Hrať vianočné tvoriví (najlepší !!!)

26 October 2017

Hrať vianočné tvoriví (najlepší !!!)

V malom Vianoce už je tu, a okrem toho venovať zvláštne okamihy a chutné po boku našou rodinou a priateľmi, môžeme sa baviť s hrať Vianoce! , Poďme spojiť 'je nielen Secret Friend, čo možno urobiť na konci roka, nie je to dievčatá? Vybrali sme niektoré celkom zábavné možnosti, ako oživiť svoj vianočný malú oslavu s priateľmi a rodinou. Pre koho sa to môže týkať (a napriek tomu budete mať čas!), Sme tu na blogu a ďalších právnych spôsobov, ako pridať hodnotu pre svojich hostí rekreačné strán zobrazený, oplatí sa kliknutím tu a za pohľad.

kreatívna hra Christmas

Možnosti prehrávania nechýba! A dať, že animované vo svojom domovskom oslavu v rodine, veľmi Chic pripravené nejaké zaujímavé návrhy na hry, ktoré sa zapojili deti i dospelých! Skontrolovať!

Hádaj, kto? (S lyžíc)

Pravidlo je jednoduché: stačí blindfolding jeden z hráčov, zatiaľ čo druhý je pred ním. Kto so zaviazanými očami sa môžu dotýkať iba priateľom lyžice uhádnuť, kto je osoba. Ak nemá zasiahnutý prvý, priateľ musí napodobňovať smiech Santa Claus, riekol: "Ho, ho, ho!". V prípade, že hráč zasiahne, priateľ, ktorý bol pred vami je so zaviazanými očami a hrať pokračuje. Keby to zase zle, bude aj naďalej hrať na druhú stranu s lyžicou, aby si to hneď!

b2

Močového mechúra Class / Balloon udelil

V tejto hre, je nutné rozšíriť balóny okolo domu alebo prostredia zvolenej a uvedenie do vakov papierov s menami ľudí, ktorí sa budú podieľať na hre. Potom si každý prúžok balóna výbuchy a nájde názov ďalším hosťom. Zámerom je vymyslieť niekoľko aktivít pre každého. Príklad: človek môže povedať, iný, pretože ako ona, neobvyklý príbeh, ktorý obaja žili spolu, a tak ďalej. To, čo sa počíta, je dobrá nálada a kreativita!

Ďalšou možnosťou je pre rodiny s deťmi, ktorí nemajú moc peňazí a môžete kúpiť iba ako darček na konci roka. Môžete si dať viet na niekoľkých balónov podobne, "Nebolo to this time" alebo "Skúste to znova" alebo "To nie je vaša", alebo "Pay lekára." Keby len ocenenie močového mechúra, musí mať dar. Všetky balóny musia mať rovnaké farby, aby niekto vedieť, kde je!

b3

Zabaliť darček v zábavnou formou!

Take tento jeden a prejsť niekoľkých vrstiev papiera na ňom. V každom obale, dať štítky so slovami: "za najvtipnejšia rodiny" alebo "väčšina chamtivý". Predpokladá sa, že tento prejsť niekoľko ľudí pred dosiahnutím majiteľa!

b4

Hrať s deťmi!

Patrí deti vo všetkých hrách je mnoho dospelých pobaviť a uvoľniť viac! Ale ak máte tú strýko alebo dedo, ktorí preferujú niečo vážnejšie, napríklad, môžete pobaviť malé spevácke skladby, robí mime alebo kolo hry. Jedným z nich je, aby sa kruh a dať krabicu plnú papierov s úlohami. Odovzdať prípad pre všetky deti do hudobných zastávok alebo píšťaly dotyk. Každý, kto má peniaze v hotovosti, odstraňuje jednu z rolí a hrá s vybraným úlohou!

Vianočné hrať pre celú rodinu

Oddeliť viac topánka krabice a zabaľte. V každej skupine zadajte otázku, napríklad: "Kto je najväčší rodina žrút" alebo "kto je najlepší kuchár", "Kto je ten nejotravnější" a tak ďalej ... Uvoľnite predstavivosť v tejto dobe. Počas party, niekto je zodpovedný za odovzdávanie políčka pre všetkých hostí reagovať písanie na čistý papier, ktorý je človek najviac stotožniť s konkrétnym kvality / defektu. Krabice musí prejsť všetkých ľudí, takže každý hlas. Po všetkých hlasov, niekto musí otvoriť krabice a sčítanie hlasov. Je to zábava čas na pravej strane, dáva dobrý smiech!

Vianočný Play s hudbou

Usporiadateľ bude tvoriť dve alebo tri skupiny, a potom odhaliť slovo. Oba tímy majú spievať rekord k takémuto slovu. Je to naozaj zábava! Víťazný tím, ktorý vie viac piesní môže trvať trochu dar vo výške $ 1.99. Po hre, každý môže baviť spev vianočných piesní.

Iste, všetky vyššie uvedené urobí čo Vianoce viac zábavy a živý, dievčatá! Aké hry sa vám páči najviac? Nezabudnite ju komentovať! Šťastné sviatky a skvelý nový rok!