Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

26 October 2017

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

Pozri tie najlepšie nápady Gymkhana hry pre deti i dospelých!

Podieľal som sa na mnohých súťažiach v mojom živote, ktorý by nepoznal počítať je teraz. Budem mať vždy príjemné spomienky na tie chvíle medzi priateľmi v rôznych fázach života. Vojnové výkriky tímov - odkazov, link, link, som žltý! - a radosť zo splnenie úlohy pred súperov. Živiacich sa zdochlinami hony nie sú nič viac než zábavné úlohy alebo dôkaz, že dve alebo viac skupín snaží vytvárať a udržiavať. Každý, bez rozdielu veku, radi hrajú a to je hrou, ktorá sa môžeme dozvedieť viac o sebe. Takže myšlienka drží veľmi živú súťaž, zahŕňajúce a zahŕňajú nielen rodiny, ale aj s priateľmi a rodinou, je veľmi úspešná medzi mladšími deťmi nielen pre prosté potešenie z hrania, ako aj pátranie po výhre stanovenej odmeniť úsilie ,

Súťaže sú skvelé možnosti, ako sa pobaviť a vytvoriť okamih interakcie medzi účastníkmi. Obvykle zachytávajúce hry sú určené pre deti, ale teraz mnoho firiem a strany navrhujú aktivity pre dospelých, ktorí chcú oddýchnuť. V títo účastníci môžu otestovať svoje vedomosti, dozvedieť sa o seba a tímovej práce. Najdôležitejšie je skupina socializácia (či už pre dospelých alebo deti) a vzájomný rešpekt.

Play pre dospelých lov

Niektoré hry sú už dobre známa zo strany účastníkov, najmä tých, ktorí hrali ako deti. Iní sú skvelé pre dospelých a stať sa trochu zložitejšie pre niektoré mladšie deti.

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

škatule, škatule, hýbte sa

Jedná sa o starý známy a náš úspech má už svoju dynamiku v priebehu času. Ak chcete spustiť iba tvoriť kolesá stoličky a ďalších ľudí. Počet miest by mala byť vždy o jednu menší ako počet účastníkov. Umiestnite živú hudbu pre ľudí chodiť okolo stoličky kola. Zastaviť hudbu, kedy k tomu dôjde každý by mal bežať sedieť na akékoľvek stoličke. Osoba je vynechané. Hra by mala pokračovať na stoličke v ruke a tak ďalej zostať jedna stolička pre 2 hráčov. Táto druhá situácia vyjde víťaza.

Pichorra

Močového mechúra je zavesený v hornej časti a zástupcovia tímov, potom so zaviazanými očami a strieľal, mal by ju prepichnúť s palicou, sú vedené v príslušných tímov.

blind bowling

Hrajú jeden účastník z každého tímu. To je obyčajný bowling, ale účastníci hrať so zaviazanými očami. Cieľom hry je poraziť posledný kolík, bez ohľadu na to, koľko správ bolo, ako keď človek mýli, to je na rade ďalší. Ten, kto vyhrá.

Ping - lung

Táto hra môže byť vykonané s tímami alebo jednotlivo. Odstráňte tabuľky Ping-pong siete a umiestniť bodkou uprostred. Zástupca každého družstva vyberie jednu stranu stola. S rukami otočil, hráči musia vyhodiť loptu a urobiť z neho dostať ďalšiu súpera. Vyhrajte hráča alebo tím, ktorý dokáže, aby loptu spadnúť do boku súperovho častejšie.

rozpustiť ľad

Forma tímov. Pred zápasom je potrebné vyplniť ľadovej formy a položte kus plastového objektu v každej malej námestí. Každý tím v priebehu súťaže dostane kocku ľadu do plastového téglika. Nedotýkajte sa ľad rukami alebo inými predmetmi a neodstraňujte ľadu sklo. Hráč musí ohriať pohár s rukou alebo inej časti tela, ktoré bolo dosiahnuté najprv roztaviť a dodať kúsok vyhráva.

hon

To je vtip, ktoré majú byť vykonané v pároch. Závod je okružná cesta pre každú dvojicu. Hráč musí ísť krčil s rukami na podlahe, zatiaľ čo ostatné jazdí na chrbte. Na ceste sa pár bude vpredu a okolo chrbta, nemohol otočiť.

blázon uzol

Tvorí koleso. Všetci hráči predĺžiť rameno dopredu. Monitor signál koleso sa uzavrie a každý človek by mal držať ďalšie dve ruky jeden. Cieľom je vrátiť uzol a držať za ruky v žiadnom prípade. To prešlo pod pažou. Tím, ktorý klesnúť diskvalifikovaný. A získať výhru.

