Svadobné účesy a Strany Graduation (177 fotografií)

26 October 2017

Svadobné účesy a Strany Graduation (177 fotografií)

Najkrajšie a moderné účesy na svadbu, ples, party, akcií nechýba tu! Pozri úžasné svadobné účesy modely, družičky, hostia, učňov a ďalšie návrhy, ktoré sme pre vás.

Existuje niekoľko trikov, aby sa rýchlo a praktické vlasy doma s niekoľkými nástrojmi, niektoré z nich sú dokonca tak jednoduché, že sa 2 alebo 3 klipy môžu im s pomocou dobrého ustaľovača a prackou (alebo diadém). Skvelý tip je investovať do hráčom, že je možné vytvoriť krásny a iný vlasy a rýchlo pripraviť.

účesy pre svadobné

Účesy pre svadobné

Vrkoč sa pripútať sa kolík a koks s čelenkou sú neuveriteľné možnosti a verte mi: jednoduché! Dosť rovnakosti, že jo? Bora sa snaží urobiť niekoľko rôznych oblečenie pre zmenu a používať oblečenie pre každý deň v týždni!

Je to všetko veľmi prostý nevyžaduje veľké znalosti. Zrejme niektoré návrhy v tomto príspevku sú zložitejšie, potom možno pomoc inej osoby, ktorá má byť presné.

účesy pre svadobné

účesy

účesy-krásne

účesy-2016 účesy s vrkôčiky-9-

Stojí za to žiada pomoc, sestra, najlepší priateľ matky, tak ako tak. Vieme, že ste robiť veľmi pekné usporiadania vo vlasoch nie je tak jednoduché, ako to, že musíme mať vždy krok za krokom, aby bolo možné urobiť sám, že jo? Tak dievčatá, som vybral niekoľko snímok s krok za krokom a právnych možností pre každý deň, iné sú zložitejšie ideálne pre viac vymysleného party. Je inšpiráciou pre všetkých Typy a strihy! ��

Stuck Semi účesy

účesy Návesy väzni sú pekný voľbou pre tých, ktorí chcú, aby jej vlasy, ale tiež chcú dať, že kúzlo v zámkov.

účesy-semi-zatknutý

Účesy s vrkôčiky boxer

Tu sme ukázali na blogu úspech povrazcov boxer štýle! Prišli v plnej sile do 206 a robiť hlavu mnohých celebrít! Už sme ukázali mnoho fotografií z tohto účesu tu.

vrkoč boxer

Coke Samurai účes

Tento koks dal tu hovoriť v roku 2016, je to tak? Nielen, že hlava kurčiat, ale tiež sa zamiloval pre mnoho mužov. Tu sme ukázali a tu nejaké úžasné modely!

účesy-koks-samuraj

Účesy s dvojitým koksu

Tento účes vyžaduje veľa štýlu a osobnosti. Tu sú niektoré fotky dievčat, ktorí sa odvážili účes a farbu vlasov! Takže, mali by ste použiť tento účes?

účesy-2016

Krok za krokom účesy

V tomto prvom "krok za krokom", uvidíte všetky kliknutia s vlasmi podrobnostiach herečka, model a moderátor Adriane Galisteo. Kaderník Thiago Fortes sprevádza Adriane Galisteo po dobu piatich rokov a je odborníkom v vrkôčiky, ukázal všetky kroky, aby perfektný vlasy môžu byť veľmi univerzálne pre každú príležitosť. pozri:

účesyNaučte sa krok za krokom tento účes s obrázky nižšie:

2 (1)

krok za krokom-lock-3-1347978877418_956x500

4

5 (1)

6

7

8

9

10

11

A potom dievčatá páčil tento krok za krokom vlasy Galisteo? Perfektné, že jo? Aj super ľahké robiť, ale je to pekné mať niekoho na pomoc, a to najmä pre tých, ktorí nemajú veľa praxe.

Účesy pre svadobné

Sa vydať a mať potuchy o tom, čo robiť vlasy? Ťažká voľba správna? Jedná sa o výber účesu na najdôležitejšie deň svojho života, je to naozaj veľká výzva. Na tento deň musíte byť dokonalý, oblečený v kráľovná, so všetkým, čo dokonalé, ako ste vždy snívali!

Takže je mega dôležité vidieť všetko v predstihu, testovať halu, tak, že je všetko nastavené pred veľkým dňom. Nič nechať všetko na poslednú chvíľu a niečo urobiť tak ako tak, je to tak?

