Plánované kuchyne: 87 Fotografie a nápady pre špeciálne kopírovanie!

26 October 2017

Plánované kuchyne: 87 Fotografie a nápady pre špeciálne kopírovanie!

Vy ste ten typ, ktorý má rád dostať bádať master-plánovanej kuchyne a cíti silnú túžbu dávať, že UP vo vašej kuchyni? Pozrite sa na výber z modelov plánovaných kuchýň nádherné a super štýlové! Iste budete milovať oblečenie a bude chcieť, aby tam robiť vo svojom dome taky!

Keď si myslíte, nádherné doma pretože film začína predstavovať si, že priestor? Ale viem, že mnoho ľudí začína v kuchyni. Dostatočný priestor na prípravu jedla a slúžiť im. Celá rodina pohromade a úsmev, ako v reklame.

Sen je sen! Dnes tento príspevok je nechať bližšie na toto miesto ste si predstavovali. Ako nájsť, vybrať a objednať kuchyňa plánovanú podľa toho, čo si predstavujete.

plánované kuchyne

plánované kuchyne

Na rozdiel od iných časoch, keď to bolo možné len u triedy A (iba vo filme sám), dnes je rad možností nám dáva veľa na pochybách pri výbere plánovanej kuchyne, pretože to má tak, aby vyhovovali každému rozpočtu a triedy.

Všetko, čo sa bude líšiť v závislosti na značke, kvalitné materiály, kuchyňa štýlu a rýchlosti práce. Ale ako si vybrať čo najlepšie vybavenú kuchyňu pre váš domov? Čo ste si myslel o tom? Či už moderné, útulné, vinobranie? Dnes je problém tu je veľmi elegantná kuchyňa, poďte so mnou!

plánované kuchyne

Prečo kupovať kuchyne Plánovaná?

Vzhľadom k tomu, že sú moderné, funkčné a majú nábytok, ktorý prispôsobiť veľkosti miestnosti. Vaša kuchyňa je presne tak, ako chcete, a kovanie v priestore vášho domova. Inými slovami, používa nábytok, ktorý štandardizuje miestnosť a vyhovuje potrebám tých, ktorí žijú v dome.

kuchyne plánovanej-modernas-

montáž kuchyne s nábytkom na mieru ponúka mnoho výhod, medzi najdôležitejšie z nich môžeme zvýrazniť využitie priestoru, bez ohrozenia obeh. Čo skrývať v skrini a banky ísť chytiť každé jedlo.

Môžete tiež upraviť ľahšie, výberom materiálov štruktúry, farby náteru a typov hardvéru. Aby kombinácia týchto položiek, ktoré nie sú v žiadnom obchode vitríne.

Pretože tento druh kuchyňa má funkčnú štruktúru, je potrebné vziať do úvahy obmedzenia pobytu a zvyky obyvateľov.

Premýšľate o tom bude možné usporiadať nábytok a spotrebiče v miestnosti. Máte mnoho vybavenie domácnosti? V tomto prípade je potrebné nainštalovať kabinet s viacerými dverami. Ak je to bežné, aby sa ľahké občerstvenie počas dňa, takže lavice nemôže chýbať. Je tu priestor pre ukladanie riadu, prípravu jedla a umývanie riadu. Polohy a výšky kúsky sú vždy šité na mieru vašim potrebám.

Plánovaná kuchyňa (85)

Priestory kuchyne Plánovaná

Aký je priestor máte vo svojom dome? Ignorovať hotové kuchynské kúsky, ktoré už máte. Plánovaná kuchyňa nebudú mať nič z toho.

kuchyne plánované

Kuchyňa určený do prostredia prielivu

Vaša kuchyňa je dlhý a úzky? Takže najvhodnejšie je inštalovať plánovaný lineárny nábytok, to znamená, že sa vysporiadané všetky jeho súčasti na rovnakej strane. Ak je k dispozícii priestor v miestnosti, projekt môže pracovať s dvoma rovnobežnými stenami, vrátane drezu, doske a kachlí v prednej časti chladničky.

kuchyne plánované

Kuchyňa Plánované Environments U

To je v tvare U? Potom môžete vytvoriť funkčný trojuholník vo forme poskytovania nábytkom na mieru. Drez by mal byť kolmý k stene kachlí a chladnička môže byť inštalovaný na protiľahlej stene kachlí.

kuchyne plánované

Kuchyňa Plánované Prostredie L

Vo svojej domovskej priestore je L? Dobre, tento priestor je považovaný za veľmi praktické a umožňuje teraz priestor čo najlepšie. V tomto prípade je chladnička môžu umiestniť do rohu, ale drez a kachle sú umiestnené na opačnom konci. Raňajky počítadlá môžu byť tiež začlenené do miestnosti, dokončenie "L". Bude perfektné!

kuchyne plánované

Veľké kuchyne Plánovaná

Kto má absurdne obrovské kuchyne alebo dokonca uvažoval o použití inej miestnosti v dome, ako kuchyňa, máte viac možností. Potom je možné zahrnúť ďalšie súčasti nábytku, okrem už vyššie. Stred ostrova s ​​varnou doskou a digestorom, napríklad, je veľká možnosť využiť dostupné plochy v centre životného prostredia. Je luxus! Táto rovnaká štruktúra môže mať umývadlo a raňajky pult, tento model je bežný v moderných domácnostiach rovnako.