Play pre Gymkhana mladých

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

zmiešané topánky

Každý zúčastnený skupina súťaže či súťaž zvoliť počet komponentov, ktoré reprezentujú vašej skupiny, v závislosti na veľkosti týchto skupín môže byť aspoň 10 súčasti každého z nich. Každá skupina by mala byť umiestnená na jednom konci alebo na ráme a topánky zložiek skupiny sa zmiešajú na druhom konci od miesta, kde je umiestnená skupina. Dán povel k štartu, zložky každej skupiny (jeden po druhom), je nutné spustiť na miesto, kde sa mieša topánky z vašej skupiny, vezmite si topánky, ak klinovitý vrátiť do svojej skupiny, kliknite na ruku nasledujúcom dielom a zamieriť do konca fronty. Skupina klin dosiahnuť všetkých prvých komponentov tvoriť fronta je víťaz.

Závodné Broom

Spustí zástupcu každého tímu v tomto závode jedným spôsobom. Cieľom je dosiahnuť rovnováhu metla na dlani, zatiaľ čo beží. V prípade, že metla padať pred cieľovou čiarou, beží späť na začiatok a začať znovu. Víťazstvo ktorí riadne plnia prvú úlohu.

beh rameno

Behajú dvaja zástupcovia z každého tímu. Budú na zemi dve riziká, z ktorých každý presnej dva metre každého účastníka. Účastníci sa spoľahnúť na toho druhého ramená, paže. Cieľom je, aby sa zasadila súpera a spôsobiť, že prekročí svoje riziko. Kto si to prvý, vyhráva závod.

posunúť nahor

Jedná sa o závod rameno, rozdiel je, že beží pár každého tímu a jeden z páru bude stúpať na krku TOP partnerom a až zostavené bude tlačiť. Ktokoľvek súper double prekonať list, vyhráva.

Bežiaci na sedenie

spôsob, ako závod a tam, kde spustiť účastníci sedia a nemôže používať svoje ruky k ničomu. Na ceste, vedúcej z prednej, zadnej, vráť sa, to znamená, že sa nedá zapnúť. Kto vyhrá prvý späť.

uchopenie

Oni hrajú dva tímy. Každý tím by mal byť v rozbité obdĺžniku na podlahe. Cieľom je, aby sa všetci pobyt v tejto miestnosti po dobu 30 sekúnd. Po uplynutí tejto doby tím, ktorý sa podarilo by malo znížiť priestor iný, ktorý bude mať menší priestor dať komponenty. A tak hra pokračuje, až kým obdĺžnik byť tak malý, aby bolo možné udržať ľudí tam, dávať víťazstvo druhého tímu.

Paper War

Oni hrajú dva tímy v dvoch rôznych oblastiach, ktoré budú oddelené medzerou. Každý tím bude mať k dispozícii niekoľko desiatok guličiek papiera. Začnú hrať tieto papierové gule do zadnej časti hráčovho poľa, ktorý by mal urobiť to isté. Cieľom je, aby sa papierové gule svojom odbore a hodiť súpera. Na konci doby, majster robí počítať. Tím, ktorý má menšia spotreba papiera vo svojom odbore, je víťaz.

tunel

Hrajú dva tímy s rovnakým počtom účastníkov. Každý tím bude tvoriť tunel, v ktorom účastníci postaviť jeden za druhým s nohami od seba. Je to druh pretekov. V kategórii "I" majstra, posledný z každého riadku musí prejsť pod tunelom a ísť dopredu. Potom druhý robí to isté. Týmto spôsobom ľudia tunela budú dištancovať dopredu viac a viac. Win tunel najprv cez cieľovú čiaru.

blind opice

Dva tímy sa zúčastňujú. Každý tím si zvolí svojho zástupcu. Veliteľ je veľký obdĺžnik, a to kreslí niekoľko riadkov. Obaja hráči majú zaviazané oči a cieľom je dostať sa von z cesty a dostať sa až do konca, bez toho, aby vstúpil na tratiach. Ako budú so zaviazanými očami, tím môže pomôcť. Kto vkročiť na riadku späť na začiatok a môže mať predaj v tejto chvíli. Výhry, ktorí idú z cesty bez šliapnutia na trati.

