovou čáru v plné výši. Tým, který uděláte jako první, vyhrává.

skok do dálky

Hrají dva zástupci z každého týmu. Účastník skoky a pak svého soupeře. Poté se vzdálenost zvětšuje. V případě, že účastník je první skok na dálku a chybět, musí doufat, že ostatní také chybovat stejně dostat další šanci. Výhry, kteří dosáhnou přeskočit vzdálenost, že ten druhý nemohl.

Play pro školní Gymkhana krok za krokem

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

Nápady hrát evangelickou Gymkhana

Zpěv slovo

Tento vtip je velmi úspěšná i v evangelických soutěží ve všech odděleních a pro všechny skupiny. Tato hra je velmi snadné a zábavné. Budete stačí jen tužku a kus papíru, na každou skupinu.

Vůdce bude mluvit slova a každá skupina bude seznam skladeb, které obsahují slovo. Vůdce nastaví čas, který může být jeden, dva nebo tři minuty. Neznamená to však trvat víc než to. Konec doby, zástupce z každé skupiny půjde dopředu s papírem. Kdo by mohl uvést nejvyšší počet písní, které mají klíčové slovo získává bod. Není k záměně, vůdce musí stanovit, že skupina by měla vědět alespoň plnou verzi památkově chráněné hudby. Na papíře, musíte mít také název skladby nebo verši být zpívaný (s minimálně pěti slovech, například). Stanovit minimální slov být zpívaný a písemné brání osobu z počátku improvizovat skladby získat více bodů, nebo který napodobuje předchozí skupiny.

Play pro Gymkhana školy, mládež a dospělé

Otázka a odpověď

Jedním z nejjednodušších her, dělat je slavná hra otázek a odpovědí. V tomto případě, vůdce může řešit problém, který tato skupina studuje, nebo dělat obecnější, zastřešujících otázek. V případě, že skupina je velký, může to být dobré udělat kombinaci specifických a obecných otázek. Hra na tuto otázku může mít různé proměnné. Tyto otázky mohou mít volby, či nikoli; Otázky mohou být provedeny týmů, nebo individuálně; Mohou mít různé druhy problémů. Ke splnění cíle tohoto textu, dáme velmi jasný příklad, krok za krokem, jak by mohla spustit hru otázky a odpovědi.

1. Samostatné týmy. Může být chlapci proti dívkám. Nebo vůdce mládež vybere dva kapitány, aby mohly shromáždit své týmy.

2. Zeptejte se týmy zvolit mluvčího, který bude vždy zobrazovat oficiální týmové odpověď. Volba mluvčího není důležité k záměně jako „ale řekl jsem si jistý, jeho odezva byla nestojí“.

3. Vedoucí požádá kapitáni vzít sudý nebo lichý o to, kdo dostane odpověď.

4. Vedoucí požádá o první otázku do skupiny 1. V případě, že skupina nemůže odpovědět 1, skupina 2 má šanci odpovědět na stejnou otázku. V případě, že skupina 2 neodpověděl. Ani jedna skupina body vedoucí mluví odpověď a dělá další otázku.

5. POZOR !!! Nenechte se zmást tím, že nařídí otázky. Předpokládejme, že skupina 1 neodpověděl na první otázku. Vůdce nařídil otázku do skupiny 2, a tato skupina hit. Další otázka by měla být provedena do skupiny 2, protože předchozí otázka byla otázka skupiny 1. Jedním ze způsobů, aby se zabránilo záměně se do seznamu všechny otázky. Takže, víte, že liché otázky bude vždy nejprve provedeny do skupiny 1 peer skupině 2.

ostré meče

V této hře, vedoucí mluví slovo a účastníci by měl vypadat pro toto slovo v Bibli. Vůdce může určit, zda všichni členové skupiny se mohou zúčastnit, a kdo si jako první zvedne ruku; nebo si můžete vybrat pouze jeden zástupce z každého týmu, soutěžit proti sobě, jeden na jednoho, který najdete jako první získá bod pro svůj tým. Jsme přesvědčeni, že pro udržení nejvíce organizované hry, ideální je zavolat jiného soutěžitele z každé skupiny duelarem navzájem. Vůdce může určit chvíli. Pokud se někdo najít během této doby žádný z týmů vstřelí.

Pro tuto hru, vůdce musí nejprve uvést slova, že týmy budou vypadat. Alternativně, vůdce může vybrat konkrétní knihu, což usnadňuje vyhledávání. Vůdce může například zvolit knihu Zjevení a vybrat jen slova této knihy, takže hra není příliš obtížné.

Tato hra může mít nejrůznější variace v evangelických soutěžích. Vůdce se musí postarat, ale se slovy, které mají být vybrány, nebo verze Bible. V případě, že hra je se skupinou mladých lidí a mladistvých, výběr slov v bibli Live verzi nebo dnešní anglická verze. Dalším tipem je, aby zjistili, zda tyto skupiny mají Bibli, ve znění, které rovněž slouží k vyberte slova. To zabrání volit slova, která nejsou v jiné verzi.