Oneskorená menštruácia (Čaje dole k menštruácii!)

26 October 2017

Oneskorená menštruácia (Čaje dole k menštruácii!)

Je potrebné poznamenať, že s oneskorené menštruáciu? Uvedomte si, že niektoré čaju na spodnej menštruácie Sú dobrou alternatívou pre prípady porušenú alebo nepravidelný cyklus. Menštruácia môže oneskoriť o 3 až 5 dní, a to nemôže byť vždy príznakom tehotenstva. 

Kto nikdy napäté zmeškanie lehoty obsadenie prvý kameň! No, to je bežný problém v živote žien a môže súvisieť existuje niekoľko dôvodov, viac, ako si myslíte!

Kedykoľvek meškanie menštruácie, automaticky nás vedie k tehotenstva, ale nie je to pravidlom, a v mnohých prípadoch neexistuje žiadna súvislosť s ním.

Mnoho problémov môže súvisieť s oneskorením menštruácia, ale neprepadajte panike, ak je meškanie niekoľko dní, po tom všetkom, je tolerancia pre zmeškanie lehoty, ktorá je považovaná za normálnu.

menštruácie, neskoré-príčiny

oneskorená menštruácia

Každý mesiac, ženské telo ovuluje a pripravuje sa na tehotenstvo. Keď sa maternica nedostane embryo, jeho vnútorné steny uvoľňujú merítka, ktorá je súčasťou reprodukčného cyklu. Preto je menštruačná krv je výsledkom kombinácie krvi a sliznice maternice.

doba oneskorené

Dôvody, ktoré spôsobujú oneskorenie menštruácia Je ich veľa, ale každý prípad je iný prípad. Mnoho ovplyvňujúce faktory môžu spôsobiť meškanie menštruácia, vrátane stres, trauma, úzkosť, napätie, nervozita, psychické problémy, atď

Všimnite si, či niečo vám prináša obavy, alebo ak budete chodiť docela zdôraznil s dokladom o vysokej škole, tlak v práci, dokonca aj bláznivé diéty často spôsobujú problémy, tieto dôvody sú klasické a zvyčajne majú súvislosť s meškanie menštruácie.

Príčiny menštruácie Oneskorená

V ostatných prípadoch menštruačné meškanie môže súvisieť s cysty na vaječníkoch, tiež nazývaný syndróm polycystických ovárií, a tak menštruácia môže trvať zostúpiť v týchto prípadoch je veľmi dôležité dodržiavať gynekológa. Menštruačné Oneskorenie môže byť tiež spojená s nasledujúcimi faktormi:

 • Hormonálna nerovnováha / syndróm polycystických vaječníkov / Excess estrogén / Menopauza
 • maternicovej dysfunkcia / Pôrod
 • Drogy / Chemoterapia
 • Kofeín / alkohol / Fajčenie / Lieky
 • nesprávnej strave / nedostatok vitamínov / Chudnutie / Nadváha
 • nadmerné cvičenie

Oneskorené menštruácie je príznakom tehotenstva?

Nie, nie vždy. V prípadoch, keď žena nie je tehotná, a napriek tomu stále chýba menštruácie, je dobré si dávať pozor, a to najmä v prípade, že počasie predĺžiť dosiahnutie 3 po sebe idúcich mesiacov bez menštruácie. Je pravdepodobné, že v takýchto prípadoch, absencia cyklu správnosti zobrazuje nejakú ochorenia.

doba oneskorené

menštruačné meškanie

Ďalším faktorom, ktorý treba vziať do úvahy, je, že ak váš obdobia prišiel prvýkrát v poslednej dobe, je celkom bežné prax oneskorenie v prvých rokoch. Po dvoch rokoch sa reprodukčný systém má už viac pravidelne, takže nebuďte prekvapení, ak v prvých dobách, že menštruácia, nemajú cyklus rovný-oživené.

Niektoré ženy, ktoré nedávno porodili, môžu byť tiež bezstarostný v prvom mesiaci menštruácie zvyčajne nedáva signál. Po prvom mesiaci potom, čo normalizovať a všetko funguje tak často, ako predtým. Keď tam je konštantná menštruačné meškanie je dôležité požiadať o pomoc gynekológa hodnotiť váš prípad a vykonať diagnózu menštruačného oneskorenie.