2nd Floor

Double-rukoväť. Každý pár pozostáva z zmontované a assembler. Inštalatér musí zostaviť do hrdla zostavené úlovku a ďalšie, ktoré sú tiež namontované. Len namontuje môže trvať. Niekto chytil, chytený.

závod na rozdiel od

Bežcov dať 25 zapne násadou od metly a spustiť späť na cieľovú čiaru. Kto skôr príde prvý, vyhráva.

Vassobol

Dva súperovi vie umiestniť loptu do súperovej bránky použitím metlu. Vyhrať tých, ktorí viac gólov.

Cegobol

Futbal spoločného, ​​okrem toho, že všetci hráči budú hrať so zaviazanými očami. Vyhrá tím, ktorý robí najviac gólov.

Noha s nohou

koleso zdvojnásobí závod a chrbát tam, kde jeden účastník stúpa partnera nohy. Na ceste, ktorá je preplnených by mal bežať. Na druhej strane, to bude skákať (späť). Víťazstvo kto skôr príde ten skôr melie.

dúpä

Zostavenie počet otvorov (kruhy), na veľkej ploche. Počet otvorov musí byť vždy o jednu menšiu než počet hráčov. V dostatočnej vzdialenosti od zeme, kde sú otvory, účastníci, to všetko ruka v ruke na volante, bude spustený pri zvuku živej hudby. Keď sa hudba zastaví, každý by mal klesnúť ruky spustite a sedieť v kruhu. Ktorí nemôžu je vylúčená a zhasne brloh. Výhry, ktorí sedia v poslednej hre.

Toca Cooperative

Rovnaké pravidlá "Play" obyčajný. Hra je tajomstvo nie je vylúčiť akéhokoľvek účastníka, tak nory, tj každom kole môžete vrátiť späť brloh a predsa každý by mal dostať do hry, pretože môžu: na kolenách, ležiace na kolegov, atď ... V tejto hre neexistuje víťazi.

relé Rodados

Rovnaké ako reléové atletiky, ale pred spustením musíte dať 25 kôl na metle. K dispozícii sú 4 účastníci na tím a vyhrať tím, ktorého posledný účastník prišiel ako prvý. Ak spadnete, vstať a pokračovať.

delostrelectvo

Oba tímy do dvoch táborov oddelených línií. Na konci každého poľa, PET fľaše sa umiestni. Jeden človek z každého tímu sa snaží hodiť loptu a zraziť fľašu súpera. Tím zložiť fľaša by sa to znova zdvihnúť, ale ak chráni druhá, ktorá má teraz autonómiu Balear. Ten, kto strieľal nemôže zdvihnúť fľašu. V prípade, že tím môže obnoviť fľašu pred všetkým výstrelu bytia, ona vyhrá. Ale mali by byť všetky výstrel a pokračovať fľašu na zem, druhý tím vyhráva.

war maniok

Hrajú dvaja ľudia, každý s jeho bezpečným manioku na polovicu. Každý z nich má svoj ťah na zásah s plnou silou v maniok ako druhý v bezpečí. Výhry, ktorí porušujú prvý súpera na maniok sa.

Hádzanie hula hoop

rozteč typ kruhy, ale s hula hoop. Osoba bude obeť a bude 5 metrov hráčov. Robí 1 bod, ktorý sa zmestí do bránky v prvej osobe. Výhry, ktorý má najviac bodov.

Human zátka

Dynamic s 4 ľuďom, ktorí sedia na lavičkách. Po prvé, každý účastník sedí v zadnej časti druhej. Potom, čo všetci už "ležať" odísť bánk. Ako sa dostať z tejto situácie?

golf

Hrajú dvaja zástupcovia z každého tímu. Každý účastník bude mať klub (akýkoľvek kus dlhého dreva) a majú nárok na jednu ranu v čase. Účastník, ktorý si dal loptu do diery ako prvý vyhrá zápas.

prekážkový dostih

Hrajú dva koridory, ktoré by mali pokryť vzdialenosť a dostať sa na koniec, ktorým čelia prekážkam (prekážky budú zakrivené osôb). Kto prekročí cieľovú čiaru ako prvý vyhráva.

