Mená pilulku druhý deň (názvy, značky a ceny)

26 October 2017

Mená pilulku druhý deň (názvy, značky a ceny)

Existuje veľa značiek, ráno po menách pilulky, ako napríklad: Evanor, Neovlar, Nørlev píle, zožatá, deň D, Previdez-2, Levonelle-2, Microvlar, Nogravid, poslovia, Nordette, Cifarma, medzi ostatnými. Ak ste sem prišli hľadať Mená ráno-po pilulky, ste práve našli! The Very Chic vedieť, ako nepríjemné to je pre nás ženy, aby si v lekárni a požiadať o "Ráno po pilulke" v prítomnosti ostatných.

Druhý deň pilulku

Mená pilulku druhý deň (názvy, značky a ceny)

Mená pilulku budúci deň

Neexistuje žiadny trestný čin, ale my máme malý zámok s ním, to vyzerá, že všetky ostatné prítomné bude vyzerať na nás, ako by sme boli ET mimozemšťan, alebo si budú myslieť, veci ako "RAAA ... Bolo to dobrú noc včera eh, safadjenha ... "konečne, obsadenie prvý kameň, ktorý nikdy potrebuje na zaujatie Ráno po pilulke!

Tak, aby sa zabránilo nepríjemné situácie, napríklad zapísať názov rana po tabletiek dostať v lekárni a požiadajte elegantnejšie lieky?

"Dobrý deň, a,Pilem" prosím ". - Znie to lepšie, že jo? ��

Mená pilulku druhý deň (názvy, značky a ceny)

Mená pilulku a druhý deň Ceny

 Double Dose Drug - 2 tablety
značkapriemerné sadzby
D-dayR $ 19,44
levonorgestrel 0,75R $ 19,23
Minipil-2 PostR $ 23,00
NørlevR $ 20.00
Pile -R $ 24,00

Single-Dose Drug - 1 tableta
značkapriemerné sadzby
NeodiaR $ 23,22
Levonelle OneR $ 18,78
Zožatá Uni.R $ 22,36

Mýty a pravdy o ráno po pilulke


Potom, čo vedel o Ráno po pilulky Názvy a tam sú stále pochybuje, pozrite sa na tento článok o domáci tehotenský test, 7 druhov domácich testov, ktoré môžete urobiť sami, že vo vašej domácnosti s rozvahou.

Nebuďte na pochybách, ak si vyskúšať, a dokonca aj tak nevedel, čo má robiť, zavolať lekára, aby viedol, čo správny postup robiť v každom prípade, takže budete mať bezpečnejšie.