V kuchyni s ostrovčekom je ideálny pre rodinnú integráciu, a to môže byť ocenené v okamihu výberu konštrukcie, po tom všetkom, každý môže hovoriť na stole, ako sa pripravuje jedlo.

kuchyne plánované

Plánované kuchyne: Kde začať?

Vyberte značku plánovaných kuchýň, ktorý má viac čo do činenia s ich finančnými možnosťami a vašej chuti. Dohodnite si schôdzku a priviesť chodidlo vašej nehnuteľnosti. Architekt, ktorý stretnete bude indikovať príslušný projekt, z ktorého potrubia, a výroba filmu a usporiadanie priestoru. Ten je kto navrhne jeden z modelov, ktoré sú uvedené vyššie.

kuchyne plánované

Farby kuchyne Plánované

Myslieť už vo vašej kuchyni s jednofarebnými kúskami a zvýraznenie svetlo, neutrálne odtiene, ako je biela. Táto starostlivosť sľubuje spôsobiť pocit priestrannosti v životnom prostredí. Ale nič nebráni tomu si môžete vychutnať v červenej kuchyni, modrá, víno alebo dokonca čierne. Myslím, že v pohode!

kuchyne plánované

Najlepšie kuchyne Plánovaná Marks

Kuchyne plánované Todeschini

S obchody po celej Brazílii, značka rozvíja svoje vlastné projekty, ale tiež pracuje spolupracovať so svojimi zákazníkmi plánovať nádherné kuchyne. Musíte mať obchod vo vašom meste

Vsádzajú na moderný dizajn, obvykle s rovnými, čistými líniami. Panuje obava pri práci s kvalitnými materiálmi a hodnoty hlavné dekorácie trendy. Ktokoľvek modernity možno teraz naplánovať schôdzku tam.

kuchyne plánované

Kuchyňa plánovanej Dell Anno

Jedná sa o tradičné prispôsobené nábytok značky a to je obyčajné myslieť na svojho domova. Dell Anno má tiež kompletné linku pre kuchyne.

kuchyne plánované

Kuchyne plánované Itatiaia

Jeho jednoduché a funkčné kuchyne. Vybavenie nie sú tak prepracované ako ostatné tu uvedené v tomto príspevku, ale môžete získať dobré výsledky by za oveľa nižšiu cenu. Ak je váš rozpočet je nízky Itatiaia myslieť ako dobrá voľba.

plánované kuchyne (72)

Kuchyne plánované Italínea

Táto značka plánuje krásne a sofistikované kuchyne. Poznať a očarení modely Italínea.

Plánovaná kuchyňa (75)

Obľúbená kuchyne plánované

S mnohými liniek poskytovať zákazníkom Obľúbená je jedným z najväčších a najmodernejších nábytku značiek plánovaných v Latinskej Amerike. Kuchyne sú vyrobené z kvalitných materiálov a sledovať všetko, čo je v móde. Je to jeden z mojich najobľúbenejších, ako názov napovedá.

kuchyne plánované

Kuchyne plánované Criare

Ďalšie moderný nábytok možnosťou je Criare.

Plánovaná kuchyňa (82)

Ceny plánovaných kuchýň

Plánovaná kuchyňa s kompletnou nábytok, elektrické spotrebiče, inštalatérske a elektrických systémov, náklady na R $ 7.000 až R $ 80,000. Medzi plánovanie, práce a všetko zahŕňajúce vaša kuchyňa všetci pripravení.

Ak máte doma vedeli, že stojí za investíciu. Prispôsobiť svoje šance, Parcel, plán. Je pozoruhodné, že tam sú rozsahy hodnôt pre triedy A, B a C. Prosím, kontaktujte špecializovanú firmu a požiadať o cenovú ponuku.

Plánovaná kuchyňa (84)

Druhy plánovaných kuchýň

Pomocou modulárny nábytok: kedy značka (jeden z tých vyššie) poskytuje mobilný rozmerov, že to funguje, a tieto rozmery sú vhodné pre environmentálne opatrenia. To používa diely, ktoré už majú a budú látka

Používanie zákazkový nábytok: keď, ako už názov napovedá, nábytok je vyrobený v súlade s konkrétnymi opatreniami vášho projektu. Tento typ je drahšie.

kuchyne plánované

Tipy plánovaných kuchýň

V kuchyni nábytok plánované obvykle skladá zo skrinky, dosky, šuplíky s prepážkami a policami. Ak chcete pripojiť dobrý dizajn tu niekoľko tipov architektov pracujúcich s kuchyňou: Musíte dávať pozor na použitom materiáli, vždy vyžaduje MDF.