Tipy na dolnom menštruácie

V niektorých prípadoch oneskorenie menštruácie môže byť skutočne pripojený k tehotenstva, ale v iných to môže byť spojené s mnohých faktoroch a nie nutne tehotenstva všeobecne hormonálnych problémov. Nepoužívajú lieky bez súhlasu lekára, môže to byť veľmi nebezpečné. Ale na druhú stranu, že používanie a zneužívanie chazinhos receptov od babičky, majú tendenciu pracovať a neposkytujú zdravotné riziká.

Tea znížiť oneskorené menštruáciu

Ok, že zázraky neexistujú vieme, ale existujú tajomstvo, ktoré môžu pôsobiť ako, ak existujú zázraky! Mnoho ľudí verí, že použitie liečivých bylín pomohol nadol menštruácie, najmä čaju horké listy.

Tam sú tiež niektoré liečiv, ktoré pomáhajú regulovať menštruáciu, s pravidelný poriadok ciclo.Já nepočul škorice chazinho zostúpiť menštruáciu? No, to vlastne funguje a robí neskorého obdobia znížil o mágie! Zapíšte si recept a vždy mať tento tromf pri menštruácii meškanie!

doba oneskorené

Škoricový čaj pre oneskorené menštruácie

Škoricový čaj bol spotrebovaný pre mnoho žien, aby urýchlila menštruácie. Korenie používa na prípravu nápoja obsahuje vlastnosti, ktoré stimulujú krvný obeh a tiež prispievajú k kontrakcie maternice.

Niekoľko faktorov môže spôsobiť menštruácie je oneskorený a nie vždy prípad tehotenstva. Tá žena môže mať hormonálne problémy, stres, úzkosť, poruchy príjmu potravy, alebo nejaký iný zdravotný problém. Ak chcete tento problém vyriešiť a normalizovať menštruačný cyklus, môže si staviť na spotrebu škorice. Škorica ohrieva telo a urýchľuje prúdenie, takže sa často používa na zvýšenie menštruáciu. Hoci stimulujú menštruáciu, nápoj sa nepovažuje potrat. Avšak, žena, ktorá je podozrivá z tehotenstva by mal vykonať test lekární pred prijatím čaj, inak zárodok mohli byť narušené.

doba oneskorené

Ako si vyrobiť škorice čaj:

 •  1 šálku vody
 • 5 tyčinky škorice

Príprava:

 • Pridajte škoricu v šálke vriacej vody.
 • Udusiť s viečkom a nechá sa zahriať.
 • Keď je nápoj morninha len osladiť ju a konzumujú ju.

pozorovania:

 • Zintenzívniť škorica čajových plantážach, treba pridať nastrúhaný zázvor v príprave.
 • Okrem čaju, škorica možno konzumovať aj inými spôsobmi. Je tu možnosť pridať korenie v mlieku, torta, torta, kašu v horúcej čokolády alebo iné sladké.
 • Škorica je zložka, ktorá je veľmi dobrá pre zdravie. Pomáha liečbu prechladnutia a chrípky, bojové hypertenzia, znižuje pocit únavy, bojové depresie, a zlepšuje cholesterolu liečbe žalúdočných vredov.

Tieto chazinhos pomôcť dosť, viac príjmov sprchy zostúpiť menštruácie.

Neskoré Menštruačný cyklus

Niektoré dievčatá majú dosť pravidelný menštruačný cyklus, zvyčajne cyklus je zvyčajne 28 až 28 dní, ale v niektorých prípadoch je cyklus môže pohybovať v rozmedzí od 30 do 30 ° C, 35 - 35, to všetko závisí na každú osobu, ktorá môže byť normálne a pre niektoré pravidelné, možno ho považovať za iný nepravidelný menštruačný cyklus. O niekoľko dní meškanie menštruácie je normálne, nie je dôvod na paniku. Dôkazom je, že žena, ktorá má pravidelný super-cyklus, ak máte neskoré obdobie po dobu asi 10 dní, to je ešte považované za normálne, bez známok akýchkoľvek zdravotných problémov.

Tipy pre oneskorené menštruácie nadol

 • Infúzia z iných rastlín pri regulácii menštruačného cyklu, ako je napríklad paliny, rue bazalka, šafran, harmančeka, petržlenu a Pennyroyal.
 • Zaujímavý spôsob urýchlenia menštruácie je pri vysokej dávky vitamínu C.
 • Tá žena musí platiť horúce kompresiu brucho.
 • Je zaujímavé, zahŕňajú stonky a zeler listy v potravinách.

Máte otázky? Pozri tento príspevok, ktorý ukazuje 15 najčastejších príčin menštruačného oneskorenie.