bežiaci metla

Metla závod je zábavná akcia a navyše vyžaduje rýchlosť, zahŕňa aj sústredenie. Zložiť skúšku, bude potrebné metly. Urobiť jednu na štartovú čiaru teréne a koncový bod pre príchod. Každý pretekár musí opustiť vyvažovanie metlu na dlani (musí byť vždy otvorený) a hlavou smerom k cieľu. Kto skôr príde, vyhrá preteky. Metla nemôže klesnúť a spadnúť prípad, že účastník musí vrátiť na štartovaciu čiaru a test znovu spustiť. Ak je viac ako jeden účastník za tím, môžete vykonať dôkaz je relé.

Gymkhana hry pre deti

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

uhýbať lasery

Táto aktivita som vyslaný skôr a urobil niekoľkokrát doma. Vždy pracuje a je veľmi zábavné. Deti milujú predstierať, že tajní agenti alebo prieskumníci alebo hrdinovia čelia pasce. Na obrázku mačka posteľ (toto je "vedecký" názov hry) bola vykonaná povrázkom. Je však tiež možné, aby sa krepový papier na chodbe. V závislosti od zložitosti, počnúc za dva roky si môžete zahrať.

Prechádzať alebo Skúma

All hra. Avšak, v každom kole jeden hráč z každého tímu bude podieľať. Bolo by zaujímavé, že otázky sa týkali jedinej tému v dobe, že táto hra sa hrá. otázka bude vykonané (žiadna alternatíva) k jednému z účastníkov. V prípade, že odpovie správne, dáva tortada súper tvár, alebo naopak, ak je to zle. Ak tomu tak nie je, to prejde. V prípade, že súper nevie, že prejde. Ak sa aj tak prvé nevedia, alebo si to zle, bude váš súper dať tortada do tváre. Ale keď udrie, že dáva tortada. Vyhrať tím zasiahnuť viac otázok a samozrejme dostávať menej tortadas. OBS :. Making desiatky koláče môže byť lacnejšie, než to vyzerá. Len sedieť a myslieť na lacných prísad, ktoré môže priniesť niekoľko koláč jedla. Ex :. Lama.

dážďovka

Je to beh sem a tam, ale účastníci, skôr než beh, hod na podlahe. Víťazstvo kto skôr príde ten skôr melie.

prasknutie močového mechúra

Každý, kto sa zúčastňuje. Každý hráč bude mať mechúr viazané na členku. Cieľom je pop spracoval močového mechúra a chrániť vaše. Vyhrať posledný zostať s neporušenou močového mechúra.

autobus

Jedná sa o verzii skupina "Race of stoličiek." K dispozícii budú dva tímy. Členovia každého družstva sedia na stoličkách, jedna za druhou, tvoriace zbernice (zbernica by mala byť dobre oddelené od seba). Teraz, účastníci posunúť sedadlá dopredu a začať položiť autobus chodiť. Účelom tohto autobusu sa cez cieľovú čiaru v plnej výške. Tím, ktorý urobíte ako prvý, vyhráva.

skok do diaľky

Hrajú dvaja zástupcovia z každého tímu. Účastník skoky a potom svojho súpera. Potom sa vzdialenosť zväčšuje. V prípade, že účastník je prvý skok na diaľku a chýbať, musí dúfať, že ostatní tiež chybovať rovnako dostať ďalšiu šancu. Výhry, ktorí dosiahnu preskočiť vzdialenosť, že ten druhý nemohol.

Play pre školské Gymkhana krok za krokom

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

Nápady hrať evanjelickú Gymkhana

spev slovo

Tento vtip je veľmi úspešná aj v evanjelických súťaží vo všetkých oddeleniach a pre všetky skupiny. Táto hra je veľmi jednoduché a zábavné. Budete stačí len ceruzku a kus papiera, na každú skupinu.

