Tapioca Cake: Rýchle a Delicious Recept (THE BEST!)

26 October 2017

Tapioca Cake: Rýchle a Delicious Recept (THE BEST!)

skontrolujte, či odlišný tortu recepty tapioka a uvidíte, ako to zložka môže byť všestranná v kuchyni. Si môžete pripraviť aj verziu s mäkké cesto, aby si s kávou alebo dokonca ľadovú tortu, ktorý vyzerá podobne ako puding.

tapioka Je to lahôdka indického pôvodu, ale kto vyhral poschodia ľudí po celej Brazílii. Múka je pripravený s škrob získaný z manioku, tiež známy ako manioku alebo maniok. Táto zložka, pri hydratácii a umiestnené v panvici, môžu byť konzumované ako čerstvé i slané náplne.

tapioca CakeNaučte sa, ako pripraviť chutné štyri verzie tapiokový torte. (Reuters)

Za tie roky, tapioca múky To získalo nové spôsoby využitia v kuchyni. Okrem toho, že slúži k typickému severovýchodnej pochúťka, že môžu byť tiež použité na prípravu koláčov, pudingov, krémov, okrem iného pochutiny.

tapioca Cake

tapioca Cake

tapioka torta Zvyčajne byť úspešný v júnových sviatkov, po tom všetkom, tam je vždy trochu stojan, ktorý váži túto pochúťku.

Dobrou správou je, že nemusíte čakať mesiace júna, aby si toto potešenie. Si môžete pripraviť chutné recepty doma pomocou tapiokový múku rôznymi spôsobmi.

tapioca Cake

tapioka To je vynikajúcou voľbou nahradiť tradičné pšeničnej múky. Je ľahší, zdravšie a obsahuje gliadín, nájdený v lepku proteín. The Very Chic vybrané 4 tapioka tortu recepty musíte zažiť. pozri:

Tapioka Jednoduchý torta

Jednoduchý tapioka torta To je ten, ktorý vyzerá ako konvenčné torte, "vziať s kávou." Spája v sebe chuť manioku s kokosom, takže ničia zbiehajú sliny. Cesto je veľmi mäkký a topí v ústach s každým uhryznutie.

tapioca Cake

prísady

2 šálky (čaj) tapioka
½ šálky (čaj) nastrúhaného čerstvého kokosu
150 g masla pri teplote miestnosti
5 šálok (čaj) mlieka
2 šálky (čaj) cukru
4 veľké vajcia

príprava

Na pozadí mise zmiešajte múku s tapioka 3 šálky mlieka. Nechajte zmes na hydratáciu, až je kvapalina úplne absorbuje. Teraz hit kokos a zvyšok mlieka v mixéri po dobu asi 3 minút, kým nevznikne homogénna kvapaliny. Elektrickým miešadlom, kombinovať maslo, vajcia a cukor. Biť po dobu 10 minút.

Ďalej naliať zmes mlieka a kokosu. Umiestnite tapioca už hydratovaná a jemne premiešajte s lyžicou. Tukom uprostred otvor s maslom. Potom s pomocou lyžice, zalejeme hmotu v tomto kontajneri. Vezmite misku v horúcej rúre, predhriatej na 200 ° C počas 45 minút. Keď sa tapioca tortu začne až po hnedú, je to znamenie, že je na mieste. mierne vychladnúť pred Vytloukac.

Tapioca tortu, ktorý nebude v rúre

Tento rok v lete, je to stojí za to investovať do tapioka torta nejdeš v rúre. recept To trvá niekoľko prísad, ako sú granulované tapioka, kokosu a kondenzované mlieko. Výsledkom je krémová misa s dobrou konzistenciu, ako puding.

tapioca Cake

prísady

500 g granulovaného tapioka
1 malý kokosové mlieko sklo
200 g kokosový
1 kondenzované mlieko
2 šálky (čaj) cukru
1 liter horúceho mlieka

príprava

V miske zmiešajte granulovaný tapioka, horúce mlieko a cukor. Potom, čo sa zmes zmení krémová, nechajte stáť po dobu 10 minút. Neľakajte sa, pretože tapioka bude mierne rásť. Po uplynutí tejto doby, pridajte kokosové mlieko a kokos. Zmiešajte s lyžicou.

Namazať miesto pomocou kondenzované mlieko a zmrzlina hmotnosť tapioka tortu. Mraziť po dobu asi 2 hodín. Po uplynutí tejto doby, len unmold na tanieri. Pokúsiť sa ozdobíme strúhaným kokosom, pretože výsledok je veľmi krásna.

slaný koláč tapioka

Existuje mnoho zaujímavých verzia tapioka tortu, ako je napríklad receptu soli. Tento pokrm sa na slanú chuť kvôli prítomnosti syra a soli v ceste.

4 Tapioca tortu recepty

prísady

3 šálky (čaj) tapioka
1 šálka (čaj) mlieka
1 šálka (čaj) olejové
3 vajcia
1 polievková lyžica () prášok do pečiva
1 šálka (čaj) zo strúhaného syra dolu
1 štipka soli

príprava

Umiestnite vajcia, olej, mlieko a tapioca v mixéri. Poraziť dobre. Ďalej pridajte strúhaný syr, soľ a nakoniec, prášok do pečiva. Tukom panvicu s maslom, dať cesto na koláč a priviesť k pečenie v rúre predhriatej na 40 minút. Po uplynutí tejto doby, len unmold a ozdobíme syrom.

Budete tiež radi:

  • 40 lahodné a chutné náplne napchať svoj tapioca
  • Ako urobiť vypchatý tapiokový krok za krokom

tapioka torta Fit

tapioka torta fit Je to skvelá voľba pre tých, ktorí chcú schudnúť a získať definované telo. Nahrádza bieleho chleba na raňajky a môže zabrániť hromadeniu brušného tuku. Recept neberie rafinovaného cukru alebo kondenzované mlieko, a preto je považovaný za veľký spojenec stravy.

tapioca Cake

prísady

250g tapioca múky
Coco strúhaného hrubého cukru na dekoráciu
1 fľaša kokosového mlieka svetla
2 vajcia
1 šálka hnedého cukru
1 štipka soli
2 polievkové lyžice ghí

príprava

Na kontajnera na pozadí, umiestnite tapiokový múku a fľašu kokosovým mliekom. Nech hydrát po dobu asi 15 minút. Medzitým poraziť vajcia, soľ, cukor a maslo v mixéri. Pridajte tapioca hydratované s druhou zmesou a dobre premiešajte.

Poskytujú spôsob uprostred otvor a namažte ju maslom. Pridajte cestoviny a variť v predhriatej rúre pri teplote 200 ° C počas 45 minút. Keď torta začne až po hnedú, vyberte z rúry a nechajte vychladnúť. Dopadať na tanier a ozdobíme strúhaným kokosovým hrubým cukrom.

tapioca Cake

Vyberte si jeden z receptov tapioca tortu a pripraviť doma. Iste vaša rodina bude milovať túto pochúťku. Bezlepková a nízky obsah kalórií, tapioca múky bol použitý v mnohých pokrmov. Baví a kreatívne v kuchyni.