 • V prípade, že kuchyňa je malý priestor, skúste skrine s posuvnými dverami, a uistite sa, že obeh v miestnosti je priaznivá.
 • Montujeme kuchynskej linky k stropu, pretože potom môžete využiť vertikálne priestor čo najlepšie a vyhnúť sa hromadeniu nečistôt.

kuchyne plánované

 • Musíte vidieť v prípade, že povrch je dobre, nie orezanie a nity.
 • Stojí za to venovať pozornosť montážne dobu a v kuchyni organizácii a vždy dodržiavať pri navrhovaní a štrukturálne podmienky, že priestor dostanú kuchynskej ponuky.

plánované kuchyne (76)

 • Vždy musíme rešpektovať trámy, stĺpy, hydraulické hadice a elektrické body pri plánovaní do každého prostredia.
 • V prípade, že kuchyňa je malý priestor, skúste skrine s posuvnými dverami, a uistite sa, že obeh v miestnosti je priaznivá.
 • Montujeme kuchynskej linky k stropu, pretože potom môžete využiť vertikálne priestor čo najlepšie a vyhnúť sa hromadeniu nečistôt.
 • Ak chce projekt, aby čo najviac funkčné kuchyne, tak to stojí za inštaláciu elektrických zásuviek, ktoré sa otvárajú automaticky a bez zásahu užívateľa. Vnútro každej zásuvky môže mať LED pásiky pre ľahké osvetlenie.

kuchyne plánované

 • Pozrime sa na špecifikácie projektu a uistite sa, že sú stanovené v zmluve. Vybrali ste listov MDF alebo MDP? Ktoré budú merať každý kus? Aké sú špecifikácie pántov, kľučiek a mnoho ďalších doplnkov? To všetko musí byť nastavená pred dokončením nákupu.

kuchyne plánované

Dokončovacie plánované pre kuchyne

Plánovaná kuchyňa (70)

Typy a drez topy ceny

Ak máte pochopiť niektoré z tejto otázky je tu položka, ktorá vám môže pomôcť v čase porozumieť rozpočtu. V hornej časti plánovaného kuchyňa je zvyčajne možné vykonať do kameňa alebo nehrdzavejúcej ocele. Nerezová oceľ má tendenciu byť oveľa lacnejšie, ale nie je široko používaný v plánovaných kuchýň, pretože to nie je esteticky krásny. Horná nerezová oceľ je asi R $ 1,000.00. kameň závisí na kameni. Nižšia ako priemerná cena za m2 podľa druhu kameňa:

 • mramor - Cena sa pohybuje od R $ 250.00 na 900,00 za m2,
 • žula - Cena sa pohybuje od R $ 250.00 na 550,00 za m2,
 • vápenec - Cena sa pohybuje od R 450.00 $ až 650,00 za m2
 • Silestone - Cena sa pohybuje od R $ 800 až 1000,00 za m2
 • Quartz kameň - Cena sa pohybuje od R 800.00 $ na 1000,00 za m2
 • NANOGLASS - Cena sa pohybuje od R $ 900,00 do 1500,00 za m2,
 • Marmoglass - Cena sa pohybuje od R $ 700,00 až R $ 1,000.00 m2

kuchyne plánované

Fotografie plánovaných kuchýň

Chcú viac inšpirácie musieť plánovať kuchyňa? Tu je veľa úžasných kuchyne pre kopírovanie!

kuchyne plánovanej-16

Kuchyňa-kuchyne plánovanej moderný Todeschini-13

kuchyne-plánovaná-Modern-03

kuchyne-plánovaná-Modern-04

kuchyne-plánovaná-Modern-10

kuchyne-plánovaná-Modern-09 kuchyne-plánovaná-Modern-08

kuchyne-plánovaná-Modern-07

kuchyne-plánovaná-Modern-06

kuchyne-plánovaná-Modern-05

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-10

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-18

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-24

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-25

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-19

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-11

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-14

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-23

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-22

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-21

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-20

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-26

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-28

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-29

kuchyne plánovanej-Todeschini-Modern-27

plánované kuchyne (65)

plánované kuchyne (68)

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

Plánovaná kuchyňa (64) Plánovaná kuchyňa (63) Plánovaná kuchyňa (62)  Plánovaná kuchyňa (60) plánované kuchyne (59)

immagini 073

Plánovaná kuchyňa (57) Plánovaná kuchyňa (56) Plánovaná kuchyňa (55) plánované kuchyne (54) plánované kuchyne (53)

????????????????

????????????????

plánované kuchyne (51) plánované kuchyne (50) Plánovaná kuchyňa (49) plánované kuchyne (48) Plánovaná kuchyňa (47) plánované kuchyne (44) plánované kuchyne (45) Plánovaná kuchyňa (46) Plánovaná kuchyňa (43) plánované kuchyne (42) plánované kuchyne (41) Plánovaná kuchyňa (38)

Nenašiel model ktoré ste hľadali? Kto vám môže pomôcť presne to, čo potrebujete, je dobrý architekt! Pozri tiež možnosti, kuchynský kút, ktoré sme tu zobrazené na blogu. Veľa šťastia pri výbere!

/ Zdroj Images /

Všetky projekty sú internetové reprodukcie