Vodca bude hovoriť slová a každá skupina bude zoznam skladieb, ktoré obsahujú slovo. Vodca nastaví čas, ktorý môže byť jeden, dva alebo tri minúty. Neznamená to však trvať viac než to. Koniec doby, zástupca z každej skupiny pôjde dopredu s papierom. Kto by mohol uviesť najvyšší počet piesní, ktoré majú kľúčové slovo získava bod. Nie je k zámene, vodca musí stanoviť, že skupina by mala vedieť aspoň plnú verziu pamiatkovo chránenej hudby. Na papieri, musíte mať aj názov skladby alebo verši byť spievaný (s minimálne piatimi slovách, napríklad). Stanoviť minimálne slov byť spievaný a písomné bráni osobu z počiatku improvizovať skladby získať viac bodov, alebo ktorý napodobňuje predchádzajúcej skupiny.

Play pre Gymkhana školy, mládež a dospelých

Otázka a odpoveď

Jedným z najjednoduchších hier, robiť je slávna hra otázok a odpovedí. V tomto prípade, vodca môže riešiť problém, ktorý táto skupina študuje, alebo robiť všeobecnejšie, zastrešujúcich otázok. V prípade, že skupina je veľký, môže to byť dobré urobiť kombináciu špecifických a všeobecných otázok. Hra na túto otázku môže mať rôzne premenné. Tieto otázky môžu mať voľby, alebo nie; Otázky môžu byť vykonané tímov, alebo individuálne; Môžu mať rôzne druhy problémov. Na splnenie cieľa tohto textu, dáme veľmi jasný príklad, krok za krokom, ako by mohla spustiť hru otázky a odpovede.

1. Samostatné tímy. Môže byť chlapci proti dievčatám. Alebo vodca mládež vyberie dva kapitánov, aby mohli zhromaždiť svoje tímy.

2. Opýtajte sa tímy zvoliť hovorcu, ktorý bude vždy zobrazovať oficiálny tímovej odpoveď. Voľba hovorcu nie je dôležité k zámene ako "ale povedal som si istý, jeho odozva bola nestojí".

3. Vedúci požiada kapitáni vziať párny alebo nepárny o to, kto dostane odpoveď.

4. Vedúci požiada o prvú otázku do skupiny 1. V prípade, že skupina nemôže odpovedať 1, skupina 2 má šancu odpovedať na rovnakú otázku. V prípade, že skupina 2 neodpovedal. Ani jedna skupina body vedúci hovorí odpoveď a robí ďalšiu otázku.

5. POZOR !!! Nenechajte sa zmiasť tým, že nariadi otázky. Predpokladajme, že skupina 1 neodpovedal na prvú otázku. Vodca nariadil otázku do skupiny 2, a táto skupina hit. Ďalšia otázka by mala byť vykonaná do skupiny 2, pretože predchádzajúce otázka bola otázka skupiny 1. Jedným zo spôsobov, aby sa zabránilo zámene so do zoznamu všetky otázky. Takže, viete, že nepárne otázky bude vždy najprv vykonané do skupiny 1 peer skupine 2.

ostré meče

V tejto hre, vedúci hovorí slovo a účastníci by mal vyzerať pre toto slovo v Biblii. Vodca môže určiť, či všetci členovia skupiny sa môžu zúčastniť, a kto si ako prvý zdvihne ruku; alebo si môžete vybrať len jeden zástupca z každého tímu, súťažiť proti sebe, jeden na jedného, ​​ktorý nájdete ako prvý získa bod pre svoj tím. Sme presvedčení, že pre udržanie najviac organizovanej hry, ideálne je zavolať iného súťažiteľa z každej skupiny duelarem navzájom. Vodca môže určiť čas. Ak sa niekto nájsť počas tejto doby žiadny z tímov strelí.

Pre túto hru, vodca musí najprv uviesť slová, že tímy budú vyzerať. Alternatívne, vodca môže vybrať konkrétne knihu, čo uľahčuje vyhľadávanie. Vodca môže napríklad zvoliť knihu Zjavenia a vybrať len slová tejto knihy, takže hra nie je príliš ťažké.

Táto hra môže mať najrôznejšie variácie v evanjelických súťažiach. Vodca sa musí postarať, ale so slovami, ktoré majú byť vybrané, alebo verzie Biblie. V prípade, že hra je so skupinou mladých ľudí a mladistvých, výber slov v biblii Live verziu alebo dnešný anglická verzia. Ďalším tipom je, aby zistili, či tieto skupiny majú Bibliu, v znení, ktoré tiež slúžia na vyberte slová. To zabráni voliť slová, ktoré nie sú v inej verzii.