účesy-for-svadbu

Video Návod: Vlasy Nápady pre nevesty

Účesy pre kmotry

Ak ste boli pozvaní na svadbu, to je tiež v pohode vsádzať na iné vlasy. V prípade pochybností, staré dobré plochý štetec tiež robí svoju úlohu veľmi dobre, ale pre tých, ktorí chcú staviť na niečo iné, môže riskovať viac diskrétne vlasy, ktoré dávajú len kúzlo viac, nie je prehnané.

Zvyčajne účesy pre svadobné družičky je, že sú odvážne a štýlové, ale je to všetko otázka vkusu. Poďme sa pozrieť na nejaké nápady inšpirovať? Ak ste hosťom (alebo kmotra!), Budete ďalej milovať návrhy. Skontrolovať!

účesy-for-pozvaný-for-svadbu

Video Krok za krokom: Vlasy Myšlienky do cti (alebo hosť)

Účesy pre Prom

Je to stážista a je pri hľadaní dokonalý účes pre veľký deň? Obvykle účastníci radšej odísť viac vlasov voľné, čiastočne zatknutý a tak ďalej. Vybrané krásne vlasy nápady na rock na tento osobitný deň! Ak chcete zobraziť všetky fotografie, kliknite na obrázok nižšie a potešenie s toľkými inšpiratívnych nápadov! ��

účesy-for-Prom-stážistu

Video Krok za krokom: Vlasové Nápady pre Graduation

účesy Party

Ak máte efektné párty ísť a nemajú potuchy, čo robiť žiadne vlasy, môžeme dať trochu pomôcť! Vybrali sme najkrajšie sviatok pre vlasy tipy zbúrať a robiť krásne. Má šablóny pre všetky chute, od najviac diskrétne na najodvážnejší. Poďme sa pozrieť? Ak chcete zobraziť všetky šablóny, kliknite na obrázok nižšie a nechajte sa inšpirovať!

stranícko-účesov

Video Krok za krokom: Vlasové nápady pre Party

Účesy pre krátke vlasy

Kto povedal, že dievčatá sa dobre ostrihané vlasy nemôže odvážiť účes príliš? Sú naozaj môžeme! Niektorí si myslia, že ostrihané vlasy nie je moc čo robiť, ale skôr vidieť? Vybrali sme niektoré predstavy o ženách s beeeem low cut vlasy a boli lindonas po výrobe! Poďme sa pozrieť?

účesy-for-short-vlasy

účesy-for-short-vlasy

fotografie účesy

Tieto fotky sme vybrali, sú veľmi krásne, bude nepochybne slúžiť ako nápad, inšpirácia pre tých, ktorí hľadajú pre viac nápadov, aby sa štýlovo vlasy. Poďme sa pozrieť? Logo Nižšie sa môžete pozrieť na nejaké vlasy tutoriály veľmi odlišné a ľahké robiť.

účesy-11

krásne účesy

Flavia alessandra účesy 2

účesy-10

účesy-9

Hrebeň-tail-of-cavalo1

účes-festa7

účesy-8

účesy-7

účes-of-strany-hair-voľná

účesy-6 účesy-4

SONY DSC

účesy-1

účesy-for-svadbu

stranícko-účesov

účesy účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

účesy

Ako vyrobiť jednoduché účesy

Stavím sa, že potom, čo pod týmito obrazmi, budete teraz môcť vykonať niektoré vlasy modely, ale samozrejme je možné, že po prvýkrát nemusí byť divu, že jo ...? Ale musíme ísť školenia, aby mali perfektný výsledok! Bora povedať?

účesy

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché, účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy, ľahké a jednoduché,

účesy-Easy-to-do-

účesy-Easy-to-make-2

účesy-Easy-to-make-5 účesy-Easy-to-make-3   účesy-Easy-to-make-4

Easy-česaných

Easy-česaných

Svadobné účesy a Strany Graduation (177 fotografií)

Svadobné účesy a Strany Graduation (177 fotografií)

ľahké účesy

Neuspel, aby navrhol vlasy na obrázky vyššie? Potom postupujte podľa výukové videá nižšie, takto to bude ešte jednoduchšie! ��

rýchle účesy

Tu sú niektoré veľmi praktické účesy fotografie, aby, ktoré nevyžadujú veľké schopnosti. Nechajte sa inšpirovať týmito modelmi a začať trénovať hneď! = D

účes

účesy

5-česaných

účesy-simple

účesy-s-vrkôčiky

Holky páčili nápady? Niektoré môžu byť aj doma, nie? Sú jednoduché a po krok za krokom potom je ešte jednoduchšie. Dúfam, že sa vám to páčilo! Curtam, zdieľať a komentovať! Kisses!