Demillus Radenie internet: Tu je návod TU!

26 October 2017

Demillus Radenie internet: Tu je návod TU!

Demillus podávať žiadosti cez internet Je to jeden spôsob, ako uľahčiť každodenné obchodné zastúpenie, V tomto príspevku si ukážeme, ako vytvoriť svoj objednať online praktická a veľmi jednoduchá.

Pokiaľ ide o spodnú bielizeň brazílskej ženy sú najväčšími entendedoras vec, po tom všetkom, tu v Brazílii ženské telo je dobre distribuovaný ako hore tak dole tiež brazílska žena sa naučil v priebehu času požadovať niekedy viac kvalita výrobkov, prevažne spodného prádla.

Demillus

vízia spoločnosti začali prispôsobovať a vyrábať produkty s kvalitou, a že sa perfektne hodí k telu brazílskej ženy a DeMillus je jedna taká vízia spoločnosti, konieckoncov, nie je divu, že sa jedná o jeden z odkazov, pokiaľ ide v intímnom spôsobom a má niekoľko autorizované obchody, ktoré ktorí predávajú na webe taky.

Objednávky Demillus internetu

Ak chcete, aby vaše požiadavky Demillus Internet je nutný pre prístup k webu z Demillus a mať e-mail a heslo zaregistrované umiestniť svoje objednávky online.

1) Prejdite na stránku s adresou DeMillus

2) Kliknite na "Moje objednávka".

Demillus Online objednávky

3) Podpísať platný e-mail:

OBJEDNÁVKY-DeMillus

Vyplňte tento formulár:

4) Váš kód Revendedor.5) CPF.6) platný e-mail.

objednávacie DeMillus

Ako sa zaregistrovať svoj e-mail v Demillus?

Ak chcete zaregistrovať svoj e-mail v Demillus, postupujte nasledovne:

1) Zadajte adresu stránky DeMillus:

2) Kliknite na "Moje objednávka".

3) Kliknite na tlačidlo "Heslo Registrácia".

order-line-DeMillus

4) Zadajte kód alebo CPF predajcu;

5) Zadajte heslo;

6) Opakujte heslo pre potvrdenie;

7) Zadajte dátum narodenia s denným a mesačným formátu (dd / mm);

8) Zadajte e-mailovú adresu registrovanú v De Millus;

9) Kliknite na "OK".

DeMillus-order-dealer

Ako odovzdať požiadavky na Demillus?

1) Prejdite na stránku s adresou DeMillus

2) Kliknite na "Moje objednávka".

3) Kliknite na tlačidlo "Make Your Order".

aplikačné DeMillus-line

produkty DeMillus Tie možno zakúpiť v obchodoch so špecializáciou na spodnú bielizeň, ale vlajkovou loďou firmy sú jej obchodníci, rozšíril po celej Brazílii takýchto predajcovia vytvoriť väzbu s zákazník ďalej posilniť vzťah medzi spoločnosťou a konečnému spotrebiteľovi.

predajcovia Demillus

Predajcovia sú k spoločnosti, že sa on-line systém bol vytvorený s cieľom urýchliť objednávky tak dôležité, je DeMillus systém on-line aplikácií cez internet, Tento systém uľahčuje prácu autorizovanom, pretože to potrebuje iba prístup k webu zaregistrovať novú žiadosť. Jediná vec, ktorú musí registrovať žiadosti on-line je platná registrácia a heslo predtým zaregistrovaný v systéme, ako je uvedené vyššie. Chcete sa stať distribútorom? Zaregistrujte sa tu.

Ak ste DeMillus predaj a nemá registráciu, postupujte podľa pokynov, ktoré boli uvedené vyššie a zaregistrovať. Akonáhle je registrácia vykonaná, môžete začať registrovať svoje žiadosti spravidla prostredníctvom webu.